Skocz do zawartości

Co dla długiego, wysokiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Rudy - mój kumpel z kościana takze przesiadał się ze starej xj-oty na cbr1000f (właśnie dual, niezły stan)

teraz myśli o czymś bardziej sportowym więc może cbr-ka jest do sprzedania, jak chcesz to spytam co za to chce

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad to moze to ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M353489 kiedyś tez widziałem na allegro duala z kosciana , koleś chwalił sie , ze salon polska :clap: a tak w ogole to na duala mnie nie bedzie stać , a pozatym (moze to dziwne) sc 24 bardziej mi sie podoba , bo sc 21 jest paskudna i tej juz całkiem bym nie chciał. Ale najpierw i tak musze wysprzedać to co mam (xj & omega :D )Pozdro

 

http://moto.allegro.pl/item167060007_honda..._jak_nowa_.html ta jest ładna , ale ta moc mnie niepokoi 1000 , albo sie polylił i wpisał pojemność , alebo sie pomylił i miało być 100koni czyli dławiona a tego bym nie chciał , ciekawe czy tego Tigera w gratisie daje , heh http://moto.allegro.pl/item168460056_honda...000f_sc25_.html ta też ładna ale juz chyba lakierowana , Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy,

maile doszły.

Ale o jakiemu to to ja nie wiem.

Chyba po czarciemu.

Bede musiał prosic ojca dyrektora zeby Cie na stosie spalił :icon_rolleyes:

 

Heh.

 

 

PS.

Fj po 91r jest ładniejesza niz ta z przed modernizacji lampy i owiewki.

 

Poz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ja mam jeszcze większy problem:

1. Mam 202 cm wzrostu

2. Dużo mniej kasy przeznaczone na sprzęta (około 5-6 tys)

 

Czy ktoś ma jakieś sugestie?

Dodam, że po przygodzie z enduto cross (mój ostatni sprzęt to Yamaha YZ 250 2-takt) chcę spróbować asfaltu, myślę o jakimś ścigaczu słusznych rozmiarów. Jednak kompletnie nie czaję tematów szosowych, nie znam modeli, nie wiem czego szukać. Ktoś mi wczoraj szeprał o CBR 900/1000. Może być? Za takie pieniądze kupię moto do jazdy czy do dłubania?

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ja mam jeszcze większy problem:

1. Mam 202 cm wzrostu

2. Dużo mniej kasy przeznaczone na sprzęta (około 5-6 tys)

 

Czy ktoś ma jakieś sugestie?

Dodam, że po przygodzie z enduto cross (mój ostatni sprzęt to Yamaha YZ 250 2-takt) chcę spróbować asfaltu, myślę o jakimś ścigaczu słusznych rozmiarów. Jednak kompletnie nie czaję tematów szosowych, nie znam modeli, nie wiem czego szukać. Ktoś mi wczoraj szeprał o CBR 900/1000. Może być? Za takie pieniądze kupię moto do jazdy czy do dłubania?

Dzieki za odpowiedzi

 

kobe pozowal na ducati, shaq na harleyach. gdyby mnie ciagnelo do wiertarek, to gdybym mial odpowiedni budzet, zabiloby mnie niedokrwienie albo zwykla nuda. na jedno wychodzi - koniec koncow.

zastanawiam sie, ilu uzytkownikow szosowych sportow wykorzystuje ich potencjal w takiej mierze, w jakiej zaspokoilby ich zwykly dual sport.

 

wzrostu szczerze wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sskoro myslales nad gsx 1100f to mysle ze lepsza bedzie cbr1000. jesli dobrze poszukasz -znajdziesz ladnie utrzymany egzemplarz. te motongi nie sluza raczej do katowania i jesli nic nie wskazuje ze sa powypadkowe to na bank posluza jeszcze dluugo . mialem okazje zasiasc za sterami trakiego sprzeta i musze przyznac ze jest spora i miejsca bedziesz mial dosc dla siebie jak i dla plecaka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

ja mam jeszcze większy problem:

1. Mam 202 cm wzrostu

2. Dużo mniej kasy przeznaczone na sprzęta (około 5-6 tys)

 

Czy ktoś ma jakieś sugestie?

Dodam, że po przygodzie z enduto cross (mój ostatni sprzęt to Yamaha YZ 250 2-takt) chcę spróbować asfaltu, myślę o jakimś ścigaczu słusznych rozmiarów. Jednak kompletnie nie czaję tematów szosowych, nie znam modeli, nie wiem czego szukać. Ktoś mi wczoraj szeprał o CBR 900/1000. Może być? Za takie pieniądze kupię moto do jazdy czy do dłubania?

Dzieki za odpowiedzi

 

Cześć, ja mam 194 i na kilku jeździłem, ale w tym przedziale cenowym to w możliwym stanie kupisz niewiele, poszukaj TDM 850 - jest dość wysoka i dobrze się śmiga po naszych dziurawych drogach.

Jutro jest motobazar we Wrocławiu, możesz podjechać i sie poprzymierzać do kilku, będziesz miał pogląd przynajmniej co do siedzenia na nieruchomym :-)

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm

Aaaaaaaa moze bya tak Varadero litrowe lub cos w tym stajlu zapodac?

Mozna z niemcowni urwac poznizej 16000 rocznik 99.

Najwyzej sie jakis kredycik wezmie???

Lub ETV liter lub DL 650??

Kurde, mamy tutaj tak styrane drogio w goorach ze raz sie kawulcem z młoda wybrałem to klnełem na czym swiat stoi-taki wertep.

A nie ukrywam ze po goorach po asfaltach bym polatał.

Moze DL650??? MAło pali, mały......

 

Bo jak sobie przypomne jak usiadłem na Varadero-brrr

Strach w oczach.Dobrze ze nikt nie dął sie przejechac mi-troche sie boje 250 Kg z paliwem.

Tak sobie mysle czy wiadro nie bedzie za duzym turystycznym endurakiem dla długiego???

 

Kupił bym TDM, ale ma za mało skoku zawiasu.

 

Bo afryka za endurowata a Transalp za słąby.

 

poz :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...