Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 czy honda nsr 125 może coś innego??? moto do 6-7tys.


Rekomendowane odpowiedzi

zdrój już poprawiony :biggrin

a jeśli chodzi o pieniądze to do 4000 zł słyszałem że aprilia rs jest mocniejsza i szybsza a przedewszystkim ćut większa

ale tak czy owak nadal niewiem jaki kupic motorek nie musi być to koniecznie jeden z tych :icon_arrow: 2 przede wszystkim zależy mi na niezawodnośći następnie na v maxie około 140-160 km/h i dobrym przyspieszeniu oczywiśćie liczy się terz dobry wyglond i dostępność częśći

mówiąc w skrócie chce dobre moto za 4 tyś i niewiem co wybrac

a swoją wypowiedz jak narazie tylko zniechęćiłes mnie do aprili :rolleyes:

" Wyglond", też chyba inaczej się pisze. Co do pytania; różnią się wszystkim. No może koła mają okrągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrój już poprawiony :biggrin

a jeśli chodzi o pieniądze to do 4000 zł słyszałem że aprilia rs jest mocniejsza i szybsza a przedewszystkim ćut większa

ale tak czy owak nadal niewiem jaki kupic motorek nie musi być to koniecznie jeden z tych :icon_arrow: 2 przede wszystkim zależy mi na niezawodnośći następnie na v maxie około 140-160 km/h i dobrym przyspieszeniu oczywiśćie liczy się terz dobry wyglond i dostępność częśći

mówiąc w skrócie chce dobre moto za 4 tyś i niewiem co wybrac

a swoją wypowiedz jak narazie tylko zniechęćiłes mnie do aprili :rolleyes:

 

 

W tej klasie mocniejszy to może być 2-3 konie nie odczujesz tej różnicy . Mocniejszy to jest GSX-R 600 od F4 np a nie RS od NSR . Ja nadal będe się upierał przy NSR , zniechęciłem Cie do RS bo radze Ci kupić lepszy :icon_razz: . Honda katalogowo ma V-max 155 dostępność częsci na allegro jest ogromna , wygląd to rzecz gustu i za 4 tys powinieneś wyłapać dobrą NSR. A powiedz jeszcze masz prawko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawka niestety niemam jednak zamierzam niebawem zrobic nie jest to dla mnie problem gdyż opłacom mi je rodzice :icon_biggrin:

odbiegają od tematu mieszkam w bloku i nie mam garażu czy w sypie <o ile ktos wie co mam na mysli> da sie trzymac moto? i czy ktoś z was tak robi :icon_question:

i ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawka niestety niemam jednak zamierzam niebawem zrobic nie jest to dla mnie problem gdyż opłacom mi je rodzice :icon_biggrin:

odbiegają od tematu mieszkam w bloku i nie mam garażu czy w sypie <o ile ktos wie co mam na mysli> da sie trzymac moto? i czy ktoś z was tak robi :icon_question:

i ile to kosztuje

 

HAHAHAHAHAHA sory ale jak żyje prawie 18 lat jeszcze nie słyszałęm żeby ktoś motor trzymał w ssypie :biggrin: Padlem , idę spać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedefszystkim ortografja bo ja mistszem f tym niejestem ale asz takih błenduf nie robje.

 

Poza tym zły dział.

 

NSR to mały pies i brzydkie ale za to bardziej nie zawodne od RS, polecałbym raczej Mito 125 - pali jeszcze więcej, ale moim zdaniem ma pewniejszy silnik i lepsze osiągi, w dodatku nie jest taka mała jak NSR i ze ścigów 125 jest najładniejsza.

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedefszystkim ortografja bo ja mistszem f tym niejestem ale asz takih błenduf nie robje.

 

Poza tym zły dział.

 

NSR to mały pies i brzydkie ale za to bardziej nie zawodne od RS, polecałbym raczej Mito 125 - pali jeszcze więcej, ale moim zdaniem ma pewniejszy silnik i lepsze osiągi, w dodatku nie jest taka mała jak NSR i ze ścigów 125 jest najładniejsza.

Czy mito przypadkiem nie jest mocno awaryjna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma planetke 125 i przez 6tyś km w niej nic nie robił. Za to inni znajomi na RS 125 co chwile coś kombinują, jednemu 3razy tłok padł w sezonie, kłopoty ze ślimakiem i tylnim zawieszeniem jak to kolega wyżej napisał.

 

Songo kan vs Vegeta xd

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz się wypowiem. Co ma kategoria A1 do mito,rs czy nsr? Gościu, żeby tym jeździć musisz mieć prawo jazdy kategorii A co ty mi tu o A1 pierniczysz?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś sie tą wypowiedzią nie popisał.. Chcesz zgrywać takiego idealnego przepisowego kierowce to jeszcze na policje to zgłoś.

Wiadomo że koleś chce podkreślić swoją wypowiedzią to że rzekome motocykle zarejestrowane na A1 mają moc większą niż wpisaną w dowodzie, ale nie pomyślałeś o tym że mogą być zablokowane ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś sie tą wypowiedzią nie popisał.. Chcesz zgrywać takiego idealnego przepisowego kierowce to jeszcze na policje to zgłoś.

Wiadomo że koleś chce podkreślić swoją wypowiedzią to że rzekome motocykle zarejestrowane na A1 mają moc większą niż wpisaną w dowodzie, ale nie pomyślałeś o tym że mogą być zablokowane ?

Jakby mówił o blokowanych nie pisałby o prędkościach rzędu 190km/h, których z resztą te moto nie osiągnie. Pozdrówka.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, mam do was pytanie. Mieszkam w Polsce i się zastanawiam o zmianie sprzętu a mianowicie czy kupić Apkę 125 Extreme z 1996 roku ( coś pięknego ) czy NSRkę 1999 r. Słyszałem, że Aprilia często się psuje nie wiem czy to prawda, ogólnie miałem CBRke ale to jednak za mało :) Ogólnie chciałbym latać tak 100-150 km/h i nie jestem pewien jaki motocykl zakupić :). O ile pamiętam wał trzeba zmieniać co 15-20tys. km. Ile kosztowałby taki zakup? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 15-20 tys to może tłok i myśle że to przy ostrym oraniu, a wał nie ma reguły, ale napewno nie co 15 tys chyba że nie wiem masz wsadzone polini 160, gianelli wydech i maksymalnie podłubane dellorto albo keihin z crossówki i latasz w jakimś superbike to może :D

 

nsr 125 szukaj jak się da jc22 kocie oczy nie była blokowana w serii....mnie i kumplowi udało się rozbujać nsr po zdjęciu blokad do 150 ale wszyscy twierdzą że to niemożliwe , natomiast sensowna przelotowa z normalnym spalaniem to pewnie 120-130( kwestia jeszcze przełożeń ), to jest 2T z słabym dołem dużo robi waga kierującego jak w kartingu :D ....

 

regeneracja wału kosztuje ok 400 zł -korba prox 250( są i za 150 z tego co widzę ) , u mnie regeneracja wału 150 zł ( nie zrobisz tego chałupniczo gwarantuje ci :D nawet jak cudem uda ci się wybić sworzeń i wbić nowy , to nie wycentrujesz tego a ma być wycentrowane do setnych milimetra ) ale są podobno i tacy co robią za 70 zł :D u góry masz łożysko igiełkowe u dołu też , jeśli jej nie przegrzewasz , olej lejesz jaki trzeba i dobre proporcje to jest bardzo trwałe ......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...