Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 czy honda nsr 125 może coś innego??? moto do 6-7tys.


Rekomendowane odpowiedzi

zobacz film o rs;ce 190km\h wumpel ma i jedzie 175 jeszcze mam czas pomyśle

Rska pujdzie 190 z kims kto wazy 50 kg i ma 150 cm wzrostu :icon_mrgreen:

Polecam rske dlaczego ??? słyszałem opinie o nsrkach ze wogle na 6 nei chca sie rozpedzac a rska na 6 caly czas idzie do przodu :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci szczeze RS , przede wszystkim osiagi i wyglad.. czyli to co najwazniejsze jest o wiele lepsze w RS . Czlowiek jadacy na nsr wyglada smiesznie , jest jakas malutka i wazka. Pojezdzilem sobie rs po wloskich serpentynach w okolicach San Marino i zakochalem sie w tym moto , wczesniej jezdzilem na nsr kumpla i naprawde jak dla mnie nie ma porownania . No a jak masz troszke wiecej kasy to kupuj Mito , Forza Makarony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i tylko dlatego mu polecasz rske bo na 6 idzie do przodu ? haha dobre :P a jak na 6 nsr nie idzie do przodu to jedzie tyle samo co na 5 na maxa tyle ze na niskich obrotach i ma nizsze spalanie :crossy: ja polecam nsr juz sie troche nasluchalem :banghead:

 

a ty tylko dlatego polecasz mu nerke bo sie sporo nasłuchałes? :P

Ja mogę szczerze polecić rs'kę. Mialem ją ponad rok, nic sie z nią nie działo, żadnych problemów technicznych, ładnie sie zbiera. Przy powolnej jeździe przeszkadza mocno pochylona pozycja, ale taki już urok sportów.

 

Tak btw, mój kumpel miał nsrke, w której cały czas musiał grzebać, więc między bajki można sobie wsadzic te opowiesci ze honda to cudo, a aprilia g**no. To są wysilone dwusuwy, jeśli kupujesz używke, to to czy będzie sie sypała zależy tylko od tego jak użytkowali ją poprzedni właściciele.

 

pozdr

Edytowane przez Sasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kasa jak znajdziesz mito to bierz a może chciałbyś nakeda? może planet 125? na pewno bardziej wieje ale wygodniejsza pozycja a jeżeli chcesz koniecznie plastika a nie znajdziesz mito to polecam nsr według mnie jest lepsza od rs i większa nie będziesz śmiesznie na niej wyglądał poza tym skośno oka technika rulezz :buttrock:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam mam pytanie poniewaz mam zamiar kupic sobie motocykl na poczatku 125 pojemnosci i mam dwa do wyboru i nei wiem ktory kupci

Aprilia RS 125 1999r.

Honda NSR 125 1997r.

który wedlug was jest najlepszy tzn najmniejsze problemy stwarza

01675181221066491942.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jastrzębie zdrój to się pisze raczej przez "ó" :bigrazz:

Co do motoru to oba modele są to typowe "lanserskie ścigacze " .Określił byś jeszcze jaki masz budżet będzie łatwiej . Ja miałem RS z 98 roku i powiem Ci ze drugi raz bym tego nie kupił podstawową wadą jest chyba w każdym egzemplarzu pomijając te nowe - ślimak licznika mi padł po 200 km koszt - 250 zł , potem po kolei zaczeły lać przednie lagi , tylne zawieszenie -wykończone , i aluminowa rama która jest niby atutem tego motoru zrobiła się zaśniedziała , pozycja raczej mało wygodna w roczniku 1998 z siedzenia zsuwasz sie na bak i gnieciesz sobie jaja :icon_evil: , i takie tam spalanie 6-7 litrów litr oleju średnio starcza na 600 km . Ogólnie nie wspominam miło :rolleyes: . NSR wydaje się być bardziej praktyczna , ja polecam NSR :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrój już poprawiony :biggrin

a jeśli chodzi o pieniądze to do 4000 zł słyszałem że aprilia rs jest mocniejsza i szybsza a przedewszystkim ćut większa

ale tak czy owak nadal niewiem jaki kupic motorek nie musi być to koniecznie jeden z tych :icon_arrow: 2 przede wszystkim zależy mi na niezawodnośći następnie na v maxie około 140-160 km/h i dobrym przyspieszeniu oczywiśćie liczy się terz dobry wyglond i dostępność częśći

mówiąc w skrócie chce dobre moto za 4 tyś i niewiem co wybrac

a swoją wypowiedz jak narazie tylko zniechęćiłes mnie do aprili :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...