Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

impreza już tuż tuż, a ja niestety muszę zawiadomić o mojej absencji. Niestety sesja nadal trwa i nie jestem w stanie się wyrwać na ten weekend. Szanownemu gronu życzę świej zabawy, no i liczę na jakaś relację tekstowo-fotograficzną po spotkaniu.

pozdroo

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjade z przyczyn niezaleznych ode mnie.

Dzis wieczorem doznalem dosc powaznych obrazen uniemozliwiajacych prowadzeie motocykla i samochdu.

Pozdrawiam was

 

No to szkoda, bo z piwem się szykowałem :lapad:

Szybkiego powrotu do zdrowia.

 

pozdro

 

ps. jeszcze nie wiem jak pojadę. Mam nadzieję zdzwonić się z chętnymi i dogadać szczegóły.

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tu sesja, tam co innego (rozumiem Browarny, samo życie). Jak będzie w miarę to za rok spróbujemy znowu!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna... Browarny... a ja Ci nagrodę za FMM wiozę!! :eek: no ale reperuj się szybko i adres poproszę :icon_mrgreen:

 

a Maleństwo zatankowane, z dolanym olejem, nasmarowanym łańcuchem czeka na wyjazd. zapas oleju jest, zapasowe bezpieczniki, zestaw narzędzi-wszystko gotowe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu! Jak dla ciebie, to mów co ci trzeba to na miejscu zrobimy! Narzędzia są, szopa też :flesje:

 

A ja, kurna, w szkolenie do 16 wdepnąłem... Ale pocieszam wszystkich że mialo lać, a tylko trochę rano popadało i jest znośnie - choć góry ciut zaciągnięte...

Piaffe jedzie do hurtowni po zupkę właśnie..... Specjalnei dla was! Bo my som aspołeczne abstynenty.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję posłusznie, że ok. 21 wjechaliśmy do Warszawy, a ok. 21. 15 byłam w garażu.

zajęło nam to tyle czasu gdyż:

-był postój na zakładanie przeciwdeszczówek

-był postój na zdejmowanie przeciwdeszczówek

-była przerwa na dolewanie oleju

-była przerwa na ratowanie świec(i tu Was zaskoczę-tym razem to nie ja! ;) )

-był powrót na stację benzynową, gdyż zapomniałam zabrać z niej plecaka

-był postój na robienie zdjęć Maleństwa na tle tęczy

-była przerwa na tankowanie

-była przerwa na dolewanie oleju :bigrazz:

-był postój na zakładanie przeciwdeszczówek

 

a wszystkie te przerwy trwały dłużej niż powinny, bo wszystko leciało mi z rąk i co chwila o czymś zapominałam :)

 

a poza tym chciałam powiedzieć, że było suuuuper! dzięki Piaffe i Buberowi za pomysł, organizację i gościnę :clap: , wszystkim przybyłym za świetną atmosferę, a Psiakowi za jego "przeuroczość" :P

 

no i chciał mjeszcze przeprosić wszystkich, którzy chcieli pościgać się po górskich zakrętasach, a musieli się przez nie przeturliwać. na przyszły rok postaram się poprawić :crossy:

 

i to chyba tyle.

 

jeszcze raz-wielkię dzięki za genialny łikend :P

 

 

 

kurka! prawie zapomniałam! dzięki Ci Wolkan za zgarnięcie z Wrocławia i nawrócenie na właściwą drogę :P

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę,

jestem pierwszy :)

Wróciłem do domu, już rozpakowany, siedzę przy kompie i ... no właśnie, szkoda, że po wszystkim. Spotkanie w skali od 1 do 10 można ocenić na 15, albo jeszcze więcej ;)

Było po prostu super :P :P :P

 

pozdro

 

ps. na pewno jeszcze coś napiszę, ale już nie dziś.

Kurde :bigrazz: aśka wyprzedziła mnie o 2 minuty :crossy:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...