Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz pierwszy. Obserwuje temat od dłuższego czasu ale tarez dopiero mam okazje cos skrobnąć.

Mam nadziejeże lista chętnych na spotkanie nie jest jeszcze zamknięta bo ja również chciałbym się dopisac.

Moja Xj wiekowo się kwalifikuje :-)

Więc jak, mogę dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. WAŻNE!! Czas na konkrety:

 

Wstępnie

Arkadiusxmoto, Greedo, Wojanek, Wolkan, Peterek, Bury wilk, BartekGawlik, Lysy600, Kropelka 350 +1, Harnaś

100%

Browarny(se załatwia nocleg), Ucio, Aśka, Rejvoy +1 (u mnie), Cebe450 +1 (u mnie), Saska 251, Barnaby+3(pokoje)

 

Czas finalizować sprawy - W Borowiku (naprawdę dobry standard, 60zł za osobe ze śniadaniem) jest miejsce na 6-8 osób w pokojach 2-3 osobowych (ew. studio 3+3 ze wspólną łazienką).

Obok mnie (sąsiadka) są 2 pokoje za jakieś 20-30zł za twarz, bez wyżywienia, ze wspólną łazienką. też do 6 osób.

Na namioty miejsca skolko ugodno - jest też podłoga w chałupie od której mam klucze, ale tam nie ma prądu - jakkolwiek na podłodze spać się da i to też jest za friko.

 

U mnie w chacie jest jeszcze miejsce na 2 osoby-osobno.

Proszę wszystkich zainteresowanych o dopinanie decyzji, zwłaszcza w temacie pokoi - po prostu trzeb aje zarezerwować, bo inaczej nie da ich się zagwarantować.

Ci co chcą spać pod namiotem ew. śpią u mnie muszą się tylko pojawić.

 

Dla przypomnienia plan imprezy w skrócie:

W piątek dojazd i ognisko testowo/nieoficjalne dla tych którzy dojadą w piątek.

W sobotę o 9.00 NAJPÓŹNIEJ wyjazd w traskę krajoznawczo-wycieczkową dookoła Karkonoszy. Powrót nie szybciej niż o 3 bo dużo ładnych miejsc do zobaczenia a poza tym nie będziemy się ścigać - za dużo zakrętów. Należy posiadać ok 100 koron/moto na opłatę na wyjazd na Przełęcz Karkonoską. Może być karta, bo w Spindlu są bankomaty. No i tankowanie w Czesji jest tańsze, także po 20 kilometrach od startu na trasę mamy czeski CPN (jakby kto chciał planować). Jakby kto miał szczegółowe pytania, to pytać.

Sobota po południu grill z ogniskiem i pogaduchy ogólne.

W niedzielę, z bólem serc, nastąpi pożegnanie i rozjazd.

 

Wszyscy co się deklarują na 100% dostaną na PW dokładne instrukcje jak do mnie dojechać i moją komórę. Ja od 15.30 w piątek (wychodzę z roboty) jestem w stanie zbierać Was z trasy - jakby co.

 

No i to chyba wszystko.

 

I w kwestii formalnej - 18 letnie moto nie jest moto 20 letnim, więc raczej się nie łapie. Tzn. pierwszeństwo ma STARA japonia, a młokosy w drugiej kolejności. Nikogo nie wywalę czy nie pogonię - nie o to chodzi, ale też PODKREŚLAM, że nie chcę "typowego" zlotu. Chcę normalnych pogaduch i fajnej przejażdżki w fajnym, dojrzałym towarzystwie.

 

To tyle. Potwierdzać się!!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdzam. nic się nie zmieniło u mnie. w przyszłym tygodniu ruszamy i w umówiony weekend się meldujemy.

noclegiem się nie przejmuję, bo wprawdzie miejsca na trasie mamy porezerwowane, ale namioty ze sobą bierzemy, więc jakby co to kawałek trawy na pewno dla nas znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć znajdę, ale wspominałeś coś o pokojach - czyli co, mam rezerwować czy nie?

 

Toolman - spoko, jesteś mile widziany!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie. Z przyczyn niezależnych zwalniam miejsce pod kominkiem, na niedżwiedziej skórze w pobliżu sanitariatów Piaffe ;(....

 

Napaliłam się , nagadałam....a wyszło jak zawsze........

Jeszcze raz przepraszam.

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!!! Co jest??? Czytamy ze zrozumieniem!!!

Ojciec-organizator wyraźnie napisał na poprzedniej stronie:

W piątek dojazd i ognisko testowo/nieoficjalne dla tych którzy dojadą w piątek.

W sobotę o 9.00 NAJPÓŹNIEJ wyjazd w traskę krajoznawczo-wycieczkową dookoła Karkonoszy.

 

Żeby mnie to było ostatni raz :notworthy:

 

I nic młodszego niż 20 lat... No...

 

ucio

 

P.S. A może 25 lat?... Albo rok '80 jako graniczny... Tak tylko sobie myślę na głos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucio, spoko, bo jak będziemy tak ograniczać to w końcu tylko 2 motocykle pojadą.

 

Cebe - no szkoda wielka. Już instalowałem kamerę do podglądania w sanitariacie, a tak to muszę ją wymontować.. ;)

Browarny - jak cebe nie ma i jesteś sam to sie spoko w chałupie zmieścisz.

 

A co z resztą? Kto gdzie chce?, bo cza miejsca klepać!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Aśka ląduje przed kominkiem, Browarny przed domem :smile:

Wolkan - spoko pod dachem miejsce znajdziemy - mam nadzieję że erupcji nie będzie? :wink:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...