Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamiast zdrowieć czuje się coraz gorzej. Jutro rano podejmę decyzję w sprawie odwiedzenia Borek.

 

Chciałbym tylko tutaj napisać, że jak się okaże, że nie jadę to moje miejsce w domku może zająć kto chce, a jeśli nie będzie chętnych to niech ktoś kto mnie osobiście zna zapłaci za mój "fikcyjny" pobyt a ja mu od razu w wawie oddam te pieniądze, bo nie chcę by moi współmieszkańcy domku musieli płacić więcej za domek przez moje choróbsko... :notworthy:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam,

rozumiem, że w najgorszym wypadku pokój w hotelu jest w miare pewny?

Koronka, w najgorszym wypadku jest jedno miejsce wolne w sasiednich Smardzewicach :notworthy:. Kilka osob z forum xj zarezerwowalo tam pokoje i robia sobie (wlasciwie to robimy :buttrock:) mini zlot xj polaczony z Borkami, tak wiec miejsce sie znajdzie :icon_evil:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie i Panowie już jutro Borki :P

I jak browary spakowane, sprzęty gotowe do drogi czy wszystko jutro na ostatnią chwilę?? :wink:

a ja już praktycznie gotowa do drogi, tylko ciuchy motocyklowe czekają grzecznie pochowane, coby sie mama nie zorientowała, że motocyklem jadę ;)

 

 

a czy Wy wiecie co się będzie działo za 24 godziny?!?!?!?! :flesje: :flesje: :P :P :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie bardzo mam czas dokładnie przeczytać cały wątek, więc mam tylko jedno proste pytanie: czy mogę się jutro zdecydować i ewentualnie dołączyć do ekipy (tylko na piątek wieczorem i sobotę rano), jeżeli sam załatwię sobie nocleg? Brak konkretnej odpowiedzi uznaję za brak sprzeciwu, czyli zgodę :P

Przyjeżdżaj koniecznie. Załatwię Ci nocleg u dwóch niewyżytych lasek, które cały domek mają zaklepany :P

Nie mogę obiecać nietykalności cielesnej w nocy :icon_mrgreen: Dasz radę ;)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zapakowane, musze wypić 2 browary bo sie nie mieszczą w plecaku :P jak dobrze, że sie wódka zmiesciła, bo marnie bym jutro wyglądał. Rano tylko tankbag trzeba założyć i śmigamy. Przy odrobinie nieszczęścia jeszcze będę musiał zrobić 60 km po wawie, ale chyba oleje, po kiego mi linka sprzęgła

 

a ja już praktycznie gotowa do drogi, tylko ciuchy motocyklowe czekają grzecznie pochowane, coby sie mama nie zorientowała, że motocyklem jadę :P

a czy Wy wiecie co się będzie działo za 24 godziny?!?!?!?! :

 

tak, ja bede lezal zwalony pod stolem ;) :P :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już praktycznie gotowa do drogi, tylko ciuchy motocyklowe czekają grzecznie pochowane, coby sie mama nie zorientowała, że motocyklem jadę ;)

a czy Wy wiecie co się będzie działo za 24 godziny?!?!?!?!

Ja jestem spakowany można powiedzieć :wink:

Jeszcze tylko kosmetyczkę wrzucę do tankbaga i w drogę :biggrin:

Moje ciuchy też już na mnie czekają...

 

Będzie się działo :biggrin: :flesje:

 

Ja tam z przygotowań to... nasmarowałem łańcuch i sprawdziłem zawartość barku, że będę miał co zabrać :flesje: ... resztę będę organizował rano ;) Mam nadzieję, że się wyrobię na zbiórkę ;)

Też sobie nasmarowałem :wink:

Muszę przed wyjazdem tylko odwiedzić stację, zatankować i podpompować oponki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżaj koniecznie. Załatwię Ci nocleg u dwóch niewyżytych lasek, które cały domek mają zaklepany :flesje:

Nie mogę obiecać nietykalności cielesnej w nocy :biggrin: Dasz radę :flesje:

 

ja też kce :biggrin: :biggrin: że też cholercia wziałem ten domek z wr0na :wink:

 

Łańcuszek już nasmarowany, choć powinienem też podciągnąć go troche, ale to może w borkach, zatankowany pod korek, alko zakupione, tylko popitki nie targam

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...