Skocz do zawartości

Co dla długiego, wysokiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co kolega Samolot jest taki uczulony na FJ1200?

Dołozyła ze startu ze śwaiteł? :icon_mrgreen:

Zartuję oczywiscie.

 

Nie bede sie sprzeczał na temat tego motocykla, bo sam go nigy nie miałem przyjemnosci dosiadac.

Siedziałemza to na wielu sportowych maszynach np na CBR1000RR.

Nie dosc ze wygladałemna niej jak pajac przerosniety jakiś, to pozycja była iscie S&M.

 

 

A co szanowne dryblasy mysla o Fazerku 600???

 

Vfr i afrika tez sa brane pod uwage,

ale w przypadku afryki troche razi wyglad(jak da mnie)

Mam nadziej ze mój ziom da sie "karnac" afryka na wiosne zebym zobaczył o co kaman.

 

Z wycieczki na VFR to najbardziej pamietam grzałą mnie w kochones swoją ramą.

No i to cudowne miałczenie kół zembatych.

 

 

Ktoś wie moze ile pije afryka na setke?

 

poz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario a Blackbird ? :icon_mrgreen: heh , zauważyłem jedno , ze tu każdy chwali swoje motocykle , lub te ze sfery marzeń i jednocześnie robimy mariowi niezły metlik w bani heh... Ale tak to juz jest , mało kasy - źle , dużo też nie lepiej ;0 pozdro i trafnego wyboru ,mój punkt widzenia juz chyba znasz-szybki duży gabarytowo zapierdalacz (ZZR 1100,CBR 1000F , XX , Hayabusa , FJR itp. mostodony :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety musisz iść na kompromis.Motocykle poniżej 750 nie będą ci pasować nigdy - zresztą sam masz gpx 750 a przecież nie jest to mały moto.W grę wchodzą tylko większe sztuki pow 900.Nie radziłbym Ci w tej cenie co piszesz kupować moto pow 2000 roku bo kupisz minę.Osobiście uważam że fj to dla Ciebie ideał.Jest naprawdę duży, wygodny i niesamowicie zwrotny jak na tą poj.Napewno będziesz zadowolony.

I jak słyszę ze 125 KM to mało to już sam nie wiem gdzie są granice rozsądku.Zawsze można znalżć mocniejszy sprzęt ,ale po co?Przecież jazda to mabyć przyjemność, a jak widzę tych nieszczęsników na cbr i innych r zgiętych w pół z wytrzęsonymi od naszych drod tyłkami to aż przykro patrzeć.No ale każdy lubi co innego, ja nie widzę rzadnej przyjemności w pomykani 200 km/h przez polskie klepisko.Zresztą fj ma taki wypierd że mroczki przed oczami też się pojawią - dla mnie to pomomo wieku bardzo uniwersalna maszyna.Tylko kup model z ABS koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety musisz iść na kompromis.Motocykle poniżej 750 nie będą ci pasować nigdy - zresztą sam masz gpx 750 a przecież nie jest to mały moto.W grę wchodzą tylko większe sztuki pow 900.Nie radziłbym Ci w tej cenie co piszesz kupować moto pow 2000 roku bo kupisz minę.Osobiście uważam że fj to dla Ciebie ideał.Jest naprawdę duży, wygodny i niesamowicie zwrotny jak na tą poj.Napewno będziesz zadowolony.

I jak słyszę ze 125 KM to mało to już sam nie wiem gdzie są granice rozsądku.Zawsze można znalżć mocniejszy sprzęt ,ale po co?Przecież jazda to mabyć przyjemność, a jak widzę tych nieszczęsników na cbr i innych r zgiętych w pół z wytrzęsonymi od naszych drod tyłkami to aż przykro patrzeć.No ale każdy lubi co innego, ja nie widzę rzadnej przyjemności w pomykani 200 km/h przez polskie klepisko.Zresztą fj ma taki wypierd że mroczki przed oczami też się pojawią - dla mnie to pomomo wieku bardzo uniwersalna maszyna.Tylko kup model z ABS koniecznie.

 

 

Qrde.

Rozsądne podejscie kolega reprezentuje.

