Skocz do zawartości

Ranking Opon sportowo turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mniej wiecej 70 trasa/30 miasto. Zgadzam sie ze wszystko zalezy od jazdy, dlatego w gruncie rzeczy rankingi mozna o kant d.. rozbic i najlepszym wyznacznikiem sa wlasne doswiadczenia.

 

No to naprawde EXPERT pelna geba jestes, tak apropo to ile lat chcesz sobie szukac dobrych opon ?

 

Zenada

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawde EXPERT pelna geba jestes, tak apropo to ile lat chcesz sobie szukac dobrych opon ?

 

:) wow ale mi pojechales. Akurat z wyborem nie mialem wiekszego problemu, jest iles tam liczacych sie firm produkujacych dobre opony o zblizonych parametrach i z tego wzialem najtansze - proste? Na nastepne wezme pewnie te same bo jestem zadowolony. A rankingi i testy dla mnie wyrocznia nie sa i juz. Nie podwazam ich fachowosci tylko rzecz w tym ze warunki testow moga odbiegac od warunkow w jakich jezdze. Zaprzeczysz?

Edytowane przez rzoov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym ze warunki testow moga odbiegac od warunkow w jakich jezdze. Zaprzeczysz?

 

Jezeli myslisz, ze testujacy jezdza w kolko po torze to napewno masz racje ;)

 

Argument o zakupie ze wzgledu na cene potrafie zrozumiec, bo jest oczywisty.

 

:flesje:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie wolę gumy sportowe, turystyki zrobią 2-3 tys km więcej a nigdy nie dadzą Ci takich parametrów jak opona sportowa. Poza tym turystyki są droższe, więc w przeliczeniu $ wychodzi podobnie. Bez palenia i nadmiernego katowania na kole opona sportowa bez problemu przelata ok 7-8 tys. zwłaszcza w "600", pozdr!

 

 

Czyli co byś dokładnie polecał i co masz do zaoferowania w tej chwili?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i Panie :bigrazz: Które z tych dwóch wybrać: Metzeler Z6 czy Pirelli Diablo Strada??? Help!!!

 

A która nazwa Ci się lepiej podoba :icon_mrgreen: To jeden pies, jedna firma.... Obie dadzą radę. Wybierz tą która ma aktalnie niższą cenę u Twojego dealera...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu2. Nie irytuj się. :( Znalazłem ten ranking już dawno, ale chodziło mi o poparcie go opiniami rodzimych motocyklistów. Im więcej czytam tych rankingów i opinii tym większy mam dylemat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu2. Nie irytuj się. :clap: Znalazłem ten ranking już dawno, ale chodziło mi o poparcie go opiniami rodzimych motocyklistów. Im więcej czytam tych rankingów i opinii tym większy mam dylemat. :notworthy:

 

ależ ja się nie irytuje jestem nad wyraz spokojnym facetem :clap: po prostu znalazłem ten ranking i wstawiłem ten link żebyś go miał a osobiście jerzdże na mezelerze i sprawuje sie doskonale ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawcu2. Nie irytuj się. :wink: Znalazłem ten ranking już dawno, ale chodziło mi o poparcie go opiniami rodzimych motocyklistów. Im więcej czytam tych rankingów i opinii tym większy mam dylemat. :icon_mrgreen:

 

A myslisz, ze rodzime bedzie inne czy lepsze ? masz sprawdzone w roznych warunkach.

 

zalezy tez od stylu jazdy.

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Pilot road 2 to mam je jakos od maja i ok 7k (mil) czyli jakies 11kkm.

co do bieznika to jeszcze go zostalo, dodatkowo nie uzywane paski po bokach ;) *, miesiac temu przeszedlem MOT bez uwag. powoli zaczyna robic sie kwadracik.

 

* no co, swierzak jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...