Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę szukał jakiejś wersji XT600 bo to moje kultowe moto,

Też się rozglądam za XT600 na 660 jeździłem, fajne moto, ale raczej do miasta, a XT 600 wydaje się, że było by dla mnie ok.

Ten filmik i pasja tego gościa i jego osoba rozbawiła mnie do łez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się rozglądam za XT600 na 660 jeździłem, fajne moto, ale raczej do miasta, a XT 600 wydaje się, że było by dla mnie ok.

Ten filmik i pasja tego gościa i jego osoba rozbawiła mnie do łez :)

660 tez oblatywałem, ale za ciężka w teren .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

660 tez oblatywałem, ale za ciężka w teren .

Tak trochę dziwna ewolucja modelu. Silnik jakby fajniejszy, ale czemu przybyło 35 kg na masie całego moto , zupełnie bez sensu.

Piękne moto, coś jak moje z avatara :)

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_xt600e%2001.htm

 

jeszcze kusi mnie 600 TT R

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_tt600re%2001.htm

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja będę szukał jakiejś wersji XT600 bo to moje kultowe moto,

 

jak kupisz 43NF albo 2KF to jesteś rozgrzeszony , przyjadę popatrzeć , ale jak 3TB to gay kołtun i szpagat

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego ma służyć... czy teren, czy tylko szuter, bo jak teren dość ciężkawy, lub w ogóle taplanina, a nie jesteś zobligowany marką motocykla, to lepsze będzie WR 250R, DRZ 400, coś co jest lekkie i ma rozrusznik...

Jak teren jest przejezdny, nie grozi kopaniem mokrym butem zabłoconej kopki, to XR 650R, oprócz powyższych, DR 650 tylko ten co ma 144 kg, XT 660 odpada nie ta masa....chyba, że ten teren, to szuter, ewentualnie niegroźne piaskownice ect...w bagnie utopisz motocykl i będziesz tego żałować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie jeździłem w terenie, mam ok 180cm wzrostu i ważę 70 kg. Nie mam zamiaru katować maszyny, topić jej w wodzie czy stosować innych tego typu hardkorowych zabiegów. Moto będzie służyć głównie do jazdy po polach, łąkach, lasach, sporadycznie spróbuję podjechać pod bardziej stromy podjazd i to tyle. Nie mam zamiaru go rejestrować, a jego opony raczej nigdy nie dotkną asfaltu :biggrin: Nie mam ochoty wymieniać tłoku co 30 mth (co raczej dyskwalifikuje full crossa). Powiedzmy, że rocznie na eksploatację sprzętu przeznaczyć mogę do 2 tyś pln (nie licząc olei, paliwa, smarów etc) . Jeśli chodzi o cenę mojej przyszłej pierdziawki to chciałbym się zmieścić w tych 8-10 tyś zł za używkę (oczywiście w możliwe najlepszym stanie). Jeśli chodzi o koszty eksploatacji, lepiej wypada 4t czy 2t? Nie zależy mi na mocy, tylko na doskonaleniu umiejętności, w skrócie nie chcę wylądować na najbliższym drzewie :)

Za wszelką pomoc z góry dziękuję :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo panie... 600ccm i ok. 40 km? :biggrin: Nie przesadzajmy. Myślałem bardziej nad jakąś DT 125, albo KTM EXC 125? O lie w przypadku Yamahy wiem, że koszty eksploatacji są niewielki, jak wygląda ta sprawa u KTM? Słyszałem, że jest to "cross z homologacją", a koszty jego utrzymania w rezultacie mogą być podobne do full crossa.. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...