Skocz do zawartości

Co dla długiego, wysokiego?


Rekomendowane odpowiedzi

sam jezdze na tdr mniejsza siostra tdm-ki i mam 193 wzrostu i jezdzi sie całkiem dobrze.

 

 

To Ci sie chłopie urosło.

Taki młody jesteś a taki wielki :)

 

To dobrze ze znalazłeś moto pod siebie-ja jak widzisz mam z tym kurewny problem.

 

 

poz :icon_razz:

 

PANOWIE!!!!!!

 

SPOKOJNIE

 

JAK MI WSZYSTKIE MOTÓRY Z KOMISU WYKUPICIE TO BEDE MUSIAŁZROBIĆ NOWEGO POSTA-GDZIE KUPIĆ MOTÓRA?-

 

 

 

poz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci link do jego sklepu.Ma tam chyba ze 100 sztuk.Widzę ze nie tylko ty jesteś zainteresowany więc jeżeli ktoś w tym czasie również decydował by się na zakup to praktycznie cena transporu jest rzadna.On proponował mi transport pod dom za 200- 250 euro.Jeżeli masz jakieś pytania to pisz, albo dam ci swój tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci link do jego sklepu.Ma tam chyba ze 100 sztuk.Widzę ze nie tylko ty jesteś zainteresowany więc jeżeli ktoś w tym czasie również decydował by się na zakup to praktycznie cena transporu jest rzadna.On proponował mi transport pod dom za 200- 250 euro.Jeżeli masz jakieś pytania to pisz, albo dam ci swój tel.

FJ

SUPER TENERE

TDM

CBR 1000

XJ 900

WIDZĘ ZE TRUDNO CI ZNALEŹĆ KOMPROMIS MIĘDZY WIELKOŚCĄ(WIĘKSZE SPALANIE ?) A WYGodą.JA NA TWOIM MIEJSCU POŚWIĘCIŁ BYM TE 2-3 LITRY WIĘCEJ (NA 100 KM) I KUPIŁ COŚ SŁUSZNYCH GABARYTÓW BO NA 600 KACH BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ I CZUŁ SIĘ JAK NA KOCIE. ALBO DUŻE ENDURO ,CHOĆ MNIE BARDZIEJ PODOBA SIĘ TENERE NIŻ AFRICA(I PONOĆ ZRYWNIEJSZA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to polecam FJR - tyle że to troche drogie , ale z powodzeniem możesz polatać TDM. Mam TDM 850 z 93r i przyznam że po Wrocławiu (dziury) jeździ się nim lepiej. FJR jest typowym motocyklem do "szybkiej turystyki", za to TDM mozna powiedzieć że wjedziesz we wszystkie "cywilne" miejsca. Jest jeszcze jeden argument, za 10k PLN znajdziesz calkiem niezly egzemplarz.

PS.

Mam 194 cm wzrostu :-)

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez PawelP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILE MAM KASY?

Hm.

Zalezy za ile sprzedam kawe.

Ale mysle ze z 10-12 koła.

 

Problem ulegnie rozwiazaniu jak jej nie sprzedam.

