Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wazne pytanie, ogladalem xt600e 97r http://moto.allegro.pl/item712177463_yamah...jestrowany.html, silnik chodzi fajnie, wlasciciel twierdzi ze trzeba wyregulowac rozrzad, moze to glupie pytanie, ale czy w xt da sie regulowac rozrzad? i jak sie objawia rozregulowany? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na 4T po wczorajszej jeździe na moto z tym silniczkiem :icon_razz:

W sumie motor taki potrzebuję tylko do jeżdżenia po żwirowni, gdyż do innych celów posiadam KTMa. Zastanawiam się nad Hondą CRF oraz Yamahą YZF - co polecacie, jaką pojemność? Wczoraj jeździłem na 450 i jednak to trochę za mocno ciągnie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota na 4T po wczorajszej jeździe na moto z tym silniczkiem :icon_razz:

W sumie motor taki potrzebuję tylko do jeżdżenia po żwirowni, gdyż do innych celów posiadam KTMa. Zastanawiam się nad Hondą CRF oraz Yamahą YZF - co polecacie, jaką pojemność? Wczoraj jeździłem na 450 i jednak to trochę za mocno ciągnie jak dla mnie.

jak nie 450 to 250 :flesje: proste :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz ja. po dłuższej przerwie z motocyklami postanowiłem wrócić do gry :cool:

 

sprawa wyglada jasno, chce full crossa 125 (250 jak narazie się troche boje). ograniczając wszelkie pytania, tak wiem ile kosztuje jego utrzymanie :) ale mam też pytanie na które nie udzielono jednoznacznej odpowiedzi po przeszukaniu całego forum pytam: co ile mh trzeba wymieniać tłok z setce? 20, 40? jak to w końcu jest.

 

przechodząc do sedna sprawy na sam motocykl do wydanie mam max 5000zł ew jakieś koszty dodatkowe jak wymiana tłoka czy jakichś łożysk. znalazłem interesujące mnie oferty więc wklejam tutaj byście poradzili mo co mam zrobić :)

 

Honda CR 125 97 rok.

 

http://moto.allegro.pl/item725117052_honda...azja_exfan.html

 

kolejna

 

http://moto.allegro.pl/item718978922_honda_cr_125.html

 

Yamaha yt 125 - tutaj będzie potrzebny nowy tłok i pierścienie poza tym ok. ale cena jaką ustaliłem to 4700zl

 

http://moto.allegro.pl/item719428311_yamah...rdzo_dobry.html

 

 

 

osobiście najbardziej przemawia do mnie yamaha ale jak to zawsze bywa nie warto się zbytnio napalać więc licze że jeśli będzie wyglądać coś nie tak odradzicie mi kupno któregoś z nich :) dodam że jestem z wielkopolski i po moto nie chciałbym jechać dalej niż 150km :P

 

 

pozdr i dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez Zajcikone

Yamaha MT 03 ----> Suzuki GSXR 750 k6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat i jestem posiadaczem simsona. Ale chcialbym juz zmienić tą maszyne na coś mocniejszego :biggrin: Mam na myśli enduro ale z możliwością rejestracji na motorower. Jeżdzilem juz troche na Yamaszce DT125 i na chinczyku 125 ale to tylko od czasu do czasu. Czekam na wasze propozycje i jakbyscie mogli to piszcie ceny tych motorków oczywiscie w dobrym stanie i nie za stare a przedzial cenowy to tak do 5-6tysięcy. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to zobacz sobie na allegro. Honda HM jest najmocniejszym motocyklem w tej klasie ale wymaga częstszych remontów niż Dt. Ale nie tylko o moc tu chodzi. RX i CRE HM mają lepsze zawieszenie od Dt. Aprilia to coś pomiędzy Dt a CRE HM jeśli chodzi o koszta eksploatacyjne i moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...