Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 czy honda nsr 125 może coś innego??? moto do 6-7tys.


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólenie to fajnie sie czyta teksty oparte na ... na... na własnie sam niewiem zbytnio czym :notworthy: Rewelka chłopaki!! poczytajcie coś o tych maszynach a dopiero poźniej zabawiajcie sie w znawców!!

 

Aprilia robi najlepsze silniki 50cc i 125cc

buahahaha (slilniki do 125 robi austryjacki ROTAX a do 50 Minarelli albo jakoś tak ) .. w sumie to aprilia nie robi w ogóle silników... wszystkie są robione przez Rotaxa

 

Japoniec czy Włoch tego na forum jest dosyc duzo , pochodz po archiwum Rolling Eyes

nono.. kolejny kwiatek.. jesli sie nie orientujesz to ci pomoge NSR też jest włoszką podobnie zresztą jak i TZR 125.. Wszystkie te motocykle robione sa we włoszech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klamka zapadła! Jednak Honda NSR 125! Jednak jest w dobrym stanie, to znaczy nie jest tak bita jak myslałem! Ma tylko popekane osłony!!! :D Tylko niewiem jeszcze czy jest odblokowana, i jak to prosto rozpoznać??? Jaki olej tez lać do dozownika??? Pozdro dla motofanów2kółek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
darekcb500 napisał:

...wybur...

  chyba coś nie tak z twoim wyborem.. ale szkoły

Mi biega nie o marke tylko o model nsr125 jezdzilem i nie polecilbym tego nikomu taki wiekszy komar brzeczy az uszy bola wolalbym juz kupic tanszą jawe350 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

pomóżcie zaczynam szukać dla siebie 125 bo za 5 mies, robię a1 tylko nie wiem co lepsze narazie mam rs 50 i nie mam problemów a z hondą nie miałem kontaktu nie wiem co lepsze.... moto potrafią jechać pod 190km\h ale który lepszy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...