Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to Ty dlatego tak zygzakiem później chodziłeś! po tylu lotach, to mogło sie w głowie zakręcić.

 

patrz... a wszyscy myśleli, żeś nawalony jak szpadel :D

 

 

gdybym był nawalony jak szpadel, to bym się nie ruszał wbity w ziemię, o ile pamietam (co może być trudne, lub wręcz niemożliwe to się jednak przemieszczałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,teraz dopiero dopadłem kompa,pierwszy raz miałem byc okazje na Borkach i powiem wam ze było super,teraz juz wiem gdzie jedzic na zakonczenia sezonu.Pozdrawiam tych kótrych poznałem i tych których nie poznałem. :) :D Janusz daj znac co ze sprzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG--- chciałeś przytulać się do cycusia Mamusiek-- Bernowej Kasi i moich a teraz piszesz żeby je rak zeżarł

 

 

Z tego wynika, że Agram poczęstował się moją kasą....come on Nulka, czytaj ze zrozumieniem.... ;)

 

Na resztę nie mam czasu bo za godzinę wylatuję na Mazury leżeć wentylem do góry przez 2 tyg. i jestem w totalnej rozsypce.

Na czas nieobecności mianuję KaZeta moim rzecznikiem. :)

 

 

Całusy, do napisania za ok. tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że Agram poczęstował się moją kasą....come on Nulka, czytaj ze zrozumieniem.... :)

 

Na resztę nie mam czasu bo za godzinę wylatuję na Mazury leżeć wentylem do góry przez 2 tyg. i jestem w totalnej rozsypce.

Na czas nieobecności mianuję KaZeta moim rzecznikiem. :wink:

Całusy, do napisania za ok. tydzień

...... "boni & klajd".....Nulka zagadywała a ja robiłem swoje hiihihhiihiihh no dzieki ABG :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ NIE PIJĘ :biggrin:

Wszystkich przepraszam za swoje naganne zachowanie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, najgorsze jest, to że film mi się nie urwał i wszystko pamiętam doskonale :D

 

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się cieszy, że jemu przez szybe, a nie jego przez szybe :biggrin:, z resztą gdyby nie ja, to domek by stracił drzwi.

 

no mało brakowało że by drzwi z framug wyleciały dzięki Marcin bo by puźniej nam troszke piździło :D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że Agram poczęstował się moją kasą....come on Nulka, czytaj ze zrozumieniem.... :biggrin:

 

Czytam ze zrozumieniem ABG Tylko wiesz -ja rozumiem złość po stracie kasy.

Ale to ,co teraz napisałeś :bigrazz: No coments :D POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ładny mam avatar? :)

 

A jak wam sie podoba mój "Borkowy" avatarek? :bigrazz:

 

 

JA JUŻ NIE PIJĘ :biggrin:

Wszystkich przepraszam za swoje naganne zachowanie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, najgorsze jest, to że film mi się nie urwał i wszystko pamiętam doskonale :D

Pozdrawiam

Januszm

Janusz, ty nie trzeźwiej bo dziwne rzeczy wygadujesz :biggrin: Szacun jak byk!!!!!! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...