Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ekstra! Pojedziemy w ładne miejsca, to będziesz miał fajne tło do zdjęć do fajnego moto... icon_mrgreen.gif A my planujemy na początku sierpnia na Mazury, to kto wie... mam metę gdzieś koło Pasymia...

hehe, dobra... jak będziesz na mazurach to chętnie sie zrewanżuję równie przyjemnymi trasami. no, ale to już do obgadania. :notworthy: przy bezalkoholowym rzecz jasna....

do bandy namawiamy jeszcze dwóch "starych japsów" z-1000 '79 i cb1100 '81. z jakim efektem dam znać później, ale wstępnie wyrazili entuzjastyczne zainteresowanie. ;) teraz muszą przekonać żony.... ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobra... jak będziesz na mazurach to chętnie sie zrewanżuję równie przyjemnymi trasami. no, ale to już do obgadania. ;) przy bezalkoholowym rzecz jasna....

W sobote planuje dojechac na 13:00 pod szubienice w Olsztynie - potem do Kaletki. Będziesz na Tabunadzie?

Adam Andryszczyk
moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko deklarujcie się conajmniej do tygodnia - 10 dni przed, żebym wiedział ile drzewa szykować na ognisko.

to ja to drzewo przygotuje we własnym zakresie najwyżej, bo dziesięć dni czy tydzień przed zaczyna mi się sesja niestety, a więc ciężko powiedzieć czy uda się to "załatwić" w tydzień, bo na wrzesień chyba nie będe chciał przekładać :icon_question:

tak czy inaczej mam wielką nadzieje że się uda...

PS. Barnaby może będziesz miał któregoś dnia kilka wolnych chwil, chętnie bym obejrzał te twoje hondy...

(bo ja w Olsztynie studiuje :icon_question:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dalszym ciągy proszę tych co na 100% o preferencje noclegowe

No to skoro jest jeszcze w czym wybierać to poproszę jakieś dwa miejsca pod dachem, bez większych wymagań byle na łeb się nie lało. W ramach zadośćuczynienia umyjem podłogę i ochędożym obejście :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote planuje dojechac na 13:00 pod szubienice w Olsztynie - potem do Kaletki. Będziesz na Tabunadzie?

no, wiem że chłopaki robią bibę w kaletce. żałuję ale niestety nie dam rady. może w niedzielę wpadnę, ale nie wiem czy jeszcze coś tam będzie. ale wszystkim polecam, zwłaszcza że będzie fajna kapela K.O.M.P. chłopaki naprawdę nieźle grają.

Bartek, nie widzę problemu. tylko musimy się wcześniej ugadać, bo ciepło się robi, to rzadko bywam na miejscu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zainteresowany tym spotkaniem i jesli uda mi sie to bede ,choc na jeden dzien jak sie da to przyjade , chyba ze moto na nowsze zmienie :P

to i tak podjade ,zobaczyc klasyki ,bo kocham je :icon_exclaim:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, oficjalnie, żeby nie było..... ;)

Potwierdzam na 100% obecność:

1. Barnaby CBX 1000 '79

2. Jacek CB 750 Four '78

3. Nemo Z-1000 '79

4. Krzych CB-1100F '81

nocleg, tak jak wcześniej deklarowałem - hotel. jakby miejsc nie było, to damy radę jakoś. :D

Buber, jakby coś tam było trzeba wcześniej pomóc, załatwić, przywieść to dawaj znać. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, oficjalnie, żeby nie było..... :D

Potwierdzam na 100% obecność:

1. Barnaby CBX 1000 '79

2. Jacek CB 750 Four '78

3. Nemo Z-1000 '79

4. Krzych CB-1100F '81

nocleg, tak jak wcześniej deklarowałem - hotel. jakby miejsc nie było, to damy radę jakoś. :D

Buber, jakby coś tam było trzeba wcześniej pomóc, załatwić, przywieść to dawaj znać. :flesje:

nooo to calkiem ladny skład.... kurczę muszę się na prawdę postarać z tą sesją :)

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chętnie bym się wybrał na takie spotkanie bo

moja Hondka CM 185 Twinstar jest z 1979 roku i sokojnie się łapie,

ale chodzi o to że nie nadążę za resztą towarzystwa bo osiąga zaledwie ok. 100km/h.

Gdybym miał szybszą maszynkę na pewno bym skorzystał.

Życzę udanej imprezy i pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest jakaś mapka dojazdowa? może udałoby mi się depnąć na jeden dzień bez noclegu. A w Karkonoszach dokładnie gdzie to bedzie? :icon_rolleyes: Moja VFR 20 lat ma, 88 rocznik więc sie kwalifikuje ponioekąd:d

No i znowu lenistwo forumowe wychodzi.... czytać trzeba!

A co do miejsca - Jagniątków w Karkonoszach. I tak was będę z drogi zbierał, bo się "charakterystycznie" do mnie dojeżdża. Zresztą - wszyscy którzy się zadeklarują na 100%, dostaną dokładne wskazówki jak dojechać.

A znaleźć? Najprościej w mapie googli wpisać Jagniątków. Jak nie, to na południe od Jeleniej, w kierunku gór pomiędzy Podgórzynem a Piechowicami.

 

Czyli na dzień dzisiejszy mamy:

Wstępnie

Arkadiusxmoto, Xylena+Xylo, Greedo, Wojanek, Wolkan, Peterek, Bury wilk, BartekGawlik, Lysy600, Kropelka 350 +1, Harnaś

 

100%

Browarny(se załatwia nocleg), Ucio, Aśka, Rejvoy +1 (u mnie), Cebe450 +1 (u mnie), Saska 251, Barnaby+3(pokoje)

 

Proszem siem dopisywać (ale kopiujcie listę, coby aktualna była) jak podejmiecie decyzje.

 

A u nas coraz pikniej... Wczora to całe bandy, panie, z pyrlandii i festung Breslau się szlajały....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...