Skocz do zawartości

wie ktos dlaczego w motorach sportowych najnowszych np yamaha r1 nie ma trzymania z tyłu??


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos dlaczego w motorach sportowych najnowszych np yamaha r1 nie ma trzymania z tyłu??

jest to związane z jazdą z panienkami??

czy normy bezpoeczenstwa??

sam jezdziłem z panienkami i wiem ze jakby było trzymanie z tyłu to by nie było frajdy:):lapad::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze z zalozenia owe motocykle sa pojazdami sportowymi na ktorych jezdzi sie ze tak to ujme"pojedynczo" :) :icon_razz: :biggrin: Wiadomo ze w nich oszczedza sie na masie...i jak juz mowilem takie motocykle sa robione pod katem torów :smile: a tak dla ciekawosci sprobuj sie przejechac na takim moto jako plecak trzymajac sie za uchwyt...w pozycji "na małysza" ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje że w FZR nie ma chociaz jakiejs małej rączki z tyłu, bo jak sie jedzie z kumplem to tak troche obleśnie ale co zrobić. Fakt ze nie wiem czy by sie utrzymał nawet jakby jakaś była ale to by nie był już mój problem :icon_biggrin:. A laska to laska tu stosujemy proporcjonalność im wiecej gazu = tym mocniej sciska :icon_twisted: .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo temat nawet fajny.

 

Ostatnio kumpla przewiózł ktoś na R1 i z wrażenia banan na gębie robi mi się do dzisiaj.

 

Narzekał właśnie tylko na to, że nie bardzo jest jak się trzymać. Na początku złapał sie jakoś baku, ale po 5 minutach ostrzejszej jazdy stwierdził że będzie trzymał się kierowcy :P

 

Moim zdaniem takie "poręcze" czy uchwyty z tyłu to dobra rzecz.

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos dlaczego w motorach sportowych najnowszych np yamaha r1 nie ma trzymania z tyłu??

jest to związane z jazdą z panienkami??

czy normy bezpoeczenstwa??

sam jezdziłem z panienkami i wiem ze jakby było trzymanie z tyłu to by nie było frajdy:):P:D:D:D

 

nie słuchaj kolegow co pisali wyżej, bo oni chyba nigdy nie jeździli na r1 ani na innym sciugu, ja ci powiem, ze to walsnie chodzi o panienki, oryginalnie te motory byly robione w japoni do wyrywania panienek a japonki sa male i dlatego sa takie male siedzonka, a wogle to kiedys siedzonka bylu dla panianki z przodu przed kierowca i jeszcze siedziala tylem do jazdy ale w unji ełopejskiej normy tego zabraniaja wiec teraz musi panienka siedziec z tylu, ale w nowej r1 to w baku jest taka mala dziurka z przodu tak,ze wiesz mozna tamtedy las paliwo a panienke sadzasz na baku, ale nie szkodzi bo w innych motorach ma sie gorzej bo siedzi dalej, a jak jedziesz z kumplem to go zawsze mozesz zapiac pasami, ka takie widzialem w obi po 11,99 u nas, takie pasy do sciagania ladunku, ja zawsze kumla zapinam do wahacza z tylu, to jak spadnie to za daleko nie odjade i bede zaraz wiedzial, ze cos jest nie tak.

 

(a teraz penie dostanę bana, ale liczę na wyrozumiałość moderatora i poczucie humoru oraz solidarność - pozdrawiam, Janusz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...