Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no może aż tak dużo ogłoszeń nie mam bo też święta i wgl więc ogl na początek wiosny/ środek będę miał może i 4k :P albo więcej hehe



 

Nie no luz, ja wiem o co cho, osobiście boję się wsiadać na 50ke bo potrafi ponieść.

W jakim sensie ponieść ? ja sam na 50tke i dobre na start robi łutututu na 10tys obrotów umie nawet zrzucić hah tylko szkoda że v max ma zazwyczaj słabe i słabo idzie na 50tke wiem że inne idą na koło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ogólnie podejście do motocyklizmu ma dobre -jeszcze nic nie ma już łutututu i na koło i dupy pewnie też jestem za :D

 

tacy byli motocykliście kiedyś , adidasy klepiąca panewką F2 , komin z nierdzewki uspawany przez czesia w garażu , podgięta niemieckie tablica rejestracyjna i pytanie jakie prawko -aż łezka się w oku kręci :D

 

wolę taką szkołe niż prawka , szkolenia u czesława, ciuch za mój roczny dochód i potem pierdolenie o jeździe 50 km/h mając w garażu R6 ( da się w ogóle na R6 jechać 50 ? ) i w ogóle lewa w dziurę ....

 

no więc pomogę -dt 125 /kmx 125 kdx 125 co trafisz bliżej i w lepszym stanie

wszelkie 125 4t sobie odpuść to jest sprzęt do grzybiarstwa , nie będzie na koło i lansu

crm 125 i rx125 sobie odpuściłbym ok bardzo dobre motocykle ale tragedia z gratami do tego się robi ........

a exc 125 za 5 tys może być w kiepawym stanie to samo WR125.......

 

co do łutututu w 50 -dobry masz towar podzielisz się ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W jakim sensie ponieść ? ja sam na 50tke i dobre na start robi łutututu na 10tys obrotów umie nawet zrzucić hah

 

No i ja o tym samym. Czasem jak wyrwie to nie ma żartów.

 

Widziałeś jak poniosło Conrado Moreno i wjechał w widownię? Do tej mocy trzeba podchodzić z respektem.

 

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i ja o tym samym. Czasem jak wyrwie to nie ma żartów.

 

Widziałeś jak poniosło Conrado Moreno i wjechał w widownię? Do tej mocy trzeba podchodzić z respektem.

 

No a kto tego nie zna hehe dla mnie na początek aby się nauczyć była dobra tylko jak na moje tereny to... lepsze enduro ;)

 

nie no ogólnie podejście do motocyklizmu ma dobre -jeszcze nic nie ma już łutututu i na koło i dupy pewnie też jestem za :D

 

tacy byli motocykliście kiedyś , adidasy klepiąca panewką F2 , komin z nierdzewki uspawany przez czesia w garażu , podgięta niemieckie tablica rejestracyjna i pytanie jakie prawko -aż łezka się w oku kręci :D

 

wolę taką szkołe niż prawka , szkolenia u czesława, ciuch za mój roczny dochód i potem pierdolenie o jeździe 50 km/h mając w garażu R6 ( da się w ogóle na R6 jechać 50 ? ) i w ogóle lewa w dziurę ....

 

no więc pomogę -dt 125 /kmx 125 kdx 125 co trafisz bliżej i w lepszym stanie

wszelkie 125 4t sobie odpuść to jest sprzęt do grzybiarstwa , nie będzie na koło i lansu

crm 125 i rx125 sobie odpuściłbym ok bardzo dobre motocykle ale tragedia z gratami do tego się robi ........

a exc 125 za 5 tys może być w kiepawym stanie to samo WR125.......

 

co do łutututu w 50 -dobry masz towar podzielisz się ?

dt 50 widzialem rwali mojego chyba też się da lecz no ja nie umiem nie raz próbowałem ale to tylko rwanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym prosić was o poradę, chcę kupić motocykl z podanych wyżej. Lecz za motor głównie zapłacą moi rodzice, ale ja mam o niego dbać, utrzymywać. Mam 17lat, 182cm wzrostu i 74kg wagi. Chodzę do szkoły więc nie zarabiam prawie nic. Więc na co zwrócić uwagę przy kupnie, jakie są koszty utrzymania 350 i czy będzie dobra do dosyć spokojnej jazdy po szutrach i lekkich górkach. Jakie jest spalanie? I która z 3 jest najlepsza XT,Dr czy Cagiva?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie utrzymać taki motocykl bez stałego źródła dochodów. Bardzo ciężko. Dopóki będzie tylko panie paliwa to jakoś będziesz jeździł ale jak przyjdzie wymienić napęd, rozrząd, opony, ogarnąć gaźnik czy zawory albo trzasnąć remont silnika to już będą koszty.

 

Co do motocykli, które wymieniłeś to one lata świetności mają już dawno za sobą i będą po prostu zmęczone. Najczęściej trafią się takie skarbonki bez dna.

 

Cagive bym z miejsca skreślił bo to totalna egzotyka. Lepiej zainwestuj w coś bardziej współczesnego, jakaś XR400 czy Beta Alp (silnik od DR350).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dt 50 widzialem rwali mojego chyba też się da lecz no ja nie umiem nie raz próbowałem ale to tylko rwanie ;)

 

mnie bardziej interesuje w jakiej 50 ccm ty słyszałeś dobre łututu bo jakiś czas temu robiłem zawory w cbr 125 na niby przelotowym kominie i łututu sutków nie podrywało a gdzie dobra odcinka w 50 ?

 

 

Więc na co zwrócić uwagę przy kupnie, jakie są koszty utrzymania 350 i czy będzie dobra do dosyć spokojnej jazdy po szutrach i lekkich górkach. Jakie jest spalanie? I która z 3 jest najlepsza XT,Dr czy Cagiva?

 

koszty utrzymania jakiegokolwiek normalnego ( bez hardów i crossów ) 4t są żadne dopóki nie trzeba zaglądać do silnika a więc loteria :D jak kupisz dbaną sztukę i nic nie wybuchnie to koszta tak naprawdę będa zbliżone do dt125 ale jak przyjdzie ci cokolwiek zrobić to krew i flaki

 

dlatego weź sobie 125 2t duala lepiej bo pewniej

 

jakieś cagivy to sobie odpuść to jest muzeum nie ma części w ogóle a to co gdzieś tam jest to tragiczny stan

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzialem jak nawet 50-tki brali na koło a ty mi mówisz o tym ?

 

Na wiosne chce kupić aby nie stał bo teraz też funduszy nie mam heh może pod koniec marca albo w kwietniu bym kupił bo też inne obowiązki czy co więc ciągle się nie zarabia a też z 1 tysiąc chce z moich ogłoszeń zarobić a narazie na jakies 1/10 jest chętnych

to po co pytasz, kup 50 i lataj na gumie i dalej rob z siebie posmiewisko.

nawet nie czaisz, ze te dalny sie z Ciebie wysmiewaja.

no coz.

 

 

Bo to taki znaFca :D

rower tez na kolo wchodzi, jak dla ciebie to jazda no to git :*

skoncz z offtopiciem, nie jestes zabawny, nasmiewanie sie niepelnosprawnych jest niefair ;)

Forum nie służy do zdobywania wiedzy, informacje znajdź sobie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...