Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Panowie i Panie:)

czasem tu zaglądam, postanowiłam, że się zarejestruję. będę szukać informacji o zlotach i spotkaniach, a zawsze milej jechać na imprezę wiedząc ze spotka się kogoś znajomego, choćby z forum :]

motocykla własnego nie posiadam, aktualnie jestem pasażerką Harleya.

Pozdrawiam i ściskam

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Nowy motocyklista. Wożę się od początku czerwca Dakarem w szachownicę po Wrocławiu, ale na Ostrowskich (POS) blachach. Urodziłem się tutaj i po 19 latach wróciłem, studiuję i pracuję we Wrocławiu, mam 22 lata. Na razie jeżdżę sam, liczę na to że uda się kogoś znaleźć kto by pokazał jakieś trasy enduro i nauczył mnie po nich jeździć ;-) Tylko bez hardkoru bo GS duży i ciężki dość :>

 

Pozdrawiam wszystkich, może niedługo odwiedzę Orle o którym słyszałem i czytałem tutaj.

 

 

PS. podobno po Wrocławiu jeździ jeszcze jeden dakar w szachownicę, czy ktoś wie kto to może? Chętnie bym powymieniał uwagi i doświadczenia z moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak sami widzicie należę do przedziału wiekowego 40+, ale póki co bakcyl we mnie porządnie siedzi, po prostu kocham dwa kółka, nie mam zamiaru się z nimi rozstawać (no chyba że korzonki porządnie dadzą się we znaki, ale i na to jest lekarstwo)

Pozdrawiam!

Hej!

Robert

Skąd to głupie gadanie o korzonkach!!! Mam ponad 10 lat więcej jeżdżę ile się da nie tylko po Wrocławiu i nic nie czuję !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim! Co prawda na 4um jestem już od dawna, ale ten temat znalazłem dopiero dzisiaj. Jestem z Sieradza i tam normalnie trzymam moto, ale studiuję we Wrocku. Jeżdżę niebieską ETeZetką, w przyszłym tygodniu ściągam ją do Wrocławia - mam nadzieję że będzie z kim pojeździć :icon_eek:

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

PS. zytek - my to się chyba skądś znamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy na forum!

Niech Ci ono lekkim bedzie.....amen :notworthy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To forum znalazłem niedawno, przy okazji poszukiwań opinii o firmie Bogusławski ze Słupska. Kupiłem dzisiaj tam sprzęta i od soboty planuję loty, chociaż narazie niskie - moto na "dotarciu". Od soboty będzie zatem cebra sc59 w jedynie słusznym cerwony kolorze. Zasada jak przy Kawie, czyli tu czerwone są najszybsze. Ostatnie moje moto Kawa ZX12R z 2003 r. skończyła żywot jakiś czas temu, bo się silnik skończył i kopytko wyszło przodem. Po małej przerwie, jak mnie już dźwięk latających za oknem moto zaczął poważnie wku... znów wracam na drogi. Pozdrawiam wszystkich na 2oo z Wrocka i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich :icon_exclaim:

Od przyszłego tygodnia będę mieszkał/studiował/pracował we Wrocławiu, więc wypada się przywitać... :icon_arrow:

Jeżdżę szaro-czarną FZ6'tką na konińskich blachach (PN) :banghead:

 

P.S.

Macie we Wrocku jakieś forum regionalne??

Czy umawiacie się zawsze tutaj? :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Od przyszłego tygodnia będę mieszkał/studiował/pracował we Wrocławiu, więc wypada się przywitać... :P

Jeżdżę szaro-czarną FZ6'tką na konińskich blachach (PN) :wink:

 

P.S.

Macie we Wrocku jakieś forum regionalne??

Czy umawiacie się zawsze tutaj? :wink:

 

 

 

siemanko, ja aktualnie wybyłem z wrocka do Oleśnicy, ale czesto organizuje jakies traski w kotline kłodzka i nie tylko,lub jezdzenie po miescie i na innych odcinkach zamkniety zeby troche pogumowac :) ,

jak juz bedziesz we wrocku to daj znac moze sie gdzies razem wybierzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...