Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi chodzi o to jakie moto wybrać, które lepsze i dlaczego ;] mam zamiar coś kupić w 4T tylko nie wiem który najlepszy. Co powiecie o Yamaha TT 600 ? nie za wielkie ? Jeździłem Yamahą XT 600 która waga była 170kg, a TT 600 ma 130kg czym sie różnią te motory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak TT to 600s belgrada na odpustowych kolorowych obręczach , kopana , najlżejsza , njlepszy zawias ( tył z wr400 )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich jeżdzców.

 

Zbliza się nowy sezon a ja oprócz starej TDM w garazu nie posiadam jakiegos gryzo ziemia. Lubie powsciekac sie w terenie. Miałem w poprzednim sezonie Husqvarne TE 610, dopóki korbowód bokiem nie wyszedł to jazda była przyjemna. Co kupic w takim przedziale mocy ? Mowie ze to ma iść bez proszenia tak jak ta husqa, moc miala niemilosierną i takiego czegos potrzebuje, nie ukrywam ze chętnie bym kupił jakąs CR 500 ale jakos ich malo. Co polecacie? Moze byc 4t albo 2t, bez róznicy. Ma miec moc niemilosierną :D cena 5-6tys, pompa oleju, mile widziany rozrusznik. Czekam na odpowiedzi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jeżdzców.

 

Zbliza się nowy sezon a ja oprócz starej TDM w garazu nie posiadam jakiegos gryzo ziemia. Lubie powsciekac sie w terenie. Miałem w poprzednim sezonie Husqvarne TE 610, dopóki korbowód bokiem nie wyszedł to jazda była przyjemna. Co kupic w takim przedziale mocy ? Mowie ze to ma iść bez proszenia tak jak ta husqa, moc miala niemilosierną i takiego czegos potrzebuje, nie ukrywam ze chętnie bym kupił jakąs CR 500 ale jakos ich malo. Co polecacie? Moze byc 4t albo 2t, bez róznicy. Ma miec moc niemilosierną :D cena 5-6tys, pompa oleju, mile widziany rozrusznik. Czekam na odpowiedzi ;p

 

https://www.sklephonda.pl/files/F720%20w%20akcji.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 jest bardziej dzika niż 500 .......

 

500 można jeździć bez kręcenia nie jest to zdrowe dla pieca , pluje olejem itp ale da się 250 jest ciężko i że 250 ma słabszy dół to wydaje się dziksza :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tylko takich motocykli zazwyczaj nie kupuje się po to żeby jeździć dołem. Można to rozgraniczyć na dwie rzeczy, albo wykorzystujemy motocykl do takiego celu do jakiego został skonstruowany albo jedziemy byle by jechać. Poza tym w ogóle wszystkie crossówki są przewidziane do tego żeby je kręcić i tam te silniki czują się najlepiej. Ogólnie idąc tym tokiem myślenia z którym się mogę zgodzić, to łatwiej jest jechać litrem niż 600-tką tylko po co? Swoją drogą michal15qaz chce czuć niemiłosierną moc i nie chce się prosić żeby coś jechało więc werdykt jest prosty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć latałem przez ostatnie lata quadem. Serwis był drogi. Ostatnio natknąłem się na temat swapu quadów. Pomyślałem żeby sprawić sobie 2 koła bo w sumie tańsze w zakupie i w utrzymaniu. Chciałbym coś co przejedzie minimum 50 tyś bez remontu a w miarę małym spalaniu. Cena? 15 tyś. Mam możliwość również zrobienia swapa. Oczywiście w teren górki 20 metrów lasy szutry itd. Tor odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...