Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm taka moc podana może być bo np może być tak podana w papierach (czasami podają moc przed ściągnięcem blokad jeśli takie coś w motorku istnieje)

Wizualnie wygląda ładnie.. ale co jest w środku?

Przejechane 15 motogodzin? ale jak? od nowości xd? czy od remontu dzwoń po więcej info..

Podobno 15 mth od nowości, moto fabrycznie zdławione do 16 KM. Niestety w necie ciężko znaleźć jakieś konkretne info odnośnie metody dławienia... U Mleczka powiedzieli, że wystarczy zmienić dysze, ale nie wiem czy chce mi się to sprawdzać na własnej skórze ;)

 

Mam kolejny egzemplarz na oku - http://allegro.pl/ktm-lc4-sc-625-2000r-sprowadzony-z-kompletem-dok-i2759575280.html Czy po fotkach można poznać, czy jest to rzeczywiście wersja SuperCompetiton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam sie do zakupu pierwszego motorku. Mam mozliwosc kupna 2 yamah tj. Yamaha yzf 250 2008r. jest ona w cenie 10 tys, druga to Yamaha yz 250 2005r. za 7.5 tys. I tutaj moje pytania. Czy jest jakas wielka roznica miedzy tymi modelami? Ktora bardziej sie oplaca zakupic? Czym sie rozni yz od yzf? Prosze o jakies porady na ten temat bo raczej jestem zielony co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki heniek pomyliłem się... w takim wypadku brałbym DT;D.

YZF 250- 4T, przyjemny motorek, trzeba o niego dbać, może również ponieść moc około może leciutko około 40koni.

YZ 250- 2T, miota jak szatan, trzeba umiejętnie o niego dbać, niedoświadczonego kierowce wywiezie gdzie będzie chciał, przy dobrym odkręcaniu duże spalanie, bardzo duża moc bo około 60 koni przy małej wadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam sie do zakupu pierwszego motorku. Mam mozliwosc kupna 2 yamah tj. Yamaha yzf 250 2008r. jest ona w cenie 10 tys, druga to Yamaha yz 250 2005r. za 7.5 tys. I tutaj moje pytania. Czy jest jakas wielka roznica miedzy tymi modelami? Ktora bardziej sie oplaca zakupic? Czym sie rozni yz od yzf? Prosze o jakies porady na ten temat bo raczej jestem zielony co do tego.

 

Porada jest taka, że żaden z nich nie nadaje się na pierwsze moto. Wybierasz pomiędzy bardzo drogim serwisem i sporą mocą w YZF a bardzo dużą mocą i drogim serwisem w YZ. Poza tym żadnego z nich się nie opłaca kupować - to nie obligacje - po roku stracisz na tym kupe kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega może chce się zacząć bawić w motocross a potem brać to napoważniej to musi się przyszykować na wydatki i sie określić ile na dany motorek może wydać. oczywiście tak być nie musi i tu podtrzymam wersje twoją fiolek.

gimix a jakieś doświadczenia masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada jest taka, że żaden z nich nie nadaje się na pierwsze moto. Wybierasz pomiędzy bardzo drogim serwisem i sporą mocą w YZF a bardzo dużą mocą i drogim serwisem w YZ. Poza tym żadnego z nich się nie opłaca kupować - to nie obligacje - po roku stracisz na tym kupe kasy.

CHodzilo mi raczej bardziej o porade pomiedzy ktorym wybrac czy ten 2008 czy 2005, a nie o zniechecanie do zakupu i pouczanie ze strace na tym kase... Stycznoscc z motorem oczywiscie mialem, nieraz jezdzilem na pozyczonym crossie czy tez jakim enduro, tak wiec konca zielony to ja nie jestem. A jezeli piszesz ze zaden z nich nie nadaje sie na pierwsze moto, to moze napisalbys jakis przyklad z jakims ktory sie nadaje. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...