Skocz do zawartości

Jakie są jeszcze tory poza Poznaniem ?


jonasz12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest Radom,można by było w sezonie całą paczką się wybrać,co wy na to??

Pozdrawiam

Radom jest sredni, mimo ze blisko to i tak caly dzien w plecy, to wole juz Lublin, troche szybszy i na 2ce mozna bez problemu jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom jest sredni, mimo ze blisko to i tak caly dzien w plecy, to wole juz Lublin, troche szybszy i na 2ce mozna bez problemu jezdzic

haha no tak ale tam gdzie ty masz 2 ja mam juz 6-sty bieg :) :biggrin: chciałbym poprobowac jazdy na torze bez wzgledu na to czy jest wolny czy szybki. :cool: :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inne pytanie. Większość z Was nieźle ogarnia maszyny itd. Gdzie i kiedy można się wbić na tor żeby ktoś z mały doświadczeniem mógł pośmigać, nie robić zamieszania, nie stwarzać niebezpieczeństwa i nie torować dużo szybszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam trochę inne pytanie. Większość z Was nieźle ogarnia maszyny itd. Gdzie i kiedy można się wbić na tor żeby ktoś z mały doświadczeniem mógł pośmigać, nie robić zamieszania, nie stwarzać niebezpieczeństwa i nie torować dużo szybszych?

 

mysle ze powinienes zweryfikowac swoj poglad o nieprzeszkadzaniu. Im wiecej doswiadczonych riderow na torze, tym wiecej mozesz sie dowiedziec i od nich nauczyc. Ostatni moj wrzesniowy wypad, byl min z ojcem Dawida, ktory w ogole nie umial jezdzic i nic sie nie stalo, bylo tez paru slabych riderow, ktorzy byli 1 raz i tez nic sie nie stalo. i wiesz co? wszyscy byli mega zadowoleni i sa chetni jechac jeszcze raz. Jak sie uczylem to biegalem co 10-15okrazen do bardziej doswiadczonych i pytalem co zle, co moge poprawic. Jak jest ktos lepszy od Ciebie to nie bedzie mial problemow z bezpiecznym i szybkim wyprzedzeniem - nie martw sie.

 

 

 

 

a teraz poza konkursem:

 

PODOBNO JEST NOWA NAWIERZCHNIA w RADOMIU

 

moglby to ktos zweryfikowac???? zawsze 60-80km blizej :clap::) chyba ze ten tor jest beznadziejny (w sensie wolny, slaby technicznie -- chociaz ze zdjec wyglada OK) to darujemy i znow Lublin...?

 

 

 

 

Kiedy do k... nedzy bedzie tor w Wawie??? Nie wiecie czy ktos w ogole robi jakies starania zeby chociaz kartingowy wybudowali jak w Lublinie??? poprostu zal.pl........

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...