Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to albo bierzesz pokój w hotelu na 1 dobe, albo sie dokładasz do domku, gdzie zostaje udzielona Ci podłoga, albo stawiasz flaszke, albo liczysz na uprzejmość, co nie jest rzeczą do wykluczenia. W każdym bądź razie wpadaj, a na miejscu na pewno coś się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze wszystkim udanego wyjazdu i wypijcie moje zdrówko.

Ja niestety nie jade :(

Chory i jade na antybiotykach, do końca tygodnia albo jeszcze dłużej.

 

;) Wypije w wawie grzańca aby pogoda wam dopisała :)

 

zdrowiej... :(

wypijemy za tych co nie mogą :clap: ;)

 

PS. A pogoda ma być pikna :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie bardzo mam czas dokładnie przeczytać cały wątek, więc mam tylko jedno proste pytanie: czy mogę się jutro zdecydować i ewentualnie dołączyć do ekipy (tylko na piątek wieczorem i sobotę rano), jeżeli sam załatwię sobie nocleg? Brak konkretnej odpowiedzi uznaję za brak sprzeciwu, czyli zgodę :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie bardzo mam czas dokładnie przeczytać cały wątek, więc mam tylko jedno proste pytanie: czy mogę się jutro zdecydować i ewentualnie dołączyć do ekipy (tylko na piątek wieczorem i sobotę rano), jeżeli sam załatwię sobie nocleg? Brak konkretnej odpowiedzi uznaję za brak sprzeciwu, czyli zgodę :icon_question:

 

 

Pominę milczeniem, to, że nie chce ci się przeczytać dokładnie wątku. Było w nim kilkukrotnie porszuane to, że jak masz ochotę zajechać to wpadaj. Każdy jest mile widziany. Co do noclegów to na pewno na miejscu coś się uda załatwić.

 

tu masz listę grup, kto kiedy jedzie, w jakim składzie i z jaką prędkością, jak byś nie chciał jechać sam.

 

Pozdro i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę milczeniem, to, że nie chce ci się przeczytać dokładnie wątku.

 

Drobne wyjaśnienie. Tak jak napisałem, nie mam czasu, a nie "nie chce mi się". Jestem w pracy po prostu i nie mogę czytać 28 stron wątku, bo mam dużo roboty. To chyba jest jakieś wytłumaczenie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne wyjaśnienie. Tak jak napisałem, nie mam czasu, a nie "nie chce mi się". Jestem w pracy po prostu i nie mogę czytać 28 stron wątku, bo mam dużo roboty. To chyba jest jakieś wytłumaczenie, prawda?

 

Zasadniczo moze byc:P Ja tez nie czytalem wszystkiego i jakos mi sie udalo wszystko ogarnac:)

 

pzodr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dobra, zapomniałem dodać kilku uśmieszków, żeby to nie brzmiało tak poważnie :biggrin:

 

i zapomniałem dać linka do grup wybierających się z Wawy w Borki, więc też nie jestem bezbłędny :biggrin:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=81835&hl=

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...