Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 czy honda nsr 125 może coś innego??? moto do 6-7tys.


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam ten sam problem co Ty.. ale ja kupuje w tym miesiacu moto .. i zastanawiaem sie nad nsr i rs .. wybralem nsr .. jechalem i na tym i na tym .. i poiwem Ci tyle .. nsr nie jest tak bardoz iweksza jak to wszyscy mowia od nsr .. on ma jedynie o pare cm szersze owieki i troszeczke wyzej kierownice .. naprawde roznice nie widac .. wygoda .. wygodniejsza byla nsr .. wyglad (sprawa gustu) ale na fotkach rs jest ladna ale w rzeczywistosci moim zdaniem nie .. nsr ladniejsza .. i jezeli ci wystarczy 150 km/h bierz nsr ... takie moje zdanie .. no i jesli masz duzo kasy i stac cie na drogie czesci bierz mito ..

 

pozdro

Edytowane przez misiu_ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz film o rs;ce 190km\h

 

Nawet jeśli licznik pokaże 190 km/h (53 m/s!) nie oznacza to, że pojazd tyle jedzie - wystarczy zmienić przełożenie. Osiągnięcie 150 km/h dla motocykla 125 ccm to bardzo dużo.

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trafisz na dobry okaz to sie ciesz .. bo nie bedzie ci sie psuc .. a pytalem kolesia ktory naprawia motory i siedzi w tym temacie .. i mowil ze aprilie sie cholernie sypia .. a jak trafisz na jakiegos rzecha to odrazu go sprzedaj .. i kupuj cos innego .. bo to nie sa plotki z tym ze rska sie nie sypie .. zalezy na jakis okaz trafisz i tyle :crossy: ale kopa ma :icon_mrgreen: i jak ci pojedzie 160 to bedzie dobrze :crossy: ja biore nsr ;) wiecej ludzi doradza nsr ;)

 

zycze udango zakupu

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i mowil ze aprilie sie cholernie sypia

pozdro

 

 

to wszystko zalezy od poprzednich włascicieli, równiedobrze znam kilka nsrek ktore non stop sie sypią i to ma byc ta niezawodnosc :icon_mrgreen: wiec darujcie sobie takie bajki.

 

a poza tym takie "mówił mi" ... "słyszałem" ... "kolega mial" to mozecie sobie w ... wsadzic :icon_question:

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak klocic sie nie bede al koles mial aprilie i ja zaraz sprzedal bo mu sie sypala .. a co do NSRki .. jest super .. moim zdaniem najlandiejsza z tych 3 moto ... osiagi ma jak dla mnie b dobre :notworthy: i jestem tego samego z dania ze nikt nie beidze zylowal sprzeta caly czas na maksa .. zeby se pojezdzic lekko wystarczy 120.. i szukam wlasnie NSRki do kupna ma ktos moze jakies ? ;> rocznik 2000 w gore

 

pozdro

Edytowane przez misiu_ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...