Tylko troche mnie rzeraża ponad 260 kg masy.

Mocy to nawet w swojej kawie nie wykorzystywałem w pełni.... imnie tez niebawi latanie 200 i ryzykowanie dzwona w lisciaste na polskim kartoflisku.

 

Pisze ze koniecznie z ABS.

Nigdynie miałem moto z ABS ael jakos do mnie to nie przemawia.....

 

 

Czemu uwazasz ze moto z 2000r to mina?Np fazera 600 z 2001r mozna w niemcowni kupic za 9500zł.

 

 

poz :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze GPX jest maly i niewygodny dla Ciebie to nie zanaczy ze wsztskie sportowe badz sportowo tusrystyczne 600ccm lub 750 sa takie same i ze od razu musisz wsiasc na motocykl powyzej litra pojemnosci.

Kiesdys wlasnie tak projektowano plastiki ze byly sparanskie a pozycja byla skrajnie sportowa.

Skoro Twoj kumpel latal FJ i mowi ze tak elegancko chodzi to radze mu sie przejechac CBR 954 albo ktorakolwiek z R1. Gwarantuje ze jak zejdzie z takiej maszyny to na FJ bedzie mowic mul - tapczan. A przeciez sa jescze mocniejsze maszyny od tych dwoch.

FJ 1200 pod wzgledem dynamiki jazdy to nie moze nawet konkurowac ze wspolczesna sportowa 600 ccm :cool:

 

A ty Samolot jak zwykle, my o dupie ty o Maryni, Gratulacje :icon_biggrin:

 

A co szanowne dryblasy mysla o Fazerku 600???

 

Vfr i afrika tez sa brane pod uwage,

ale w przypadku afryki troche razi wyglad(jak da mnie)

Mam nadziej ze mój ziom da sie "karnac" afryka na wiosne zebym zobaczył o co kaman.

 

Z wycieczki na VFR to najbardziej pamietam grzałą mnie w kochones swoją ramą.

No i to cudowne miałczenie kół zembatych.

Ktoś wie moze ile pije afryka na setke?

 

poz :icon_mrgreen:

Fazerek dla dryblasów odpada bo sie na nim siedzi podobnie jak na ścigu, czyli podnóżki są dosyć wysoko.

 

Siedziałem na VFR i nie wiem, mieszane uczucia, jakoś wydawało mi sie że za duży jestem na nią:cool:

 

Africa spoko sprzęt - nie do zdarcia a pali od 6 do 8 na 100 km.

 

 

 

Mario a Blackbird ? :D heh , zauważyłem jedno , ze tu każdy chwali swoje motocykle , lub te ze sfery marzeń i jednocześnie robimy mariowi niezły metlik w bani heh... Ale tak to juz jest , mało kasy - źle , dużo też nie lepiej ;0 pozdro i trafnego wyboru ,mój punkt widzenia juz chyba znasz-szybki duży gabarytowo zapierdalacz (ZZR 1100,CBR 1000F , XX , Hayabusa , FJR itp. mostodony ;) )

 

Do Blackbirda sie przymierzałem ale cena mnie odstrasza, jeżeli kolega Superfastmario może dołożyć następne 10 000 to polecam, sprzęt idealny dla dryblasów no i wygląda sie normalnie :biggrin:

 

Qrde.

Rozsądne podejscie kolega reprezentuje.

Tylko troche mnie rzeraża ponad 260 kg masy.

Mocy to nawet w swojej kawie nie wykorzystywałem w pełni.... imnie tez niebawi latanie 200 i ryzykowanie dzwona w lisciaste na polskim kartoflisku.

 

Pisze ze koniecznie z ABS.

Nigdynie miałem moto z ABS ael jakos do mnie to nie przemawia.....

Czemu uwazasz ze moto z 2000r to mina?Np fazera 600 z 2001r mozna w niemcowni kupic za 9500zł.

poz :buttrock:

 

Mario, po pierwsze zastanów sie czy szybka turystyka czy wolna i troche offroadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagą FJ się nie przejmuj, naprawdę się nie czuje tych kilogramów, ja miałem kiedyś NTV650 i bez problemów przeszedłem na FJ 1200, oczywiście motorek uczy szacunku ale jest naprawde super.

