Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanibale !!!!! Naszego wnusia i przyjaciela chcecie pożreć ? :icon_twisted:

Przypominam, że Mamakis luka i notuje punkty (minusowe też). Kanibale mają przechlapane :icon_mrgreen:

A po piwo to Belga posyłajcie, coby tężyzny nabrał i wreszcie się Mariolką zajął jak trzeba.

 

Igor - a Badie to biszon hawański jest i jest niejadalny, mięso tej rasy w połączeniu z alkocholem ponoć truje (zwłąszcza moto riderów). :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21SEP piątek - pochmurno z przejaśnieniami, temp. max. 15-17, odczuwalna 14-15, 22SEP - sobota pochmurno, przelotne deszcze, temp. max 10-12, odczuwalna 6-8, co oznacza zimny wiatr, 23SEP niedziela - pochmurno z przejaśnieniami, temp. 15, odczuwalna 11, trochę słabszy wiatr. :)

Ale jak twierdzi mędrzec EKG - Igor, prognozy dłuższe niż 3 dniowe są g.... warte. :crossy:

Musi więc być słońce i ciepło. :P

Tylko jak będzie ciepło to :flesje: będzie za ciepła.

Cholera wie co lepsze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

połączeniu z alkocholem ponoć truje:

wstyd... akurat ja TO słowo się pisze, to każdy powinien wiedzieć! ;)

 

Tylko jak będzie ciepło to :icon_biggrin: będzie za ciepła.

 

ale pleśń na zasłonkach pryszniowych wynagrodzili lodówką w każdym domku, więc będzie dobrze ;) Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd... akurat ja TO słowo się pisze, to każdy powinien wiedzieć! ;)

ale pleśń na zasłonkach pryszniowych wynagrodzili lodówką w każdym domku, więc będzie dobrze :icon_biggrin:

AASSSKKAA!!!

jaka znow plesn?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mędrzec EKG - Igor ...

Z całą skromnością muszę sprostować, że za mędrca EKG robi niejaki Wyrocznia. Ale dzięki za dobre słowo :smile: :smile: .

pzdr

PS. nie pamiętam, skąd mam taką stronę ale polecam:

prognoza 15-dniowa

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd... akurat ja TO słowo się pisze, to każdy powinien wiedzieć! :smile:

 

Masz rację skaczący dinusiu. Tak długo już tego środka używam, że mi szare komórki odpowiedzialne za pamięć czasami przekłamują. :icon_mrgreen: A może to był niesforny palec :icon_rolleyes: , no widzisz nie pamiętam. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...