Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No takie przypadki zdarzają się na miescie.

 

Swego czasu jak smigalem RF600R chcialem zakozaczyc z pole position a obok byla BMW 5 rocznik ok.00-02. czekam na swiatla, pomaranczowe, zielone i ruszamy. Najpierw spoko bo oboje niepewni ze chodiz o wyscig i poza tym chwila czasu na kontrole lsuterk czy nie ma milicji za nami. Do 30mph jest równo, pow. 30 juz wiadomo ze limit predkosci przekroczony wiec ogien, ja wciaz na 1 begu .......do konca....14500rpm...2 bieg.....do konca......BMW juz przed mna i dochodzi dalej....z tylu widze tylko napis ALPINA B20 czy jakos tak....wszystko jasne. Akcja toczyla sie w Londynie.

druga akcja tez w Londynie ale ja juz na CBR1100XX, trzympasmowa obwodnica.......lawiruje miedzy pasami...dojezdzam do SLR McLaren...wiem ze bedzie trudno jesli w ogóle kierowca wpadnie na pomysl wyscigu....predkosc kolo 40mph...ja juz wczesniej redukuje do 3 biegu...i tak sie kulam "niewinnie" az wyrownam z kierowca SLR`a.....on udaje ze mnie nei wdzi i ze olewa to....ja wsluchuje sie w dzwiek silnika SLR i wycie XX`a. Mysle sobie - nic z tego, koles mientki jest i powoli przyspieszam a w tym momenice Merc podciaga do mnie, wtedy ja wiecej i on wiecej...wtedy on znowu wiecej...redukcja... poszedl....zanim zredukowalem na 2 bieg gosc byl juz kilkadzesiat metrow z przodu....ogien i go doganiam ale nie daje rady...wciaz brakuje mi z 10-15 metrów....predkosc ok. 100-110 mph czyli wystarczająco zeby isc do wiezenia na 6 miesiecy jesli psy zobacza albo radar zrobi fotke...poddaje sie.....pozniej juz spokojnie jadąc doganiam go i wyprzedzając pokazuje :lalag: on tylko miga długimi i odjezdzam....przyznam sie ze dzwiek SLR`a powala na kolana.

 

Daewo Matiz GTI Nos WRC

 

HAHAHA!

Tuningowane Daewoo ??!! To dosc dziwne. Tzn. wlasciciel musi byc dziwny. Zamast kupic stadnardowe ,m uzuwane BMW 3 to kupuje Matiz`a i zaklada NOS zeby utrzymac sie w ruchu ulicznym.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tir bez naczepy ostatnio odstawil...

 

no ale wkoncu ja mam 9KM a on 500:p

 

 

KOZAK :crossy:

 

predkosc ok. 100-110 mph czyli wystarczająco zeby isc do wiezenia na 6 miesiecy jesli psy zobacza albo radar zrobi fotke...

Nie wiedziałem że takie surowe prawo jest w Anglii...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kiedys jezdziłem MZtka to ze startu było OK.Wiekszosc standardowych puszek wymiekała.W trasie za to był problem :flesje: .Obeecnie to inna sprawa :biggrin: Nie maja szans.Dzis podjezdzał do mnie jakis kark mesiem.Zapiełem dwojke na spokojnie i słysze ze mnie goni to gaz do oporu i nie ma karczka;]Na nastepnych swiatłach juz mi sie nie chciało z nim scigac.Uwielbiam motywy jak jakis cwniak cisnie BMW 3 po wiejskim tjuning i gdy zobaczy mnie w lusterku(ja mu sie pokazuje on mysli ze wyprzedzam) to gaz do oporu to ja za nim :biggrin: Ja lece na poł gazu a koles wyciska z beemki ostatnie soki,czarny dym z rury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak widzę to większość postów napisali właściciele GS bądz jakiś tam 600.Świetnie same przecinaki.A tak dla ogółu Nigdy nie dałem szansy puszce, chyba że sam tego chciałem.Ćwiczcie :buttrock:

A tekst z winklami powalił mnie.Samochód szybszy na zakrętach.Powodzenia

 

Masz racje 600 to taki słaby motorowerek - normalnie wstyd się tym na ulicy pokazywać bo dresy się śmieją że ma się taką większą motorynke nie to co jakiś tysiąc to prawdziwy motór dla idealnego mistrza prostej - można sie pochwalić że ma jakieś 150-170 KM (w sumie dresy łykną każdy kit moźna im nawet powiedzieć że po tunningu ma 200 ) no ale "fani strojów sportowych" jak słyszą 600 i pomyślą że to ma TYLKO ok 110 KM (no niektóre mogą mieć troche więcej) to sobie myślą że to przecież prawie nie jedzie

A w temacie czy samochód jest szybszy w winklach od moto to przejrzyj sobie czasy okrążeń na dowolnym torze i porównaj to bedziesz miał odpowiedź

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z przyczyn czysto technicznych ma wieksza przyczepnosc od motocykla. Pozatym lekki poslizg jest czyms na porzadku dziennym przy szybkiej jezdzie, a w motocyklu moze sie to skonczyc conajmniej nieprzyjemnie.

Wiesz nie porownujemy tu malucha i jakiesgos rasowego sporta, ale wystarczy w miare dobry, nawet pseudo-sportowy samochod, zeby na winklach zostawic Cie daleko z tylu.

 

Mozesz sie klucic z tym podejsciem, ale walka z fizyka niczym od tej z wiatrakami sie nie rozni.

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje 600 to taki słaby motorowerek - normalnie wstyd się tym na ulicy pokazywać bo dresy się śmieją że ma się taką większą motorynke nie to co jakiś tysiąc to prawdziwy motór dla idealnego mistrza

Kurcze a co ja mam powiedzieć :bigrazz:

Tylko, że nikt mnie do tej pory jeszcze nie pokonał ;)

Bo po prostu nie daje nikomu szansy i się nie ścigam :crossy:

Jak widzę, że kogoś nosi to jadę jak by nigdy nic. Niektórych to nawet irytuje takie olewajstwo.

No ale pewnie jak bym jeździł ścigiem to już nie był bym taki opanowany. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za szyfr?

Nie znasz? :cool:

Przecież to oznaczenie specjalnej wersji Matiza z, którą nie masz co się ścigać na światłach :notworthy:

W opcji ma także ceramiczne tarcze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...