Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

xr 600 kupi za 7500 zdrową w zasadzie za 6 zdrową i 1500 na poprawki albo kompletne zwłoki za 3500 i reszta w remont na cacy miód malina,

 

tt600s kupisz też za 5-6k w góry może byc trochę walka kilogramami, ale pola łaki, szutry lasy, ok

 

na allegro sporadycznie są xr250 ze starszych roczników, fajny sprzęt w trudny teren bo stosunkowo lekki jak na oldschool hard enduro i niskie koszta utrzymania (mój kumpel twierdził że przy spokojnej jeździe po szutrze 70km/h łykała mu 3.5/100 ale dla mnie to bzdury :D ) ale za słaby sprzęt na przeloty-mocy mało to i przelotowa niska chyba że będzie cały czas piłował do końca, w sumie jak jej nie przegrzejesz to nic nie powinno się stać :D

 

jak klx to R nie E

 

do kupna jakiejkolwiek xr w Polsce musisz się uzbroic w anielską cierpliwość i stalowe nerwy -nie ma za bardzo w czym wybierać, ofert mało, same gruzy albo drogie gruzy, trochę wody w rzece upłynie zanim trafisz coś z sensem kwestia czy nerwów ci wystarczy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby szukał wersji XR250 BAJA to te w 9 na 10 przypadków są cycek

 

no to jest najmocniejsza 28KM i chłodnica oleju, no i te podwójne dakarowe lampy, zajebiście świeca w nocy, można po nocy latać po lesie :D

 

też na taką choruję :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega napisał że od 250 do 500 a nie krówska typu XT 600 czy XR 600... Chłopaki macie racje ciężko trafić moto w polsce które nie jest do ''zimowego grzebania'' myśle że drz to fajna propozycja ale ciężko z kasą, ale jest to już moto nowsze z deka niżxt 350 czy dr 350 chłodzone powietrzem itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey ,dzięki koledzy za info,

Z tego co się doczytałem opinii ,najlepszym wyborem dla mnie będzie tt600 lub drz400.

Narazie bede szukał pieniędzy więcej i okazji na allegro ,dzięki serdeczne za wszystko i pozdrawiam.

Aha jeszcze jedno zapomniałęm dodac ,o taki temat poprosił mnie mój starszy brat ,razem z nim napisałem ten temat ,ponieważ on zaczyna nowe życie z dala od cywilizacji ,na wsi i potrzebuje właśnie takie motocykla.

Edytowane przez Pluum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega napisał że od 250 do 500 a nie krówska typu XT 600 czy XR 600... Chłopaki macie racje ciężko trafić moto w polsce które nie jest do ''zimowego grzebania'' myśle że drz to fajna propozycja ale ciężko z kasą, ale jest to już moto nowsze z deka niżxt 350 czy dr 350 chłodzone powietrzem itd..

 

xr 600 waży 120kg więc tyle co drz400e i jest dobre 10kg lżejsza od drz400S więc albo drz jest krówskiem albo xr jest lekka -zdecyduj się chłopie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zastanawiam się nad kupnem motoru enduro. Do wydania mam ok 3000zł z tym że chciałbym jak najmniej wydać. Motor mialby służyć do jazdy w lesie, błocie i niedalekich wyprawach w terenie. Z motorami nie mam doświadczenia tyle co pare razy na skuterze. Mamm 176 wzrostu, 67 wagi i 14 lat. Wstępnie myślałem nad Yamahą dt 125 ale może doradzicie mi coś lepszego. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz nic lepszego. Wiesz, że jak masz 14 to po asfalcie nie pośmigasz. Plus jest taki, że jeśli zamierzasz jeździć wyłącznie po za drogami to możesz kupić sprzęt bez papierów, których w tym kraju z jakiegoś powodu jest od groma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej kasie da sie trafic starego pazdziocha 4T, tyle ze trzeba miec jakies pojęcie jak taki sprzet ma dzialac, bo remontowac sie tego nie opłaca w odróznieniu od dt, osobiscie mieszkając jak autor na Pomorzu gdzie równo i piaszczysto szedłbym w 4T

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3 tys teoretycznie masz cały wybór 4T -xl350, xt 350, xl600, stara xt600, czasem jakaś np tt350 się trafi czy stara hardcorowa tt600 ewentualnie jakiś dr, ostatnio wisiała xr500 na piecu RFVC bez kwita za 2500, xl500 już na pro linku to nawet z kwitem się za 2kpln kupi ......

 

w praktyce nie pchałbym się bo generalnie nawet do takiej starej xt, wszystko prawie jest droższe niż do np dt, jak nie masz zielonego pojęcia to wdepniesz w mine a koszt remontu silnika może cię przestraszyć, do tego jakieś minimum wiedzy trzeba posiadać chocby do wymiany tłoka.....

 

nikt nie mówi że się nie uda -u mnie koleś kupił lc4 600 za niecałe 3tys, nawet miał kwity PL, juz po kupnie pił olej dzwonił, palił kiedy chciał i szatańsko odbijał, rok nim przelatał, i jakoś tam sie odpychał jeszcze na chodzie sprzedał, ale jest ogromne ryzyko żę wtopisz bo jak wybuchnie to sprzedasz za dosłownie bezcen a remontować albo się nie opłaca albo wręcz nie da bo nie ma części

 

na poważnie o 4T to można myśleć operując przynajmniej 4-5 tys, jeżeli chcesz się z tym moto zaprzyjaźnić a nie zarżnąc i wyrzucić...

 

jak bez kwita to kupisz crm125 kdx 125 rx125 -jak pchasz się w stricte off to lepsza opcja od dt i bez papierów za ta kasę masz szanse kupic zdrowe moto

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...