Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już leje, z wyjazdu nici-nie będę przeginał. W taka pogodę to żadna przyjemność jazdy.Pozdrawiam. Na przyszły wekend jest Toruń, ale patrząc na prognozy pogody chyba trzeba będzie jechać czterema kółkami. Panowie pierwoszów, bartic i eksces może połączymy siły w tej sytuacji i pojedziemy wspólnie jedną puszką...

Faktycznie kiepska pogoda.Ale jutro ma być ładnie.Z wyjazdem do Torunia jestem za tylko mmusimy ustalić szczegóły ( czyim autem itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Wam niestety towarzyszył w drodze do Torunia. Lecę z Bydgoszczy. Mam nadzieję, że dotrzecie i pokażemy ponownie światu, jak się bawi dolnośląska szlachta :crossy: Do rychłego zobaczenia

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwoszow , Marcysiek jakie plany po Mirosławicach ? Ten tydzień na straty. A jak się umówiliście?

Pozdrawiam

Juliusz

W sobotę niestety pracuje, nie mogłem pojechac przez to do Torunia, ale w niedziele jestem otwarty na propozycję, nawet podobno ma byc pogoda. Może zrealizujemy moją wersję i pojedziemy na Zagórze Śląske, tamę, zamek oraz zachaczymy żurek w chlebku w "Zagrodzie"....Pykne też do ludka ze Świbodzic, też pewnie by się pisał, a spotkać moglibyśmy się w Mirosławicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ w niedziele mi nie pasi:/ robie z kobita rodzinny obiad dla naszych rodziców... ehhhh

a tak w ogole to musze moto sprawdzic bo rok temu kupilem baterie, tydzien temu go naladowalem odpalilem zmienilem gume i posmigalem z barticiem po miescie potem na parking strzezony, przychodze po 4 dniach a moto martwe... rozrusznik zakrecil jakbym mu paluszka podłączył :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po pracy i myśle nad jutrzejszą wycieczką...na razie jest zimno i nawet momentami siąpi drobny deszczyk, czekam na poprawę pogody...Jutro ma być lepiej....

 

Ja juz po pracy i myśle nad jutrzejszą wycieczką...na razie jest zimno i nawet momentami siąpi drobny deszczyk, czekam na poprawę pogody...Jutro ma być lepiej....

Oglądałem prognozę pogody na jutro, ma być ok. 14-15 stopni i słonceczny dzień...Kto chętny na małą wycieczkę, proponuję spotkanie o godzinie 11.30 w Mirosławicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po pracy i myśle nad jutrzejszą wycieczką...na razie jest zimno i nawet momentami siąpi drobny deszczyk, czekam na poprawę pogody...Jutro ma być lepiej....

Oglądałem prognozę pogody na jutro, ma być ok. 14-15 stopni i słonceczny dzień...Kto chętny na małą wycieczkę, proponuję spotkanie o godzinie 11.30 w Mirosławicach....

Witam słoneczko ładnie świeci tylko ta temperaturka trochę mała.Ale szybko idzie w górę.Jak trochę podskoczy to sie też piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słoneczko ładnie świeci tylko ta temperaturka trochę mała.Ale szybko idzie w górę.Jak trochę podskoczy to sie też piszę :icon_mrgreen:

Może koło 12.00 juz bedzie chyba cieplej....a inni motonici....?co tak cicho...?

 

Może koło 12.00 juz bedzie chyba cieplej....a inni motonici....?co tak cicho...?

Dawać twardziele...kto chętny spotykamy się w Mirosławicach (zajazd) o godz. 13.30...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...