Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 czy honda nsr 125 może coś innego??? moto do 6-7tys.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Noszę się z zakupem motocykla do 125ccm.
Nie ukrywam że moimi faworytami są NSR-ka i Aprilia RS (wizualnie bardziej podoba mi się Honda)
Proszę o podpowiedź bo nie jestem małym facetem 183cm i 104kg który z tych dwóch motorków byłby bardziej odpowiedni, żebym mógł normalnie sprawnie się nim poruszać a czasem i z żoną wybrać się gdzieś niedaleko.

Pozdrawiam serdecznie
Rafał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Noszę się z zakupem motocykla do 125ccm.

Nie ukrywam że moimi faworytami są NSR-ka i Aprilia RS (wizualnie bardziej podoba mi się Honda)

Proszę o podpowiedź bo nie jestem małym facetem 183cm i 104kg który z tych dwóch motorków byłby bardziej odpowiedni, żebym mógł normalnie sprawnie się nim poruszać a czasem i z żoną wybrać się gdzieś niedaleko.

 

Pozdrawiam serdecznie

Rafał

 

Napisz coś więcej o sobie; jakie doświadczenie? Gdzie i ile chcesz tego używać itp.

BTW: ja bym sobie dwusuwy odpuścił

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd głównie do pracy jakieś 10 km (auto ciężko zaparkować), doświadczenie minimalne z młodzieńczych lat (nie licząc skutera żony ale to inna bajka).

Prawka na moto nie mam jedynie kat.B chciałem najpierw pojeździć na czymś słabszym, żeby się nauczyć dobrze jeździć a później przesiąść na coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. jak dobrowolnie chce sie wbijac w koszty zwiazane z dwusuwem ?

 

CBR 125 czy nawet CB 125 ( choc pieknoscia nie grzeszy ) :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez doświadczenia od razu na 600 z momentem dostępnym od 9000 obr?

Proponuję duży gabarytowo motocykl o relatywnie mniejszej mocy...cos ok. 60-70 KM Africa Twin i tego typu.... potem Kolega mi podziękuje...

 

Minimalne doświadczenie i cebeera... źle się to skończy.

Umęczysz się, umęczy się motór i ni hu hu nie wzrosną Twoje umiejętności bo raz Ci trochę dupa popłynie i włączy się „safe mode” na lata.

 

 

Kaes, pamiętasz naszego kolegę z R1 w Harzu?

On jeździł na „safe mode”.

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Minimalne doświadczenie i cebeera... źle się to skończy.

Umęczysz się, umęczy się motór i ni hu hu nie wzrosną Twoje umiejętności bo raz Ci trochę dupa popłynie i włączy się „safe mode” na lata.

 

 

Kaes, pamiętasz naszego kolegę z R1 w Harzu?

On jeździł na „safe mode”.

 

TT

 

To co piszesz ma sens.

 

I Cale szczescie, tam gdzie my w Harzu jezdzilismy wyluzowani on musial nadrabiac moca a z trajektoria byly problemy. A kolega jest tu na Forum zarejestrowany.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, nie powiem dużo o tym myślałem i wyciągnąłem wnioski z tego co pisaliście, dlatego też zapisałem się na prawko na kat A a mój wybór co do motocykla skłania się ku Hondzie CBR 600.

Dziękuję za rady i pozdrawiam,

Rafał

Ja bym sobie na Twoim miejscu zmienił tylko jedną literkę w nazwie tego moto który chcesz na....... CBF 600 ;). Reszta wszystko OK :). Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...