Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

co to ma byc?? Jakas pechowa jesień wszyscy sobie krzywde robią ;] .... mnie juz tylko do 4 grudnia gips został... a potem rechabilitacja? .... echh sie okaze ;]

 

Pozdrówka dla wszystkich.. i wszystkich jeżdżących zapraszam na jazdę mikołajów 7 grudnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to ma byc?? Jakas pechowa jesień wszyscy sobie krzywde robią ;]

 

Nieee... ja miałam wypadek w październiku 2007, ale u mnie "cięższa sprawa". Mam nadzieję, że wyliżę się do wiosny 2009 :biggrin:

 

.... mnie juz tylko do 4 grudnia gips został... a potem rechabilitacja? .... echh sie okaze ;]

 

Rehabilitacja obowiązkowo, to bardzo poważna sprawa - nie zaniedbaj tego. Głównie od Twojej rehabilitacyjnej aktywności zależy, na ile będziesz sprawny. Także jeśli to olejesz, zrobisz krzywdę sam sobie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila... :wink: po okresie podczytywania witamy się i my tzn. ewa i gucio

gucio jeżdzi okufrowaną ecią prosto z PRLu, a ja po okresie zjaeżdzania 50tek robię prawko jak się odrobinę ociepli.

Zatem pozdrawiamy i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak,

zwą mnie KLOSZ, poruszam sie na Sevence (Hunda CB 750 Seven Fifty), jezdze, jezdze, jezdze i to wlasciwie tyle tytulem wstepu.

Witam Wszystkich :-)

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLOSZ!

 

Wszelki duch Ciebie sławi. Jak że miło ujrzeć. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia na asfaltowych (bez)drożach.

 

Mariusz

 

P.S. W przyszłym roku też jako Św. KLOSZ do 3miasta? Jeśli tak, to koniecznie dołożę starań aby się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLOSZ!

 

Wszelki duch Ciebie sławi. Jak że miło ujrzeć. Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję że do zobaczenia na asfaltowych (bez)drożach.

 

Mariusz

 

P.S. W przyszłym roku też jako Św. KLOSZ do 3miasta? Jeśli tak, to koniecznie dołożę starań aby się podłączyć.

 

Tak, to ja :biggrin:

Oglaszalem przeciez tu, ze jade ale jakos nikt nie dolaczyl. Nie doczytales przyjacielu :crossy:

 

Zobaczymy jak bedziez Mikolajami 2009, bo jakos w tym roku sie zgadalo, ze moze dla odmiany kuzyn z Wejherowa na przyszly rok do nas zawita na Mikolaje. Ale to jeszcze duzo czasu i wiele sie moze zmienic.

Moze dla odmiany sie spotkamy na okolicznosc finalu WOSP? Poniewaz w zeszlym roku wciagnalem chlopakow z IPA Knight Riders w kwestowanie ze sztabem z Politechnik Łódzkiej, to pewnie w tym roku tez bede sie do nich podlaczal. Moze reflektujesz na udzial?

 

Pozdrawiam i zycze, zeby zimy nie bylo ;-)

Zdrowko

KLOSZ

Cytaty na dziś i jutro:

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - by KLOSZ

"To co widzisz to też jest patologia, tylko troche inna niż Twoja..." - tez by KLOSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Motobrac z Łodzi, z dalekiego Wrocławia przybyłem ja Motomaniak teraz przemierzam łódzkie szosy w poszukiwaniu przygód czy to w trasie czy w terenie mam nadzieję że w zbliżającym się sezonie 2009 spotkam niektórych z Was pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...