Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to że się czytac nie chce ale każdy m tez jakies swoje wymagania czy cele w jakich będzie używał moto i dla tego tu napisałem bo chyba od tego forum jest.

 

Jakież to możesz mieć inne cele i wymagania niż ponad dwieście osób przed tobą? Daj znać, aż ciekawy jestem...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Pobieżnie poczytałem temat ale nie widziałem żeby ktoś pytał co najlepiej do wypadu we dwójke na jednej maszynie więc chciałem i o to zapytać. Teraz już mam jakąś większą wiedzę i mniej więcej już wiem czego chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dychy za taki Motocykl to chyba wisienka. Wizualnie wiadomo - Bella Fantastica ;)

Pytanie czy nic powaznego jej nie dolega??, a zeby postawic diagnoze to juz trzeba na stol operacyjny polozyc..

Bez tego to sobie mozna tak gdybac do przyszlego sezonu.

Polataj po otomoto- tam co prawda nie znajdziesz tego modelu, ale rozeznasz sie cenowo co jak i ile.

Czy masz mozliwosc zeby ktos tam na miejscu ja obejrzal/ rozeznal sie ?

wlasnie nie wiem czy cena nie wygórowana ? koles chce 5800 funtow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem czy cena nie wygórowana ? koles chce 5800 funtow

Spojrz np tu: http://www.wmr1.com/category-s/217.htm?searching=Y&sort=13&cat=217&show=20&page=2 (cena za salon) potem uruchom sobie przelicznik walutowy- nastepnie porownaj sobie roznice cenowa biorac pod uwage rok/stan/zuzycie etc)

 

Jezeli jest zdrowa, to wg mnie cena za ten model SM nie jest wygorowana, jezeli ma natomiast powazna bolaczke to juz zmienia postac rzeczy.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Nie chcę zakładać kolejnego tematu. Mam do Was pytanie. Robię prawko na motor i zamierzam sobie kupić Hard Enduro 125. Z tego co wyczytałem dużo osób poleca dwa modele KTM 125 lub Husqvarna 125. Moje pytanie brzmi czy te modele wychodziły tylko w wydaniu Hard Enduro czy tez Cross ? Jak to rozpoznać ? Czy informację o tym udziela sprzedający ?Wiem, że pytanie totalnego laika , ale nie rozumiem do końca jak to rozpoznać. Co myślicie o tych maszynach na początek ? Wydać mogę około 15-20 tysięcy. Proszę o wasze sugestie

Edytowane przez kubax7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "czym się różni cross od enduro", wybierz jeden z pierdyliarda linków i stań się bogatszym o tą wiedzę :) Później wybierz jedną z 327 stron tego tematu, przeglądnij 10 w przód i 10 w tył a znajdziesz odpowiedzi na resztę pytań (kilka razy)... Jeśli nie znajdziesz, pytaj śmiało :)

 

Czy ten temat nie powinien już zostać zamknięty i podwieszony?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduro/cross 125 lub 250 cm3 do jazdy po polach i lasach w mojej okolicy mój limit pieniężny to +/- 7000 tysięcy. Ostatnio zacząłem interesować się tamatem i sporo poczytałem. Co polecacie ?? Aktualnie zastanawiam się nad Yamaszą yzf 250 oczywiście 4T, ale gdybym miał kupować 125 to tylko 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

+/- 7000 tysięcy.

 

to w ciul kasy , kup odrazu fabrykę albo kilka nówek z salonu i na strój zostanie .....

 

 

Ostatnio zacząłem interesować się tamatem i sporo poczytałem.

 

to doczytaj jeszcze to

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/158645-wybor-pierwszego-motocykla-crossenduro/

żeby chociaż crossa od enduro odróżnić

 

 

Aktualnie zastanawiam się nad Yamaszą yzf 250 oczywiście 4T

 

a widziałeś kiedyś yzf250 w 2T ? tyle poczytałeś że jeszcze nie wiesz że oznczenie crossa z literką F daje 4T i tylko 4T i w każdej marce to działa oprócz husqi i berga ? cr tylko 2T , crf tylko 4T , yz tylko 2T , yzf tylko 4T, kx 2T , kxf 4T , w exc hard enduro nie mają literki F a są 4T ale exc-f zawsze jest 4T , no i suzuki ma Z , rm 2T , rmz 4t

 

po drugie zapomnij o sensownym egzemplarzu w tej kasie , na 4T crossa to trzeba liczyć koło 10 tys zł ........

 

 

enduro/cross 125 lub 250 cm3 do jazdy po polach i lasach

 

mnie się wydaje że dt125 ci styknie, yzf250 cię sponiewiera pozatym cross 250 4T na lasy i pola to najgorszy możliwy wybór....

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Micho, ile razy już to pisałeś w tym temacie :D

 

o kurde palców u rąk i nóg brakuje w całej populacji tego kraju

 

minus tego jest taki że ten temat niewiele wnosi od ostatnich 50 stron w kółko opisujemy dt125 , no i jak pojawi się ktoś z innym problemem niż: obejrzałem eurosport tam tak fajnie latali potem zobaczyłem teledysk vanilla ninja -liar jakie dupy się kleją do krosów i postanowiłem jeździć ale nawet nie chce mi się ogarnąć co to jest kros a co to enduro i najlepiej jeszcze kupcie moto za mnie i naprawcie , albo co jest ostatnio modne mam 1500 zł , nie wsiąde na mtxa 125 bo ma lampę i jest siara , szukam crf450 w tej kasie najlepiej odrazu z zestrojonym setem na 480 cobym nie musiał za kierownicę szarpać na 5 biegu żeby guma była , moje doświadczenie to loncin pit bike 50 po podwórku 2 sezony jak stary szedł do roboty i dało mu się wcisnąć potem że to dziki poryły , aha mam 13 lat waże 30 kg i mam 135 cm wzrostu pomuszcie

 

no to ginie w gąszczu tego ciągłego pitolenia o dt a ja też czasem bym coś ciekawego poczytał i pewnie nie tylko :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

to doczytaj jeszcze to

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/158645-wybor-pierwszego-motocykla-crossenduro/

żeby chociaż crossa od enduro odróżnić

 

Crossa od enduraka odróżniam, ale dzięki przeczytam :)

a widziałeś kiedyś yzf250 w 2T ? tyle poczytałeś że jeszcze nie wiesz że oznczenie crossa z literką F daje 4T i tylko 4T i w każdej marce to działa oprócz husqi i berga ? cr tylko 2T , crf tylko 4T , yz tylko 2T , yzf tylko 4T, kx 2T , kxf 4T , w exc hard enduro nie mają literki F a są 4T ale exc-f zawsze jest 4T , no i suzuki ma Z , rm 2T , rmz 4t

Wiem że literka f oznacza czterosówa ale tak po prostu napisałem, bo chodziło mi bardziej, że jak 250 to tylko 4t

 

po drugie zapomnij o sensownym egzemplarzu w tej kasie , na 4T crossa to trzeba liczyć koło 10 tys zł ........

Oglądałem egzemplarze yamhay yzf, hondy crf i można znaleźć ciekawe egzemlarze za ponad 7 koła :).

 

mnie się wydaje że dt125 ci styknie, yzf250 cię sponiewiera pozatym cross 250 4T na lasy i pola to najgorszy możliwy wybór....

Mój kolega jeździ z chłopakami yzf 250 na wypady i mówi że świetnie się śmiga po terenie, inni mają 450tki i 600 nawet tak że myślę że yzf to dobry wybór. Nad detetką też się zastanawiałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...