Skocz do zawartości

Jakie są jeszcze tory poza Poznaniem ?


jonasz12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sa jakeis opuszczone lotniska na podkarpaciu ??? zna ktos jakeis dobre miejscowki ? gdzie mozna pojezdzic

 

 

jeżeli mieszkasz w Jarosławiu tym niedaleko Przemyśla to w okolicach Birczy (czyli około 80 km) masz stare opuszczone rządowe lotnisko (całkiem fajne max 2 km dł. :buttrock: ) BTW właśnie tam lądowali z Wałęsą jak go internowali...

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, w prawo tez jezdzilismy, byście widzieli miny kierowców. Stali i nie wjezdzali na rondo, chyba się bali o nas :smile:

Co do prostej to jest ich kilkanaście w kierunku na Syców. Mozna potrenowac wyprzedzanie na kole :smile: .

 

 

jak to :)

są jeszcze takie świry oprócz mnie co jeżdżą w drugą stronę ronda?

 

świat się wali

 

pozdro251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra

a na śląsku ???

Wstydz sie :icon_twisted: Wyrazow obok czestochowy. Tor cartingowy. Jescze sie tam nie wybralem ale trzeba uwazac w niektorych zakretach bo jest piach lub zla nawierzchnia. Jednak coniektorzy szoruja tam kolanami o asfalt.

 

Mala namiastka toru ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też byłbym zainteresowany dokładniejszymi informacjami, gdyż dla Warszawy to by było chyba najbliższe rozwiązanie...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat mieszkam w Płocku wiec oprócz Poznania oczywiście najlepszego toru w Polsce to mam kilka wyjśc Bydgoszcz Stryków Radom Kielce (Miedziana Góra) zobaczymy na ilu znich można pośmigac motorkiem z poczatkiem sezonu zadzownie do nich i sie okaze ale cos mi sie wydaje ze tor w Kielcach jest tylko dla samochodów wiec zostaje Bydgoski, Strykow i Radom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, tor w Strykowie?? Pierwsze slysze. Bardzo nad tym ubolewam, ale o zadnym torze asfaltowym w Strykowie nie wiem. Owszem, jest tor motocrossowy, ale chyba nie o to wam chodzilo. Jedyne co znalazlem, to informacja z roku 2007 o planowanej iwestycji w Strykowie. Ma to byc kompleks hotelarski z boiskami, basenem i m.in. MINI torem kartingowym. Jesli jestem w bledzie i tor asfaltowy w Strykowie istnieje to blagam o informacje :)

 

P.S.

znalazlem jeszcze cos takiego:

 

http://autoklublodzki.pl/forum/printview.p...6e8536ee3adfb8f

 

P.S. 2

 

Znalazlem jeszcze jakis adres toru kartingowego w samej Lodzi. Podobno jest na ul. Technicznej 6 i Automobilklub Łódzki, ul. Górnicza 30/36, 91-765 Łódź. Odrazu mowie ze nie wiem nic o tych torach. Szukalem w sieci i takie informacje znalazlem tzn. same adresy.

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...