Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinujcie atrakcje :icon_question: Mała zmiana, domki mamy po 90zł, pokoje po stówce tak jak były. Do domków wskazane urządzenia typu farelka bo można zamarznąć, tak jak wczesniej wspominałem. Konkursy i "fiu bździu" myślę, że zrobimy w sobotę. Na wejściu proszę się do mnie zgłosić, może wykombinuję jakiś kawał prześcieradła, żeby się wszyscy podpisali, po czym wywiesimy to na pałacu kultury na znak protestu przeciwko masowym odłowom dorszy w morzu czarnym. Przy okazji zbieram również w/w 2 zł, będzie to na dodatkowe opłaty związane z naszą obecnością w ośrodku. Ja będę około godziny 16-tej w piątek. Domek oznaczę srebrnym Banditem 1200 przed wejściem :] Po przybyciu do ośrodka idziecie do recepcji, mówicie swoje nazwisko, miejsce na liście domków/pokoi, wpłacacie za nocleg i otrzymujecie klucze do waszego lokum. Są jakieś pytania? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana, domki mamy po 90zł, pokoje po stówce tak jak były. Ja będę około godziny 16-tej w piątek. Domek oznaczę srebrnym Banditem 1200 przed wejściem :]

Czyli jednak wytargowałeś po 90 zeta :icon_mrgreen:

Srebrny Bandit i szara FZ6'tka zapomniałeś oddać :icon_question: :icon_razz:

Chyba będę wyjeżdżał jednak wcześniej niż o tej 14 :biggrin:

WiolaSzpila ma mi dać znać dzisiaj o, której mają zamiar się zebrać i wyruszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: nie wiem jeszcze, czy dam radę, ale kombinuję i ... jak wpadnę, to jest sznasa na jakiś kąt pod dachem?

 

Koronka nie wymiękaj ! Ta cysterna nie musi być duża, a we dwóch to z tych bankomatów na nią uzbieramy. :flesje:

Wyro jakieś zawsze się znajdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz (chyba dobrze zapamietalem twoje imię, no bo wiesz jak było, ha,ha) kiedy będziesz i o której w B..ch.

miedzy 14-15 wyjwzdzam

mam kolo 250 km do zrobienia

bede pewnie miedzy 19-20

 

Jarek przyjedz tez w piatek i bedzie ha ha ha :icon_mrgreen: ;)

wiec do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm... no za jeden nocleg zapłacić musisz :D Wolne pokoje w ośrodku powinny jeszcze być, aczkolwiek ręki sobie nie dam za to uciąć... PROSZĘ WSZYSTKICH O ZWERYFIKOWANIE LISTY, SZCZEGÓLNIE KOLUMNĘ "Od piątku/Od soboty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...