Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no przełęcz okraj jest ładna ale bywam tam szczególnie zimą:P jezdze tamtedy na snowboard do czech samochodem, tony śniegu piekne mijsce:D:D:D ehhh gdyby tak tam zawsze mógł leżeć snieg a tu nigdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także jestem za. wystarczy tylko mi esa wysłać i jestem na miejscu zbiorczym.

667 400 239

 

oczywiście, o ile nie będzie mi to kolidowało z jakimiś zlotami.

pierwoszow, maszynka wypucowana przed toruniem? :buttrock:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnością odwiedziłbym okolice moich rodzinnych Świebodzic.

 

Witam Ziomala :flesje:

ja tez jestem ze swiebodzic, w zasadzie to tam sie tylko urodzilem i mieszkalem dwa miesiace, ale mam tam rodzne bo rodzice sa ze swiebodzic ;) potem sie przeniesli do Bielska, a teraz ja pracuje we Wro :biggrin:

 

co do wypadu to jestem za, musze tylko wiedziec wczesniej zeby przywiesc moto z bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ta karczma i kiedy wypada pierwszy dzień wiosny?

A więc :

1. Karczma Rzym jest na końcu ulicy Jarnołtowskiej , dzielnica (wieś ?) Jarnołtów ,zachodnia część Wrocka. Wyjazd ulicą Jerzmanowską.

2. Wiosna 21.03.

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także jestem za. wystarczy tylko mi esa wysłać i jestem na miejscu zbiorczym.

667 400 239

 

oczywiście, o ile nie będzie mi to kolidowało z jakimiś zlotami.

pierwoszow, maszynka wypucowana przed toruniem? :icon_rolleyes:

 

pozdrawiam

Od tygodnia czeka.By tylko pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat , więc małe , na teraz podsumowanie dotychczasowych postów :

1. z Wrocka 7 osób

2. jak piszecie , może być parę osób z Wałbrzycha

3. sugestie miejsca spotkania

- w Karczmie Rzym we Wro

- w Mirosławicach

- pod Oławą

- z wycieczką po górach

4. Przeważają sugestie spotkania w weekend

 

Wycieczkę (znakomity pomysł ) proponuję odłożyć na trochę później , to może być dobry temat na pierwsze spotkanie.

Mirosławice i Oława to przeciwległe kierunki od Wrocka. Ważąc średnią , otrzymujemy Wrocław.

 

Sumując ------- Pierwsza sobota wiosny we Wrocławiu , by się poznać. Pomyśleć. Zaplanować np. spotkanie z Kolegami z Wałbrzycha , wycieczkę o której pisał Kolega...

 

Co Wy na to ???

 

Pozdrawiam

 

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiosna = 21.03 to -> pierwsza sobota wiosny = 24.03 :)

na:

http://www.zlotymotocyklowe.pl/www/str/index.php

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html

 

nie widze na tę chwilę zlotów, zatem termin ok.

 

Z wielką chęcią przyłączę się i pewnie nie będę sam. Pytanie czy nie warto przejechac się razem chociaż "kawałek" :biggrin:

Spotkac, pogadac, ustawic na przyszłe wyjazdy, ale troche pojeździc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiosna = 21.03 to -> pierwsza sobota wiosny = 24.03 :bigrazz:

na:

http://www.zlotymotocyklowe.pl/www/str/index.php

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html

 

nie widze na tę chwilę zlotów, zatem termin ok.

 

Z wielką chęcią przyłączę się i pewnie nie będę sam. Pytanie czy nie warto przejechac się razem chociaż "kawałek" :eek:

Spotkac, pogadac, ustawic na przyszłe wyjazdy, ale troche pojeździc :wink:

W dn.23-25.03.07r jest organizowane spotkanie forumowe w Toruniu....wielu kolegów sie tam wybiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kilka osób ciśnie do Torunia (posłuchać radia :) ). Więc może next sobota tj 31. marzec - może być w Mirosławicach - zajazd "Stanica" -przyjazny rockersom, przy głównej drodze. A w drodze powrotnej pociśniemy razem na Wroc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ustalmy termin i kto moze ten przyjedzie, bo teraz jak to zawsze na początku sezonu spotkań zlotów będzie wszędzie mnogo i zawsze komuś nie bedzie pasowałe, A tak spotkamy się teraz żeby przewietrzyć sprzęty i znowu możemy się ustawić za tydzień. Ja również optuję za jakąś wycieczką połączoną z pogadankami, bo przyznam ze wyjazd do Oławy i spowrotem to ledwo kominy rozgrzejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze konkretnie wybrac miejsce i przy nim zostac. Osobiscie nie jestem za Wroclawiem, ze wzgledu na korki, wolalbym Miroslawice - widoczki ladniejsze. Z Walbrzycha maja blizej i wygodniej niz do samego Wrocka. Zapodajcie konkretnie czas i miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była bardzo ładna pogoda,widziałem we Wrocławiu i nie tylko kilka moto.Gdyby w niedzielę było tak samo to po co czekać na koniec marca.Proponuję Mirosławiec w niedzielę(uzależnione jest oczywiście od pogody) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...