Skocz do zawartości

Dakar 2008 odwołany??


Lovtza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to jest totalna porażka tej wojny z terroryzmem, jeżeli wszystko będzie odwoływane przez to że ktoś zobaczył "terrorystę" to wpadniemy powoli w manię podejrzliwości. Nie prościej byłoby poprostu podwoić czy tam potroić ochronę, wiem powiecie koszta, no ale co z tego skoro dzięki temu wszytsko będzie mogło toczyć się normalnie, a nie jeden z drugim weźmie sobie po kałachu do ręki i jedna z ważniejszych imprez odwołana.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest totalna porażka tej wojny z terroryzmem, jeżeli wszystko będzie odwoływane przez to że ktoś zobaczył "terrorystę" to wpadniemy powoli w manię podejrzliwości. Nie prościej byłoby poprostu podwoić czy tam potroić ochronę, wiem powiecie koszta, no ale co z tego skoro dzięki temu wszytsko będzie mogło toczyć się normalnie, a nie jeden z drugim weźmie sobie po kałachu do ręki i jedna z ważniejszych imprez odwołana.

 

Tomek

 

dokladnie.a koszta dodatkowej ochrony i tak pewnie mniejsze niz straty po odwolaniu umprezy,ale z drugiej strony nikt nie ma pewnosci czy jakis mozdziesz nie spadnie tam komu na banie z daleka.tak czy siak caly swiat walczy z terroryzmem a oni teraz sa gora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde musze przyznać, że dość mocno mnie to zbulwersowało, szkoda naprawde, rok w plecy. Zwłaszcza że w tym roku mielibyśmy mieć możliwość oglądania sporej ilości polskich zawodników. mam nadzieje ze za rok już bendzie ok i ta impreza bendzie sie dalej odbywać....ekhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dakaru szkoda ale wg mnie lepiej zeby dowolai niz jakis zawodznik jadac sobnie wpdanie na jakas mine czy wyskoczy terrosyta z kalachem to by dopiero bylo.i nie ma co sie dziwic organizatorom bo nie cha brac odpowiedzialnosci za ewentualna smierc jakiegos z zawodnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...