Skocz do zawartości

Jakie są jeszcze tory poza Poznaniem ?


jonasz12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Mieszkam na Mazurach (Ostróda) i chciałbym sie poszkolić na torze bo po ulicach to kicha straszna i strach w oczach :P takie dzióry i koleiny ze boje sie jechac szybciej niż 160 a o wykładaniu konkretnym to mowy niema....

 

Sa gdzies w pobliżu (lub nie) jakieś inne tory niż ten w Poznaniu ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem w koszalinie niedawno co wykupił czy wunajmuje łepek ten tor... Przerobił go troche i jest tor dla cross-ów itd i oczywiście dla tych co chcą pośmigać po torze. Tor jest fajny nie powiem... Mieszkałem ok 200 od niego. Tor jest tak na prawde do kartingu ale wjedziesz tam nawet samochodem po odpowiedniej opłacie. Co do opłat to nie wiem bo koleś jest hmmm skąpy i chciwy pieniędzy więc nie wiem. Ogólnie polecam tor.

 

Pozdrowinia z Koszalina :D

 

 

I fotka toru

koszalin.gif

Edytowane przez wookie23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torem w koszalinie zajmuje sie mlody koles, kiedys jezdzil crossem, teraz ma wralnglera, tylko zawsze mnie ciekawilo czemu jedno i drugie bylo zawsze czyste i swiecilo sie jak psu jajka, moze jezdzi rekreacyjnie ;) w kazdym razie od momentu kiedy koles sie zajal torem w koncu zaczelo sie cos tam dziac, przestal zarastac zielskiem i wycieto drzewa, ktore byly w poblizu a na ich miejscu jest chyba tor crossowy, bylo tam rozpoczecie sezonu motocyklowego '07

nawet da sei tam driftowac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie jestem z rzeszowa chiałbym gdzieś w legalny i w miare bezpieczny sposób troche potrenowac jazde na łukach, chjociaz motocylkl słaby ale technike mozna wyrobić. Ktos cos wie ?

Najbliżej raczej Biłgoraj. Coś koło 100km w jedną strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...