Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wszem i wobec - ZWALNIAM MIEJSCE W DOMKU

 

Chętni do ciepłego wyreczka - ustawiać się w kolikę do Klaudiusza tudzież Spławiczka.

Chłopcy zapewniają nie tylko miłe towarzystwo ale i odpowiednie rozryweczki i na pewno gorącą atmosferkę ;)

(w ich imeiniu zaznaczę, iż preferują coby sklad owej kolejeczki był pu-ci odmiennej :biggrin: )

 

 

edit!

 

 

zle zrozumialem...

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Belga, on degustuje w trakcie jazdy, żeby sprawdzić, czy na pewno jest już dobrze schłodzona :icon_biggrin:

 

[quote name='klaudiusz' date='18 wrzesień 2007 - 16:20' post='1026505'

 

p.s. Sąsiedzi ....................... macie przerąbane w nocy :crossy: :)

 

Ja tam wole pijackie darcie mordy od chrapania, nie wiem kto tu ma przesrane :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! Wiem że bacznie śledzisz Temat :clap:

 

p.s. marcin, bynajmniej nie miałem na mysli chrapania ani darna mordeczki, to jest pikuś :clap:

 

to może ja jednak poszukam domku na uboczu :clap: albo przyjamniej bandziorem wjade do domku bo mi go zgwałcą :clap:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tą podłogą domku to nie będzie problemu, możesz wpaść do nas, będziesz dzielił ją z rycerskim EMBEM :icon_razz:

Nie masz co się martwić, jak wszysyc dobrze popiją przy ognisku to nie zdziwie się jeśli ktoś zwolni Ci nawet miejsce w łóżku :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec - ZWALNIAM MIEJSCE W DOMKU

 

Chętni do ciepłego wyreczka - ustawiać się w kolikę do Klaudiusza tudzież Spławiczka.

Chłopcy zapewniają nie tylko miłe towarzystwo ale i odpowiednie rozryweczki i na pewno gorącą atmosferkę :lalag:

(w ich imeiniu zaznaczę, iż preferują coby sklad owej kolejeczki był pu-ci odmiennej :icon_razz: )

 

Rozumiem ,że którys z was ma urodziny ..

 

 

i spi w środku ?

dlatego wam jest 3 potrzebny

uhbauhbabhu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! Jak Belgu wyżej powiedział, lecę do Borek w piątek puszką, coby zawieźć Mamakisa na casting.

Wyjeżdżam z Mokotowa 10-10:30, bo muszę wrócić po motunga i abarot na moto do Borek.

Jak ktoś chętny to proszę. Uprzedzam tylko, że to puszka dla palących. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APEL!!!

 

witam wszystkich

 

niestety w dniu dzisiejszym zaliczylismy z suzanka szlifa :P i stan moj i jej nie pozwoli nam cieszyc sie urokami "BEZPIECZNEJ OSEMKI" ;) w drodze do Borek.

 

Mam prosbe o kontakt osoby ktore beda wybierac sie w piatek po poludniu, z Warszawy katamaranem a maja na pokladzie wolne miejsca.

Skad inand wiem ze kolezanka Aska rowniez nie ma transportu wiec 3 miejsca mile widziane :icon_eek:

 

Od dzis nie bede mial niestety dostepu do sieci wiec jakby co prosze o kontakt ze mna TELEFONICZNIE pod numerem 0602407525 lub 0506015642

 

z gory dziekuje ;) i pozdrawiam

 

Flipper

Edytowane przez flipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...