Skocz do zawartości

Opony Pilot Road 2 z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Tansze sa dlatego bo nie trzeba doliczac podatku VAT... czyli tak jakby robil w bambuko Urzad Skarbowy...

Tak mi sie wydaje...

 

tak "ci się" wydaje. przeczytaj aukcję, zanim znów coś chlapniesz: wyraźnie chłopak napisał "faktury vat" co oznacza, że prowadzi normalną działalność gospodarczą

a dlaczego taniej? bo może mieć np. magazyn na wsi, za 100zeta/mies i sam w nim pracować, a nie w mieście z kosmicznymi czynszami i min 2 sprzedawcami - czyli przy niższych kosztach oferować tańszy produkt

poza tym w wielu przypadkach wystarczy, że zamiast z oficjalnej sieci krajowej dystrybucji bedzie sam sobie sprowadzał opony z niemcowa, gdzie ceny bywają wyraźnie niższe

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów kupował opony Pilot Road 2 z allegro.

http://moto.allegro.pl/item192622720_miche..._190_50_17.html

czy warto kupować opony na allegro?

są nowe komplet około 200zł taniej niż w sklepie...

 

Kupiliśmy, jesteśmy zadowoleni.

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem oponke od goscia ktory rowniez wystawia sie na allegro (broll opony czy jakos tak).. fakt faktem ze troche musialem poczekac bo akurat nie mieli na stanie opony ktora mnie interesowala. z tego co mowil to opony kupuja w niemcowni. za pilot powera na tyl zaplacilem 600 pln... w oficjlanej sieci sprzedarzy w sklepach w polsce chca ponad 800... ja jestem zdecydowanie zadowolony a oponka jest z marca tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak "ci się" wydaje. przeczytaj aukcję, zanim znów coś chlapniesz: wyraźnie chłopak napisał "faktury vat" co oznacza, że prowadzi normalną działalność gospodarczą

 

 

a to przepraszam... nie przeczytalem aukcji... chyle czolo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Tansze sa dlatego bo nie trzeba doliczac podatku VAT... czyli tak jakby robil w bambuko Urzad Skarbowy...

Tak mi sie wydaje...

No wlasnie... ale czy jakosciowo sa tak samo dobre jak sklepowe??

 

 

heheheh zalozmy nawet ze tak jest jak piszesz hahah to czy opona bez podatku vat jest gorsza od opony z vatem??????????????????/ czy moze ten chlop odlewy roby za stodola???????????????

 

dobre hhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zapodalem z allegro gumiaka i czekam wlasnie na niego. co do ceny to prawie 200zl taniej niz sklep. zobaczymy jak przyjdzie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

heheheh zalozmy nawet ze tak jest jak piszesz hahah to czy opona bez podatku vat jest gorsza od opony z vatem??????????????????/ czy moze ten chlop odlewy roby za stodola???????????????

 

dobre hhahaha

łohoho... faktycznie dobre...

czy ja cos wspominalem, ze opona z vatem jest lepsza od tej bez vatu? chyba chciales zajebiscie zapodac zartem ale cos nie wyszlo... wyszedl wyjatkowo suchy... zapij woda lepiej...

 

a wogole to nie czepiaj sie...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...