Co do ABS to też miałem takie podejście do niego dopóki go nie wypóbowałem, świetna sprawa, polecam

 

A w ogóle jak możecie porównywać FJ 1200 do R1, toż to głupota , zastanów się co piszesz człowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) [quote name='ntv650' date='14 lutego 2007 - 11:26' post='859911'}

A w ogóle jak możecie porównywać FJ 1200 do R1, toż to głupota , zastanów się co piszesz człowieku

 

Mam nadzije ze to nic do mnie :clap: -bo nie stosuję tego typu porównań.

 

Pamietasz mnie? Miałem kupować Fj 1200 po 91r.Umawialiśmy sie na piwo jak juz kupie :buttrock:

Ale Qrwa do konca nie jestem przekonany o słusznosci tego wyboru.

Moze to dlatego ze przejechałem sie kawałek na fazerku 600 i sie bardzo zdziwiłem jak przyjemnie pracuje silnik i jakie to lekkie jest moto.

 

Poza tym jest juz zauwazalny wysyp dziur po zimie. której nie było.Wiec mam pewne obawy bo juz raz prz 100km/h zaliczyłem szlifa przez wspaniały stan naszych dróg. :clap:

SIC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego moto na 100 %, mogę się skontaktować z moim znajomym włochem .Ma bardzo duży komis motocyklowy i spory wybór.Można też nieźle utargować a czasami daje transport gratis.Przewaga nad moto kupionym w Polsce jest taka że on się nie bawi w picowanie sprzętów ,jak to nagminnie robione jest u nas .Jak oglądałem u nas nowsze motocykle to spora ich częśc była w mniejszym lub większym stopniu poprawiana i czasami można się nadziać.

U niego podoba mi się to że wszystkie sprzęty ma w oryginalnym malowaniu i dokładnie opisuje usterki i co trzeba wymienić, jeżeli byłbyś zainteresowany mogę Ci wysłać listę motocykli i ceny.Facet jest pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za propozycję.

Bede o tym pamiętał, ale najpierw muszę sprzedać swoją kawę i zdecydować sie na konkretny motocykl.

Mam nadzieje ze o motóry dba tam sie tak dobrze jak w niemcowni.

Czy swoje moto też u niego kupowałeś?

Ja na bank nie bede kupował moto z polski.Po swoja kawę jechałem do niemcowni np.

W sumie mozesz mi wysłąć cennik na priv.

 

poz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,motocykle też tam są zadbane bo mają świetne drogi a poza tym północne włochy są bardzo bogate i nikt tam się kowalstwem nie trudni.poza tym z wlochami lepiej się rozmawia niż z niemcami.Pamiętam że jak sam szuka łem sam motocykla w niemczech ,to trktowali mnie jak intruza (nie dażą nas jednak sympatią).Tutaj jest zupełnie inaczej.Jak chcesz podaj swój adres email, a ja prześlę Ci listę z zdjęciami i cenami.Zresztą oferta u niego ciągle się zmienia i naprawdę można trafić na fajny sprzęt.Ja w tym momencie jestem w trakcie zakupu u niego hondy vf 1000 - choć dla mnie to zakup raczej sentymentalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,motocykle też tam są zadbane bo mają świetne drogi a poza tym północne włochy są bardzo bogate i nikt tam się kowalstwem nie trudni.poza tym z wlochami lepiej się rozmawia niż z niemcami.Pamiętam że jak sam szuka łem sam motocykla w niemczech ,to trktowali mnie jak intruza (nie dażą nas jednak sympatią).Tutaj jest zupełnie inaczej.Jak chcesz podaj swój adres email, a ja prześlę Ci listę z zdjęciami i cenami.Zresztą oferta u niego ciągle się zmienia i naprawdę można trafić na fajny sprzęt.Ja w tym momencie jestem w trakcie zakupu u niego hondy vf 1000 - choć dla mnie to zakup raczej sentymentalny :)

 

 

[email protected]

 

z goory dzięki :)

 

poz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...