Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowane...

Wisisz browarka

(hehe no dobra, i tak miałem głosować na Radiana) :)

tak... nie dostaniesz browarka, to juz nigdy nie będe mogła liczyć na pomoc.... :D przy najbliższej okazji :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane, ale swoja droga moto ładne, więc sysko OK.

W długi weekend znowu znalazłem nowy asfalcik, gdzie kiedyś był szuter... pięęękna droga.

 

A w temacie - w tym tygodniu będę wiedział co i jak w Borowiku.. :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie tu sie jakąś prywatę załatwia. Jak są wybory to i kiełbasa (wyborcza) powinna być.Ostatecznie może być powyborcza, ale ja cóś przy tym Radianie kufra na kiełbachę nie widzę. :) Wprawdzie gdybym zagłosował inaczej to bym się sprzeniewierzył własnym fascynacjom, ale nie przeszkadza mi to dopominać się wyborczego zadośćuczynienia. Aśka szykuj kiełbachę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie tu sie jakąś prywatę załatwia. Jak są wybory to i kiełbasa (wyborcza) powinna być.Ostatecznie może być powyborcza, ale ja cóś przy tym Radianie kufra na kiełbachę nie widzę. :crossy: Wprawdzie gdybym zagłosował inaczej to bym się sprzeniewierzył własnym fascynacjom, ale nie przeszkadza mi to dopominać się wyborczego zadośćuczynienia. Aśka szykuj kiełbachę :crossy:

to ja zamiast kiełbachy, proponuje np. boczek powyborczy. z grilla oczywiście :icon_biggrin: może też być kurczaczek. albo paróweczki pyszności. najlepiej grillowane z żółtym serkiem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wy se jaja robicie, a Piaffe powaznie się pyta co i jak z zaopatrzeniem, tzn. zastanówcie się co wam kupić (zwłascza jeżeli chodzi o mięsko to mamy BARDZO dobry sklep niedaleko) i będziemy dowozić.

 

To tak tylko z miesiąc został, my wybywamy na 2gą połowę maja, więc cza ustalenia robić! Bo potem czasu braknie.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wy se jaja robicie, a Piaffe powaznie się pyta co i jak z zaopatrzeniem, tzn. zastanówcie się co wam kupić (zwłascza jeżeli chodzi o mięsko to mamy BARDZO dobry sklep niedaleko) i będziemy dowozić.

 

To tak tylko z miesiąc został, my wybywamy na 2gą połowę maja, więc cza ustalenia robić! Bo potem czasu braknie.....

czy w poprzednim poście wyraziłam sie mało precyzyjnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To tak tylko z miesiąc został, my wybywamy na 2gą połowę maja, więc cza ustalenia robić! Bo potem czasu braknie.....

 

A cóż to u was Buber reglamentacja na mięso, czy w kolejke trza się zapisać, że już o zaopatrzeniu mówisz?

Skoro sklep jest blisko to się podjedzie jak się przyjedzie, co by świeże było. Jak kto ma specjalne wymagania to ewentualnie może co ze sobą zabrać. A my są niewybredne jak szarańcza wszystko zeźrem, to co przywieziem jak i to co zastaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. boczek powyborczy. z grilla oczywiście :biggrin:

Normalnie jeszcze raz zagłosuje, specjalnie nowe konto założe :icon_razz:

 

Co do mojego przyjazdu to się zadeklaruje dopiero pod koniec maja... praca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki-doki. Już się ustawiam, żeby w ten piątek szybciej z pracy uciec... :biggrin:

Aha! I w sumie dobre wieści dla tych co szukaja taniej wersji noclegu. Tzn, wspominałem o chałupie do remontu. Więc teraz jest osiągalna taka izba w której na podłodze spoko i z 10 osób wejdzie. Woda też jest, muszę zbadać czy ciepła poleci, i łazienka było ciut zrobiona...

Dla zainteresowanych mogę mieć zdjęcia - w przyszłym tygodniu.

 

Tak więc walczę o waszą kieszeń!!! :icon_razz:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Zuzia z 92 roku pisze sie do Was,mysle że nie wygonicie Młodej,już prokurator zdjoł z niej ręce :biggrin:

Odpukać,jak by co to bede rozdawał AKaca i podpinał kropelki do żyły rano:)

Rudy Kot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...