Skocz do zawartości

Ranking Opon sportowo turystycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Łatwiej będzie napisać , co jest na tak: jazda na mokrym.

Więcej plusów nie mają, według mnie, i nie tylko....dużo opini można znaleść na anglojęzycznych forach.

 

Janusz, pilot roadów 2 nie miałem , więc nie wiem. Jeżli można wiedzieć , do jakiego motocykla chcesz je założyć ?

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do R 1200 GS Adventure :biggrin: Dobrze jezdzi po asfalcie na kostkach Continentala, czasami "gubie tyl" tylko, wiec na szosowkach bedzie swietnie, a z asfaltu nie mam narazie zamiaru zjezdzac.

 

Niestety z czysto szosowych opon nie mam zbyt duzego wyboru, mysle jeszcze nad Continental Trail Attack Pair, takie niby troche enduro sa, ale bardziej asfaltowe. Czytalem, ze sa dobre we wszystkim, jak wszystkie Continentale.

Do Continentalow mam pelne zaufanie, nigdy nie sa najlepsze ale we wszystkim b. dobre. W Kawie mialem Continental Attack i byly dobre.

Teraz na kostkach Continental Conti TKC80 jezdze i jak na poczatku nie mialem do nich zaufania na asfalcie, to teraz jestem czasami az za bardzo ufny i sie dziwie, ze na nich tak mozna, ale na autostradzie to halasuja strasznie i bieznik zginal z predkoscia swiatla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TKC 80 trzymaja nawet w zimie !

 

Na droge polecil bym Ci jednak Metzeler'a Z 6 albo Z 8

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Pirelli Diablo?

Dokładnie chodzi mi o tył i stosunek przyczepności do trwałości.

Jedynie co udało mi się znaleźć o tej oponie to "kiedyś zakładano te opony do sportów, jednak teraz technologia ruszyła do przodu".

 

Na przód wrzucam Pilot Powera.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posłychałem się Kaesa i założyłem Z8, wiecej tez ich nie założe ...mam je obecnie :huh:

 

Dunlop Roadsmart 2, Pirelli Angel st i Michellin Pilot power, miałem i polecam :)

 

Roadsmart 2 jak dla mnie rewelka!

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaes opiera się na testach prasowych które wkleja czasem, a opony powinni opisywać prawdziwi użytkownicy. A nie sponsorowane artykuły.

Raz kupiłem oponki, które wygrały w teście Motocykla i po tym stwierdziłem, że tam gdzie oni testują to mają chyba inny asfalt niż w Polsce i na takie testy trzeba patrzyć jak na ciekawostkę.

 

 

Na Pilota Powera na tyle nie narzekam, no może tylko po Pilocie Roadzie 2ct w końcu przyzwyczaiłem się i wjazdy bokiem w zakręt zaczęły się podobać a jak chce się ślizgnąć na PP to trzeba to zrobić przy większej prędkości i bardziej się postarać ;)

 

No ale szybko się kończy a nie jest aż tak wspaniała żeby tak szybko się kończyć i kupować co roku nową.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...