Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja w niedziele z imprezy na impreze więc dopiero teraz moge coś nakreślić !!!

 

Dzięki za organizację choć nie mogłem być wszędzie gdzie sie coś dzieje:P a szkoda bo czytam i myślę kiedy i gdzie to się wydarzyło:) No ale troche ludzi poznałem, którzy mnie nie będą pewnie pamiętać ale może za rok mnei pokojarzą.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to powietrze w Borkach wpływa na zmianę upodobań :icon_mrgreen:

Jeden zaczął latać

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/385b52313a002089.html

eee, myślałem, że te loty będą bardziej lotem koszącym w kierunku krzaków i na jednej nodze :icon_mrgreen: ale tutaj się chyba jeszcze dobrze trzymam :biggrin:

 

Marcin SF---- żeby czekoladę zjadać z ...... Ty wiesz o czym mówię :icon_rolleyes:

 

 

ee to ja ją w końcu jadłem wiesz z czego czy norbik? Bo już się gubię, albo wiesz, nie odpowiadaj na to pytanie. Sam fakt, że jadłem czekoladę jest dziwny :icon_question:

 

 

 

a ja już powiem Bolowi, żeby rezerwował czas i busika na zwłoki :biggrin:

i kurczę muszę przyznać, że mimo tego, iż dziś zamiast się wyspać spałam całe 5 godzin(co daje mi średnią z łikendu 4h snu/dobę :bigrazz: )i to bynajmniej nie z wiązku z kolejną imprezą, to po 8 godzinach w pracy wracałam do domu nadal z bananem na pyszczku, o takim---> :icon_question:

żeby z nastroju nie wypaść w środę lecę do 2oo. ktoś sie wybiera? :icon_biggrin:

 

 

ee wstępnie planowałem czwartek, bo żonka zmyka :biggrin: ale mogę też jutro. W środę nie dam raczej rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej trzy razy pierwszej nocy przez okno przechodzil...

 

 

Kur*a jak latać to z klasą !!!!!!!

 

nie no, przez szybę tylko raz.

chyba :icon_rolleyes:

 

2 razy przez moją szybę, raz przez szybę ABG, wszystko dlatgo, że nadgorliwi zamykają drzwi i chowają klcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ee wstępnie planowałem czwartek, bo żonka zmyka :icon_rolleyes: ale mogę też jutro. W środę nie dam raczej rady.

że tak powiem-środa czwartku nie wyklucza :icon_question: a wtorki to mi tak średnio pasują

 

Kur*a jak latać to z klasą !!!!!!!

2 razy przez moją szybę, raz przez szybę ABG, wszystko dlatgo, że nadgorliwi zamykają drzwi i chowają klcze

przeleciałeś Adasiowi szybkę? Ty świntuchu!

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem-środa czwartku nie wyklucza :icon_question: a wtorki to mi tak średnio pasują

przeleciałeś Adasiowi szybkę? Ty świntuchu!

 

 

niech się cieszy, że jemu przez szybe, a nie jego przez szybe :icon_question:, z resztą gdyby nie ja, to domek by stracił drzwi.

 

Może mi się uda w środę podjechać na chwilę. Zebrać buziaka w policzek i wracac do domu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...