Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiedzieli ,że są nagrywani tylko nie każdy o tym pamięta :biggrin:

ja nawet chyba wiem dlaczego :D

 

tyle że to co jest bardzo śmieszne w momencie nagrywania, przestaje być takie zabawne, jak się wróci do domu....

 

bądźcie ludźmi i usuńcie to jeśli zgłoszą się osoby, które są uwiecznione na nagraniu, a nie życzą sobie rozpowszechniania tego nagrania.

każdy wie co drugi mówił, każdy wie z kim pił, ale może osoby które na zlocie nie były nie złapią klimatu i ktoś kogoś źle oceni. po co robić komuś przykrość?

 

jak pokazuje polska rzeczywistość, na każdego można znaleźć haka, nie róbmy sobie problemów w naszym małym gronie.

 

co do sytuacji z nożem to boję się wypowiadać... właśnie dlatego swoje zabawki zostawiłem w domu...

mam nadzieję że Tigera ja nie uspokajałem? :D

 

peace, love and understanding...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzieli ,że są nagrywani tylko nie każdy o tym pamięta :biggrin:

 

Tylko co to zmienia, że coś tam po pijaku wiedzieli? Mnie ta sytuacja bezpośrednio nie dotyczy, ale przyznam, że trochę jestem zaskoczony i ciężko mi się powstrzymać od jakiegoś komentarza.

 

Po pierwsze rozumiem, że żart polega na tym, że z kogoś można zadrwić, bo się wygłupił. No cóż, wiadomo, że każdy się z takich rzeczy śmieje, ja czasami też, ale są granice. Nagrać kogoś jak się na***ał i robi przypały to jest trochę prostackie.

 

Ale po drugie, dużo ważniejsze, żart musi być śmieszny dla wszystkich. Jak byś to puścił na kolejnym melanżu osobom, które są nagrane, jak byś to od biedy puścił wszystkim którzy tam byli, albo nawet kumplom, którzy nie wiedzą o kim mowa - ok, śmieszna sprawa. Ale to nie jest jakieś zamknięte forum, tylko takie, na które może wejść każdy...

 

Jak byś zrobił bzdurę na****ny i ktoś by ci to potem puścił, to pewnie byś się śmiał. Jak by puścił każdemu, kto chciałby posłuchać, to już może niekoniecznie. I nawet jeżeli to akurat nagranie nie wydaje ci się specjalnie przypałowe i jesteś zdania, że nie robisz nim nikomu krzywdy (być może tylko dlatego wrzuciłeś je na forum), to pamiętaj, że opinie są jak dziurki w dupie, każdy ma swoją na własny użytek.

 

Kuba

 

W związku z dużą ilością PW dotyczących nagrania postanowiłem je usunąć.
I tak będzie chyba lepiej dla wszystkich. To co napisałem wyżej podtrzymuję, ale cieszę się, że wywaliłeś mp3. Edytowane przez Kubuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to zmienia, że coś tam po pijaku wiedzieli? Mnie ta sytuacja bezpośrednio nie dotyczy, ale przyznam, że trochę jestem zaskoczony i ciężko mi się powstrzymać od jakiegoś komentarza.

Po pierwsze rozumiem, że żart polega na tym, że z kogoś można zadrwić, bo się wygłupił. No cóż, wiadomo, że każdy się z takich rzeczy śmieje, ja czasami też, ale są granice. Nagrać kogoś jak się na***ał i robi przypały to jest trochę prostackie.

Ale po drugie, dużo ważniejsze, żart musi być śmieszny dla wszystkich. Jak byś to puścił na kolejnym melanżu osobom, które są nagrane, jak byś to od biedy puścił wszystkim którzy tam byli, albo nawet kumplom, którzy nie wiedzą o kim mowa - ok, śmieszna sprawa. Ale to nie jest jakieś zamknięte forum, tylko takie, na które może wejść każdy...

Jak byś zrobił bzdurę na****ny i ktoś by ci to potem puścił, to pewnie byś się śmiał. Jak by puścił każdemu, kto chciałby posłuchać, to już może niekoniecznie. I nawet jeżeli to akurat nagranie nie wydaje ci się specjalnie przypałowe i jesteś zdania, że nie robisz nim nikomu krzywdy (być może tylko dlatego wrzuciłeś je na forum), to pamiętaj, że opinie są jak dziurki w dupie, każdy ma swoją na własny użytek.

Kuba

:biggrin:

Tak to jest dobra opinia .Bo to jest na takiej zasadzie "śmiać się zkogoś proszę bardzo ale ze mnie nigdy w życiu" Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie byloby nic zlego w udostepnieniu takiego nagrania dla ogolu ale pod warunkiem ze "nagrywani" nie maja nic przeciwko, i to nie na zasadzie ze jak nic nie napisza to domyslnie sie zgadzaja. Trzebaby sie spytac kazdego z osobna.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie byloby nic zlego w udostepnieniu takiego nagrania dla ogolu ale pod warunkiem ze "nagrywani" nie maja nic przeciwko, i to nie na zasadzie ze jak nic nie napisza to domyslnie sie zgadzaja. Trzebaby sie spytac kazdego z osobna.

 

To pytaj sie każdego z osobna czy chce żeby zdjęcia z nim upubliczniać bo np. źle wyszedł. Niektorzy wystawili sobie taką laurkę a nie inną, byli na publicznym zlocie :icon_question:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś to może zacznij się powstrzymywać. Nagranie było skierowane do wąskiej grupy osób (nie ze wszystkimi mam kontakt stąd link na forum) do której na pewno się nie zaliczasz. Jeżeli nie chcesz-nie słuchaj. Na pewno zgadzam się z Twoim stwierdzeniem "opinie są jak dziurki w dupie, każdy ma swoją na własny użytek" i m.in dlatego Twój komentarz po mnie spływa. Mp3 wyrzuciłem bo poprosili mnie o to niektórzy znajomi. Co do samego nagrania: było miejsce publiczne, nagrywałem swoich kolegów (których zgodę miałem) a kto siedział obok, przechodził i co mówił to mi kompletnie zwisa.

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Greedo mówi, wszelkie zdjęcia z moją osobą muszą zostać wcześniej przeze mnie zaakceptowane, za nim zostaną umieszczone na serverze ogólnodostepnym :icon_question:

 

Klaudi, nie mam koli, naprawdę :buttrock:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytaj sie każdego z osobna czy chce żeby zdjęcia z nim upubliczniać bo np. źle wyszedł.

 

W takim razie ja nie zgadzam się na wrzucanie fotki mojej tylnej opony... cholernie źle na niej wyszła :icon_question: :buttrock: :biggrin: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja nie zgadzam się na wrzucanie fotki mojej tylnej opony... cholernie źle na niej wyszła :icon_question: :buttrock: :biggrin: :bigrazz:

 

 

Nie tylko fotka źle wyszła, gilerka w ogóle źle wyszła na tej zabawie :wink:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...