Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Izula, najpierw powinnismy sie upewnic ze zmiescimy sie w piecioro w domku. Ja tam jeszcze nie bylem wiec nie wiem jak duze sa. Adam, jak myslisz?

 

A pewnie ze was nie puscimy :icon_mrgreen:

 

 

Lime no to zostaje jeszcze moja połowa, haha jakoś damy rade myślę ja jestem malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I utulił do snu-naszych Panów ( i nie tylko do snu :biggrin: ) A miałam być Aniołem Stróżem! :icon_mrgreen:

 

Chłopaki- nie bójta się My Was nie opuścimy - NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że u Was już sie nie zmieszczą :wink:

 

 

Adam kto się nie zmieści??

 

HAHA zaraz nam wyjdzie opcja piętrowa, jeszcze troche chętnych jak się zgłosi

 

I utulił do snu-naszych Panów ( i nie tylko do snu :wink: ) A miałam być Aniołem Stróżem! :icon_mrgreen:

 

Chłopaki- nie bójta się My Was nie opuścimy - NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE :icon_razz:

 

 

Nulka postróżujesz kiedy indziej :biggrin: nic straconego

 

O słuchajcie a może tam dałoby rade z jakąs dostawka pokombinować ( niniejszym skład domku trzeba uznac za zamkniety tak czy siak : Nulka, Mycha, Lime i Tomek + mała Izulka jakby co podziele się połówką łóżeczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy kanapke - pomiędzy dwóch Facetów wsadzimy Babke. A jak będą trzy Babki - to się rozmnożą

EKSTRA KANAPKI. :wink: :cool:

Chyba ,że piętrowo :icon_rolleyes:

Wybierajcie.

Jezuuuuuuuuu- jak zaczniemy im śpiewać to tak nas pogonią ,że rekord świata w biegu na 100m murowany.

Bo ja się boję sama spać- nie wiem dlaczego :wink: :cool: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj! A sie narobiło. :wink:

Mnie, jak najbardziej, wszystko pasi. Skład pierwsza klasa.

Karimaty nie mam, ale mieć mogę.

Póki co, wirtualne dzięki :icon_razz: , buziaki potem...

 

Toż to opcja all inclusive... no i animacje będą... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie tez bym sie pisal :) Zapowiada sie fajna imprezka!

A jesli chodzi o kapele... w innym poscie ktos dawal linczura do swoich dokonan na jutjubie :D

 

foks... masz już jakąś ekipę nagraną??? na liście nic nie widzę, w LUźNYCH GATKACH też nic... :wink:

poczytałem przed chwilką wszystkie wątki związane z tą imprezą :icon_razz: musze być!!! Mam takie zaległości towarzyskie , że szkoda mówić.... gdzie się nie wybierałem tam wypadały inne, ważniejsze sprawy :evil:

osobiście znam jeszcze Tomka Kulika vel. HHK :crossy: , ale u nich w domu ciasno heh

 

choć cyt. Paweł MOD : "120 zł za dobę, domek jest na 4 osoby - 2 oddzielne i 2 co mają coś ku sobie" - o ile to nie żart :wink: hehehe to jak tam będą kimać to nie wiem i nie chcę wiedzieć :cool:

 

ehh ... a widze, że warszafka się zbiera

nieważne...w razie co do przygarnięcia :icon_rolleyes:

 

PS. Zabezpieczenie ppoż mogę posprawdzać itp :cool:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już by można rezerwować 2 domki po 3 na razie w każdym ja mam chetna Amazoneczkę z Łodzi ale jeszcze nie na 100% nawet jeśli nas bedzie 3 w domku to kosztami jakoś sie podzielimy i tyle, nie chciałabym zeby ktoś został na lodzie a im więcej nas tym razniej prawda? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbik nas jest 5 + Ty to 6 jesli się dobierze jeszcze 2 osóbki to robi nam się składzik na 2 domki a wiec działajmy , myślę że damy radę zorganizować to tak aby wszyscy byli przygarnięci.

 

byłoby nice :cool:

z Tomkiem i tak muszę się napi....ć , znaczy napić :wink:

przede wszystkim dzięki niemu tak naprawdę :wink: prawko za 1 razem zdane :icon_rolleyes:

 

poza tym ekipa z "kabackiego lasu" (ze 3 ognicha już były + szanty jakoweś)

tyle osób będzie można poznać na lajfie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już by można rezerwować 2 domki po 3 na razie w każdym ja mam chetna Amazoneczkę z Łodzi ale jeszcze nie na 100% nawet jeśli nas bedzie 3 w domku to kosztami jakoś sie podzielimy i tyle, nie chciałabym zeby ktoś został na lodzie a im więcej nas tym razniej prawda? :biggrin:

 

no jasne :biggrin:

mam nadzieję że chłopaki w tej sytuacji nie nakopią mi do d......,

mieliście "chałupkę" tak ładnie przemieszaną :biggrin:

zresztą jak coś to na priva :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...