Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram.

 

PS Co poniektórzy wyżej :icon_mrgreen: chyba są naprawdę mocno zdesperowani.

 

PPS Obawiam się, że w tym roku nie dane mi będzie bawić się z Wami na forumowym zlocie, gdyż do tego czasu motocykl pewnie będzie sprzedany. :biggrin:

 

Metro pewnie do Borek nie dojeżdza :icon_razz: ale masz jeszcze chyba skutera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Olsenowym podróżowaniu jest już dużo w Piwie, tu się pisze konkrety o Borkach... wrrr...

 

 

ja bym bardzo chętnie o borkowych konkretach, ale.... gdzie się zapodziały te borkowe konkrety? :biggrin: bo ja chętnie już jeden domek zamówię :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro pewnie do Borek nie dojeżdza :wink: ale masz jeszcze chyba skutera?

Jazda pięćdziesiątką do Borek to byłoby wyzwanie. :banghead: Poza tym nie wiem, czy go też nie sprzedam.

 

Olsen, jak żona nie pojdzie to mam miejsce między mną a kufrem Centralnym :cool:

Dziękuję za propozycję :biggrin: , ale myślę, że z Małżonką będzie Ci się fajniej jechało. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, jak żona nie pojdzie to mam miejsce między mną a kufrem Centralnym

 

Jak tak sobie wyobraże Klaudiusza i Olsena na jednym moto, to przychodzi mi do głowy jedno... Pamiętacie Miklasa i Waldiego na trajce w Borkach? :bigrazz: :smile: ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę na tą imprezę :P

Na razie x1, ale może pojadę z plecaczkiem...

 

Paweł kiedy, będzie można robić rezerwacje? :notworthy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, jak chcesz to możemy pobić nasze dwie i pół paczki, tylko kask weź z oszybowaniem :icon_mrgreen:

 

Ekim, postaram się Ciebie w tym roku nie zawieść i nap*** Cię jak poprzednio :banghead:

 

Greedo, a Ty gdzie do ludzi z tą facjatą?? Jeszcze macanki w głowie. Sranki bananki i tak wszyscy wiedzą, że gustujesz w analu :banghead: :icon_mrgreen: :banghead:

 

A to wszystko, jak tylko mama i okoliczności pozwolą się zjawić.

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel! Dominik!

 

Do tablicy!! - Zapisy czas zacząć!

 

Ps. Olsen :cool: z Klaudiuszem nie chcesz, to może wolisz przejechać sie na Ducaciątku za MiniDeViLLkiem?

 

Buahahaha :crossy:

Klaudiusz widział jaki ze mnie bysior :)

Przyczepimy Ci kółeczka do butów i wreszcie będę miała odpowiedni sprzęt z systemem stabilizacyjnym - Ducat z bocznymi kółkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie informują mnie, że zawitam do Borek również w tym roku.

Przyjadę oczywiście z żoną, której kiedyś obiecałem wycieczkę do Sandomierza, z braku czsu muszę połaczyć te dwa wyjazdy. Wpadłem na pomysł by w sobotę rano wyjechać z Borek do Sandomierza i wrócić spowrotem na wieczorne ognisko. Może dołączą się do nas jacyś chętni? Trasa około 170 kilometrów w jedną stronę.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...