Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 20 mam egzam z jazdy jak zdam to chętnie bym to jakoś uczcił. Przyjmiecie jeszcze do swego grona takiego świeżaka? Nie mam jeszcze moto więc dojazd pewnie na 4OO. Jak będę pewny że dam radę dojechać to dam znać (muszę najpierw obgadać ew. dostać przepustkę od małżonki więc mogą być miejscówki i miejsce w bagażniku).A-ha jak bym jechał to z Wa-wy. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jeśli ktoś poszukuje współlokatora do pokoju bądź zastanawia się czy pokój wynająć (ale anons mi wyszedł) na noc z piątku na sobotę to chętnie się przyłączę.

 

Pozdrawiam,

MK

 

P.S. Cały czas liczę na to, że zwolni się jakieś miejsce w domkach, ale jak to sie mówi jak nie masz na kogo liczyć licz na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy ze "świeżakami" w 4oo? Proszę o propozycje "nie" i "tak" wraz z dobrymi argumenatmi na PW, bo nie chce nic robic za plecami forumowiczów.

 

He he he he ...................... ja tam proponuje jakieś wkupne (flaszka) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he he ...................... ja tam proponuje jakieś wkupne (flaszka) ;)

Flaszka + wierszyk albo piosenka. Teksty sprośne będą lepiej punktowane przez komisję.

W komisji zasiądą:

- Klaudiusz

- Maro

- Belgu

- Spławik

- moja skromna i małomówna osoba :crossy:

Punktowanie determinuje dostęp do atrakcyjniejszych miejscówek na koncercie Gołnejkedów - o ile zagrają...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednostek wybitnie pozbawionych przez Bozię talentów zamiast wierszyka flaszka. Czyli:

"Flaszka + flaszka albo flaszka"

 

Uważam że wówczas nastąpi wybitna poprawa talentu deklamatycznego względnie wokalnego

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...