Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ta husqwarna już sprzedana ale i tak bym jej nie kupił skoro mówicie że to nie ten rocznik co gościu podaje.

 

Mój brat chce kupić moto a mianowicie kawasaki kx 85. Jest to moto jego kolegi który jeździ tym bardzo ostrożnie, kupił go w tamtym roku i zrobił na nim około 12mh. W kx sprzegło dobrze działa biegi nie wyskakują, zawieszenie nie cieknie,brak luzów na główce ramy, w kołach i na wachaczu, ma kierownice renthal i sportowy wydech DOMA,łańcuch jest za lużny, opone jeszcze ten rok napewno wytrzymają tyko jest jeden problem bo on sam nie wie dokładnie z którego to rocznika(twierdzi że 2003 a jak sprawdzam numer vin to wyskakuje że to 1996 ale wtedy chyba nie było jeszcze 85? I nie wiadomo kiedy był wymieniany tłok, ogólnie moto chyba zapier**** chyba jak być powinno. Opłaca się go kupić za 4200zł?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/831e88925dc7930e.html

Co to jest to GOLD fren na przednim zawieszeniu?

Edytowane przez arti16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ta husqwarna już sprzedana ale i tak bym jej nie kupił skoro mówicie że to nie ten rocznik co gościu podaje.

 

Mój brat chce kupić moto a mianowicie kawasaki kx 85. Jest to moto jego kolegi który jeździ tym bardzo ostrożnie, kupił go.............................................. Opłaca się go kupić za 4200zł?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/831e88925dc7930e.html

Co to jest to GOLD fren na przednim zawieszeniu?

To na pewno jest rocznik 2002+, GOLDfren to nazwa firmy produkującej części eksploatacyjne np. klocki hamulcowe, a czy się opłaca? jeśli jest w dobrym stanie to myślę że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa 2 rozne motocykle derbi to 4t a yamaha 2t, ja bym bral yamahe bo mniejszy koszt utrzymania, lepiej z częsciami i sam mozesz naprawic jesli masz troche pojecia...:)

 

ja na ten weekend planuje kupic ten moto:aprilia rx 125

tylko zabardzo o nim nie wiem;/ oplaca sie go brac? czy on wogole jest dobry? tlumaczylem przez translator ale i tak wszystkiego nie da sie zrozumiec... co o nim myslicie?

Edytowane przez patrys16x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa 2 rozne motocykle derbi to 4t a yamaha 2t, ja bym bral yamahe bo mniejszy koszt utrzymania, lepiej z częsciami i sam mozesz naprawic jesli masz troche pojecia...:)

 

ja na ten weekend planuje kupic ten moto:aprilia rx 125

tylko zabardzo o nim nie wiem;/ oplaca sie go brac? czy on wogole jest dobry? tlumaczylem przez translator ale i tak wszystkiego nie da sie zrozumiec... co o nim myslicie?

 

I tu się mylisz :smile: Oba moto dt jaki senda mają najprawdopodobniej te same silniki Minarelli am6 a więc oba to 2t.

 

coś tam pisze, że gaźnik nieszczelny, akumulator rozładowany, brak blokady kierownicy i coś tam jeszcze i pisze, że kilka godzin pracy + 100 euro i będzie "znowu top" (czyli chyba dobra)

 

 

 

Edytowane przez arti16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz :smile: Oba moto dt jaki senda mają najprawdopodobniej te same silniki Minarelli am6 a więc oba to 2t.

 

coś tam pisze, że gaźnik nieszczelny, akumulator rozładowany, brak blokady kierownicy i coś tam jeszcze i pisze, że kilka godzin pracy + 100 euro i będzie "znowu top" (czyli chyba dobra)

 

jak derbi senda 125 jest w 4t jeszcze nie widzialem nigdzie w 2t...

 

ale nic tam nie pisze ze jest na chodzie itp? bo w ciemno kupowac to mi sie nie usmiecha zabardzo;/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak derbi senda 125 jest w 4t jeszcze nie widzialem nigdzie w 2t...

 

ale nic tam nie pisze ze jest na chodzie itp? bo w ciemno kupowac to mi sie nie usmiecha zabardzo;/ ?

 

A z skąd wiesz że chodzi o 125, dużo bardziej popularne są 50cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chciałbym sobie kupić jakiegoś crossa myślałem o pojemności 125-250. I teraz pytania do was. Co waszym zdaniem jest lepsze 4T czy 2T?? Jakiego byście polecali na początek zabawy z crossami???(obecnie jeżdżę gsx 600f). Zależałoby mi na niższym moto ponieważ sam jestem niski. No i oczywiście nie najdroższy:) jak myślicie co byłoby dobre???

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chciałbym sobie kupić jakiegoś crossa myślałem o pojemności 125-250. I teraz pytania do was. Co waszym zdaniem jest lepsze 4T czy 2T?? Jakiego byście polecali na początek zabawy z crossami???(obecnie jeżdżę gsx 600f). Zależałoby mi na niższym moto ponieważ sam jestem niski. No i oczywiście nie najdroższy:) jak myślicie co byłoby dobre???

 

Pozdrawiam:)

na początek ja bym ci radził 125 2t no chybaze wolisz bardziej usłuchanego motocykla to 4t ale i tak radze 2t;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o crossy czy hard enduro to wielkoscia sie znacznie nie róznia moze o 2 lub 1,5 centymetra wiec róznicy nie ma a jesli chodzi o marke co do cross-ów to ten który bardziej ci sie z wygladu podoba bo jedni wola ktm inni yamahe jak ja a jeszcze inni a tak naprawde silnikowo niewiele sie róznia :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chciałbym sobie kupić jakiegoś crossa myślałem o pojemności 125-250. I teraz pytania do was. Co waszym zdaniem jest lepsze 4T czy 2T?? Jakiego byście polecali na początek zabawy z crossami???(obecnie jeżdżę gsx 600f). Zależałoby mi na niższym moto ponieważ sam jestem niski. No i oczywiście nie najdroższy:) jak myślicie co byłoby dobre???

 

Pozdrawiam:)

ale szczegółów więcej. Do jakiej kasy ? czego oczekujesz od moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szczegółów, cena góra do 6000-7000 tys, zależałoby mi żeby troche pojeździć sobie w terenie, w moich okolicach jest pełno lasów, pól i różnych ciekawych miejsc gdzie mógłbym sobie pojeździć.

 

kamis-a, a są jakieś sposoby aby obniżyć zawieszenie żeby był niższy???? tak jak to sie robi w rożnych szosówkach lub sportowych.. np. poprzez założenie takiej blokady na tylna spręzyne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...