Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odzew a jaka cena za ten rocznik by była dobra? I jeszcze jedno jakby nie miał homologacji to też chyba niższa powinna być?

Oczywiście że cena powinna być niższa jeśli nie miał by homologacji, ale ten konkretny ma bo jest zarejestrowany, z tego co tam piszą wynika że to rocznik 2003 według mnie cena powinna oscylować około 10tyś. a nie 13tyś. jak za wersję "S" to i tak było by sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... czytam czytam ten temacik i w koncu i tak sie zapytam.... no wiec:

 

Moze na poczatku powiem ze w temacie jestem zielony i nie za bardzo sie orietuje co jest co :icon_mrgreen:

 

Chcialbym zaczac przygode z motorkami planowalem cos na szosy ale chyba przeraza mnie wizja naszych kierowcow autek w moim poblizu...wiem ze drzewa itd tez sa niebezpieczne ale przynajmniej to one na ciebie nie wpadna ;)

 

Wiec moze na poczatek mam 188cm i waga ok 95kg :biggrin: Szukam czagos na czym bede czul sie swobodnie i nie wygladal jak na psie... Jesli chodzi o teren to raczej jakis lasek, polne drozki itd napewno nie tor i ciezki teren...

 

Kwota jaka bede dysponowal to ok 8-9tys na samo moto.

 

Chcialbym tez aby moto bylo przedewszystkim bezawaryjne i jako tako tanie w eksplatacji tzn moze powiem inaczej te podstawowe sprawy oleje filtry serwis itd spoko nie ma problemu ,ale przerazaja mnie wizje remontow, wymiany tlokow no chyba ze bez tego nie da sie unikac itd :icon_razz:

 

Napewno bylo by milo jesli dalo by sie zarejestrowac...

 

 

Wiem ze pewnie tak to tylko w erze, ale czy szanowne grono moglo by cos doradzic w tym temacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam źle sformułowałem posta spać mi się chciało. :P Więc z braku kasy wybiorę tańsze rozwiązanie do swoich szaleństw jakiegoś 2suwa. :) Mam zamiar wybrać crossa proszę o opinie tej CRki.

 

Oto wspomniana CRka, a i jeszcze jedno co sądzicie o firmie GubinMX można im zaufać? Miał ktoś z nią styczność? http://moto.allegro.pl/item688024730_honda...dna_mxlife.html

Edytowane przez Flower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak to jest z odblokowaniem aprilia rx 125? jakie sa koszty? czy mozna to samemu zrobic?

Znowu nie ma kto pomóc? nie wiem jak dokładnie były blokowane rx ale za zwyczaj są blokady na module, zwężka w króćcu, mniejsze dysze w gaźniku do tego często przegrody w dyfuzorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam źle sformułowałem posta spać mi się chciało. :P Więc z braku kasy wybiorę tańsze rozwiązanie do swoich szaleństw jakiegoś 2suwa. :) Mam zamiar wybrać crossa proszę o opinie tej CRki.

 

Oto wspomniana CRka, a i jeszcze jedno co sądzicie o firmie GubinMX można im zaufać? Miał ktoś z nią styczność? http://moto.allegro.pl/item688024730_honda...dna_mxlife.html

O Gubin MX nic nie wiem, uważam, że jeżeli chcesz kupić crossa to masz szerokie pole manewru, czyli masz w czym przebierać. Osobiście wolałbym nie kupować moto od handlarza, myślę że lepiej poczekać i poszukać moto najlepiej od osoby która jeździ profesjonalnie i po prostu musi dbać o moto, albo od osoby która ma dane moto od dłuższego czasu i również o nie dba. Z handlarzami nigdy nie wiadomo, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marcin1989 po części się z tobą zgadzam. Od prywatnych kupców się trochę boję kupować bo praktycznie każdy pisze, że po remoncie generalnym sprzedaje. A kolega ghollum może się wypowie o tej Hondzie konkretnie? :flesje: :notworthy:

Edytowane przez Flower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...