Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się Wam wtrącę - gratuluję pomysłu i zazdroszczę z całego serca. Niestety moja Pani jeszcze nastolatką jest, więc nie dane mi być obecnym. A szkoda. Po sąsiedzku, w Sobieszowie do szkół uczęszczałem i z czystym sumieniem mogę Wam te okolice polecić. Widoki piękne, drogi ciekawe i klimat wspaniały. Może kiedyś Buber pozwoli .... :smile:

Powodzenia i trzymam kciuki za Wasze spotkanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a troszkę poważniej i konkretniej można?

 

Znaczy ja potrzebuję konkretów, a nie takie "można, nie można".

Kto chce pod namiotem pisze namiot. Kto chce pokoje pisze pokoje. Na żywioł to można..... no nie wiem, różne rzeczy, ale ja wolałbym ciutkę konkretniej planować.

 

Wstępnie

Arkadiusxmoto, Greedo, Wojanek, Peterek, Bury wilk, BartekGawlik, Lysy600, Kropelka 350 +1, Harnaś

100%

Browarny(namiot), Ucio, Aśka(u mnie), Rejvoy +1 (u mnie), Saska 251, Barnaby+3(pokoje),Wolkan(u mnie)

 

BARDZO ŁADNIE PROSZĘ.... SIĘ POUZUPEŁNIAĆ NA TEJ LIŚCIE. Poważka, będzie łatwiej mi to poukładać i ewentualnie rezerwować/nie rezerwować pokoi.

 

Poza tym jest kwestia wyżerki i napitki, tj, możemy dokupić co trzeba. kiełbachy, piwko itp itd., sumę się podzieli i będzie ściepa (rachunki do wglądu). Chyba że sami wszystko dowieziecie, no ale to też fajnie by było ustalić. Będzie prościej i sprawniej jak to ustalimy wcześniej.

Rownież powstaje kwestia śniadanka w sobotę - albo macie z czego zrobić, albo my będziemy mieli, i się zrzucicie - jakieś 5zł od gęby i będzie git.

 

Zamarzniętych jeziorek wokrug niet. Ale będzie napełniony 5 metrowy basen. Kąpiel tylko w kąpielówkach, ewentualnie panie w toplessie. :flesje:

 

Czekam na wpisy.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już z noclegiem jestem ustawiona, więc sie nie wypowiadam :flesje: natomiast jeśli chodzi o papu, to moja propozycja jest taka, żebyś zrobił zaopatrzenie ogólne grillowe(czyli tradycyjne kiełba+jakiś chlebek) oraz coś na śniadanie sobotnie, a w sobotę skoro i tak będziemy sie kręcić wszyscy tu i tam, to każdy sobie dokupi co tam z ognia lubi.

 

co Państwo na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się zadeklarowali dostali na PW instrukcje jak dojechać. Wybaczcie, ale nie będę na publicznym forum pisał jak się do mnie jedzie :P

 

Jakby ktoś jeszcze potrzebował instrukcji to na PW proszę - na pewno odpowiem.

 

Co do wyżerki - OK, rozumiem że mamy zrobić aprowizację i sie ściepniemy.

 

No to w takim razie to już za tydzień..... :D :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!! Jasny gwint!! Pisałam i pisałam a potem cos się stało i wszystko się gdzieś zapodziało i Buber w kilku słowach zmieścił chyba wszystko co napisałam. Pędzę do pracy i pisać drugi raz nie mam czasu.

Przyjeżdżajcie!!! Zmieścimy się Wszyscy, coś tam do jedzenia będzie i oby tylko nie padało i nie było pięć stopni.

 

Do zobaczyska!!

 

Acha!! Niech mi tylko ktos pomoże ustalić ilość piwa, które kupimy w hurtowni. Skrzynka, dwie??

 

 

 

A tak a propos wiecie, że Buber jest w pracy?? I ma czas wysyłać Wam na PW instrukcje i różne takie.... On to ma fajnie...... Ale bardzo go lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak a propos wiecie, że Buber jest w pracy?? I ma czas wysyłać Wam na PW instrukcje i różne takie.... On to ma fajnie...... Ale bardzo go lubie :D

wiesz... my te PW odbieramy w pracy, więc nie widzę w tym nic dziwnego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pracy zajmuję się głównie czytaniem forum więc też nic dziwnego :P

 

A propos aprowizacji, każda wersja jest do przyjęcia, zarówno zakupy samodzielne, (o ile sklep znajduje się w rozsądnej odległości i jest czynny o ludzkich porach) jak i zakup zbiorowy.

Proponuję Buber żebyś podjął w tym względzie dyktatorską decyzję :icon_mrgreen: i wszyscy się mają podporządkować. No!

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki. Będzie dyktatura. Celem zaoszczędzienia czsu i fatygi my z Piaffe zrobimy aprowizację. Znaczy Piaffe kupi mięsko, a ja porąbię drzewko na grilla :buttrock:

Ale w międzyczasie dałem ciała. :evil:

W opisie dojazdu należy wprowadzić małą poprawkę (wolkan miałeś w części rację... )

 

....Po wyjechaniu z miasta mijacie po prawej stronie stację Orlenu i Salon Fiata – duże budynki, i tam droga zaczyna iść pod górę. Jakiś kilometr dalej jest skrzyżowanie ze znakami na Cieplice-uzdrowisko. Skręcacie w prawo. 2km dalej jest przejazd

Jest błąd!.. Sorki ma być

....Po wyjechaniu z miasta mijacie po prawej stronie stację Orlenu i Salon Fiata – duże budynki, i tam droga zaczyna iść pod górę. Jakiś kilometr dalej jest skrzyżowanie ze znakami na Cieplice-uzdrowisko. Skręcacie w LEWO. 2km dalej jest przejazd

 

Poza tym wszystko inne OK. Koński odruch mi się włączył, eee....

Sorrki...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... my te PW odbieramy w pracy, więc nie widzę w tym nic dziwnego ;)

Dziwnego może i nie ale powód do zazdrości jest. Ja mam komputer z internetem przy którym spędzam osiem godzin dziennie i nie mam czasu spojrzeć na prognozę pogdy (nie powiem już nic o siku w przeznaczonym do tego miejscu czy kanapce:)). Zazdrość mnie zjada po prostu:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro bede w karkonoszach :crossy:

bede zwozil pozbierane po turystach smieci , ktore sa wlasnie zbierane na szlakach :flesje: normalnie super :flesje:

jak zobaczycie niebiesko czarnego jeepa wranglera na nr DST to wlasnie ja :biggrin:

mam na drzwiach naklejke " sudety 4x4 "

pozdraiwam i mam nadzieje ze za tydzien uda mi sie dojechac

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie dobra. Znaczy, chłodniej może być, byleby nie padało, a wygląda na to że się śmigniemy obok deszczu. Ale - pożyjemy - zobaczymy....

 

Idę we wtorek do lasu po drzewno na ognisko.... :icon_twisted:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...