Wtedy bede musiał albo zrezygnowac z jazdy w sezonie albo katurlac sie na kawie, cierpiąc katusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: jak sie nie obrócisz d... z tyłu. Wszystkiego na raz mieć nie można, więc musisz zrezygnować, albo z osiągów, albo z oszczędności, albo z masy. Swoją drogą taki duży facet powinien spokojnie sobie radzić z ciężkim motocyklem. No chyba, że masz coś z kręgosłupem. Ja mam 195 cm i ważę w sezonie zimowym około 105 kg (w zależności czy przed kupą czy po) ;) i jeżdżę MZ ETZ 250 i nie narzekam. Co prawda kierownicą nie mogę skręcać do oporu, bo przeszkadzają kolana, ale mimo wszystko cieszę się, że w ogóle mogę jeździć motorem. A karpyśny charakter mojej MZ powoduje, że wiele razy pchałem ją do domu (a mieszkam na na górce) i dzięki temu mam teraz lepszą kondycję. A teraz część zasadnicza. Myślałeś może o Ducati ST2? Wiem ,wiem serwis drogi itp, ale jak wygląda i jak jeździ. A już nie mówiąc, że to włoski motocykl z jajami a nie zimna japońska perfekcyjna maszyna. Zwolennicy japonii proszę mnie nie bić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: jak sie nie obrócisz d... z tyłu. Wszystkiego na raz mieć nie można, więc musisz zrezygnować, albo z osiągów, albo z oszczędności, albo z masy. Swoją drogą taki duży facet powinien spokojnie sobie radzić z ciężkim motocyklem. No chyba, że masz coś z kręgosłupem. Ja mam 195 cm i ważę w sezonie zimowym około 105 kg (w zależności czy przed kupą czy po) :icon_razz: i jeżdżę MZ ETZ 250 i nie narzekam. Co prawda kierownicą nie mogę skręcać do oporu, bo przeszkadzają kolana, ale mimo wszystko cieszę się, że w ogóle mogę jeździć motorem. A karpyśny charakter mojej MZ powoduje, że wiele razy pchałem ją do domu (a mieszkam na na górce) i dzięki temu mam teraz lepszą kondycję. A teraz część zasadnicza. Myślałeś może o Ducati ST2? Wiem ,wiem serwis drogi itp, ale jak wygląda i jak jeździ. A już nie mówiąc, że to włoski motocykl z jajami a nie zimna japońska perfekcyjna maszyna. Zwolennicy japonii proszę mnie nie bić.

 

 

też jestem zdanai że włoskie maszyny mają to coś czego niestety brakuje japończykom.ZresztĄ japońskie motocykle straciły charakter pod koniec lat 80 i do tego czau oprócz kilku elektronicznych piErdół ,niewiele się zmieniło.Natomiast współczesna stylistyka niestety u japończyków się zagubiła-mam wrażenie że projektantem jest jakis szalony fan Picassa,niestety ale nie mają one charakteru.A poza tym firmy wielkiej czwórki idą na taką łatwiznę wprojektowaniu silników że szkoda gadać, w sumie są to te same wielokrotnie powielane wzorce, Zasadniczo wszystko opiera sie na jednej konstrukcji czyli rzedowej czworce.A ja bym z checiał np kupić maszyne z silnikiem wankla ,jak by byly, albo jakąś fajną v4(nie mowie o vfr bo mi sie poprostu nie podoba).ALE NIESTETY , W KÓŁKO TOSAMO JAK OGLĄDAM NOWOŚCI, A NAWET GORZEJ BO JUŻ Z WYGLĄDU MOŻNA SIĘ PRZESTRASZYĆ. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja waze 77 kilo, wstringach :buttrock:

W pełnym rynsztunku motocyklowym pewnie troche więcej.

A w pchaniu kawy mam doświadczenie bo zdażyło sie opróżnić bak do zera :icon_razz:

 

 

Co do spalania to łatwo policzyć:

 

Spalanie 5L/100

Mając 1000 zł na paliwo przejade 4444km przy cenie 4,5 za litr

 

Spalanie 7L/100

przejade 3170przy cenie 4,5 za litr

 

Prosty rachunek?

1274 km mniej.Troche jest.

 

Musze brac spalanie pod uwage bo nada studiuje i kosztuje mnie to troche kasy.Nawet bardzo troche.

A z moto nie zrezygnuje-nie ma takiej zajebanej możliwości.

 

Czyli jak kupie FJ to bede wiecej lał niż jezdził, ale bedzie mi wygodnie, bede miał boota, kopa itd.Ale tez kawał żelastwa po sobą.Taki kawał kawał.

Jak kupie np fazera 600 to nasmigam sie do bólu.

Pytanie tylko bólu czego?

 

Wszystko sprowadza sie teraz do tego, ze musze odbyc jazdy próbne przed kupnem.

I poszukać roponośnych pól w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...