Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dostałem baty od merola, chyba 6.7 litra cabrio podrasowany przez AMG - przynajmnniej tak był opisany. skubany przyspieszał równo ze mną a ponieważ ruch był duży to odpuściłem i zrównaliśmy sie na następnych światłach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz na pole postion dałem w palnik i juz gites a tu ch*j....wyskoczyła dwójka i luz........zawyło myślałem ze sie zesram ze strachu....

Drugi raz to.......samo.....

W pizdu....zawsze jedynka wyskakiwała...:(

 

CZa umiec dobrze startować. Ja nie umiem :P....jeszcze. Jak znam trase do moge coś pokombinować jak nie to polskie dziury skutecznie ostudziły moje zapały.

Ale temat byl na światłach a tu widze ze po 260 sie juz jedzie :)

Mają tam piwo tak zimne jak serca waszych dziewczyn.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla B12 raczej nie ma konkurentów spod świateł a i w ruchu ulicznym i na trasie mało takich sprzętów lata, któreby mogły zostawić go w tyle. Jedynie mój rozsądek podpowiadał mi aby nie bawić się w takie gierki :bigrazz:

Teraz w większości wygrywam start ale już po 50 mnie mają :icon_razz:

 

 

Chetnie zostane konkurentem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu samochody mają dużo lepszą prędkość maksymalną, mimo gorszego stosunku masy do mocy? Chyba stawiają większy opór aerodynamiczny niż motocykle, a mimo to chociażby takie Porsche Carrera 4S ma 385KM, 1480kg a prędkość maksymalna - 298km/h.

 

Albo zbyt mało uważałem na fizyce albo coś przeoczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO należałoby uwzględnić rozmiary opon, a właściwie ich przyczepność z uwzględnieniem siły nacisku w funkcji prędkości. czymś się trzeba jeszcze odpychać od matuszki ziemi

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer mi sie trafil jak jechalem za: uwaga! lamborghini murcielago :D na Wislostradzie przy duzym ruchu smigal, a ja za nim. Bylem zaskoczony, bo cisnalem tylko troche wolniej od niego. Do 170ciu dobil, a potem trafil na korek.

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojego małego maraudera wyprzedza ze świateł praktycznie wszystko od corolli w górę.

Widzę często miny kierowców, którzy po wyprzedzeniu mnie spod świateł czują się dowartościowani :)

Na DL nie ścigałem się z nikim spod świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, poczytaj trochę a wtedy się wypowiadaj,bo się ośmieszasz :icon_mrgreen: Popatrz sobie na rekordy torów. Motocykl nie ma szans z samochodem! Na Torze Poznań różnica na korzyść samochodu to 7 sekund :icon_exclaim:

1.32 vs 1.25. Przepaść!

 

Zajc, dla Ciebie wszyystko chyba konczyy sie na torze Poznam albo na miescie Poznan. Swego czasu opisawalem porownanie Lambo vs. MV F4,

 

post no. 7

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=82198&hl=

 

To, ze na torze POznam moto przegralo z katamaranem a roznica wynosila kilka sekund nie mowi zupelnie NIC ! pozostaje kwestia kto prowadzil jaki pojazd i na jakim torze sie to odbywalo Kumasz ? To tak jakbys mszyne z Moto GP wystawil na torze kartingowym.

 

Kwestia toru i jego winkli. Raz bezdie tak a innym razem inaczej, wiec swoja teorie mozesz o kant .....

 

:crossy:

 

KS jest LEGENDOM :biggrin: legendo instruktoro gawędziarzo teoretyko pierdoła :buttrock:

 

Pierdoly to sobie ulomku w rodzinie szukaj

 

Twoj post ajk zwykle nic nie wniosl do tematu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...