Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy,

Kto z Wrocka , niekoniecznie zrzeszony?

Może zacząć szczęśliwy (07) sezon od spotkania , a może pojawi się pomysł na nową grupę moto ?

Rzucam pomysł : np w pierwszy dzień wiosny w Karczmie Rzym.

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pojadę na otwarcie sezonu do Torunia to się pojawię.A co ty Bartic nie wiesz gdzie jest Karczma Rzym .Lecisz na Nowy Dwór,Żerniki.Jerzmanów i dalej są już drogowskazy trafić nie trudno ale ty ponoć ze mną lecisz do Torunia?

Juliusz wejdż na stronę Virago 535 Kletno i wpisuj sie na listę uczestników.Spotkanie jest w Kwietniu.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pojadę na otwarcie sezonu do Torunia to się pojawię.A co ty Bartic nie wiesz gdzie jest Karczma Rzym .Lecisz na Nowy Dwór,Żerniki.Jerzmanów i dalej są już drogowskazy trafić nie trudno ale ty ponoć ze mną lecisz do Torunia?

Juliusz wejdż na stronę Virago 535 Kletno i wpisuj sie na listę uczestników.Spotkanie jest w Kwietniu.

Jeśli nie pojade do Torunia to też chętnie dołącze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że Wrocław nie dopisuje frenfencją. Ja się piszę podobno w poniedziałek ma być 16 C, a ja d... wołowa mam zdjęty przewód hamulcowy i czekam na zamiennik z Hel'a w stalowym oplocie bo pierwsza sztuka była za długa :) a może ustawimy sie gdzieś dalej, żeby jakąś traskę jeszcze strzelić ? CO powiecie na ten drewniany zajazd przy drodzę do Oławy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł chopper crew wrocław jest dobry. bo w sumie mało osób z WRC jeździ na zloty (chopperowcy). Póki czas jeszcze zimowy, można skrzyknąć się w kilka osób na jakieś cykliczne spotkania - żeby można było ustalać jakieś okoliczne przejeżdżki, zloty, czy dalsze wypady. no i propozycje miejsca spotkań - najlepiej gdzieś na wylocie z miasta - jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że Wrocław nie dopisuje frenfencją. Ja się piszę podobno w poniedziałek ma być 16 C, a ja d... wołowa mam zdjęty przewód hamulcowy i czekam na zamiennik z Hel'a w stalowym oplocie bo pierwsza sztuka była za długa :lalag: a może ustawimy sie gdzieś dalej, żeby jakąś traskę jeszcze strzelić ? CO powiecie na ten drewniany zajazd przy drodzę do Oławy ?

Byłem kiedyś w tym zajeżdzie,nawet ciekawa sceneria i atmosfera.Mamy też miejsce w Mirosławicach(karnaławałowe spotkanie moto 17.02.)A i chłopaki z Wałbrzycha mają bliżej.Myślę że na to spotkanie przyjedzie Raku,Unek,Jawa klub Perak i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

ponieważ na każdym spotkaniu jest tak że ktoś musi zacząż proponuję więc pierwszy wypad.

Wrocław - Strzegom - Bolków - Kamienna Góra - Przełęcz Okraj - Pec pod Śnieżką (Czechy) tam obiadek i powrót Bromov - Tłumaczów - Ruda Śl - Jugów - Bielawa - Dzierżoniów - Wroclaw

 

Są chetni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w tym zajeżdzie,nawet ciekawa sceneria i atmosfera.Mamy też miejsce w Mirosławicach(karnaławałowe spotkanie moto 17.02.)A i chłopaki z Wałbrzycha mają bliżej.Myślę że na to spotkanie przyjedzie Raku,Unek,Jawa klub Perak i inni.

Ja chetnie dołącze do grupy, co prawda nie jestem z Wrocka, ale gdyby tak zaplanować spotkanie organizacyjne w Mirosławicach to b. chętnie dołączę...Gdzie indziej zresztą tez, byle pogoda sie poprawiła, bo puszka nie mam zamiaru jeździć na spotkanie motonitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś w tym zajeżdzie,nawet ciekawa sceneria i atmosfera.Mamy też miejsce w Mirosławicach(karnaławałowe spotkanie moto 17.02.)A i chłopaki z Wałbrzycha mają bliżej.Myślę że na to spotkanie przyjedzie Raku,Unek,Jawa klub Perak i inni.

Ja chetnie dołącze do grupy, co prawda nie jestem z Wrocka, ale gdyby tak zaplanować spotkanie organizacyjne w Mirosławicach to b. chętnie dołączę...Gdzie indziej zresztą tez, byle pogoda sie poprawiła, bo puszka nie mam zamiaru jeździć na spotkanie motonitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można celować w któryś weekend marca, trzeba obserwować pogodę i oby nie padało jak będzie chłodno to możemy trochę plan okroić, zachęcam wszystkich jednak na trasę przez przełęczo koraj bo jest tam idealnie na motocyklowe wypady, piekne góry ciasne zakręty las itd itp.punkt zborny oczywiście do ustalenia, najlepiej taki który wszyscy znają i trafią bez problemu.

 

Jak tak patrzę po tym poście to może się 10 maszyn uzbiera na tą wycieczkę, już będzie mozna huku narobić :icon_twisted:

Edytowane przez Maar79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

ponieważ na każdym spotkaniu jest tak że ktoś musi zacząż proponuję więc pierwszy wypad.

Wrocław - Strzegom - Bolków - Kamienna Góra - Przełęcz Okraj - Pec pod Śnieżką (Czechy) tam obiadek i powrót Bromov - Tłumaczów - Ruda Śl - Jugów - Bielawa - Dzierżoniów - Wroclaw

 

Są chetni ?

Witam!

Brzmi bardzo zachęcająco, tym bardziej że z przyjemnością odwiedziłbym okolice moich rodzinnych Świebodzic. Niestety ja dopiero zaczynam, tak więc na pewno nie dotrzymam kroku doświadczonym motocyklistom. Ale jak trochę pojeżdżę i nabiorę nieco pewności, to na pewno na taki apel zareaguję pozytywnie.

Pozdrawiam i życzę udanej wycieczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...