Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega zakupił podobnego mercedesa (w sensie modelu i rocznika) od pierwszego właściciela, przebieg trochę większy i prawdziwy raczej - w końcu od pierwszego właściciela i to Polaka.

I niby wszystko fajnie, ale jednak ciągle coś przy nim grzebie. A to szyberdach się zaciął, a to klima nie działa i trzeba coś tam wymienić, a to jakiś przewód gumowy wymienić czy inną uszczelkę...

Jednak rocznik robi swoje i stary (relatywnie) samochód w codziennej eksploatacji bywa upierdliwy. Nawet z gwiazdą na masce.

po to się kupuje takiego klasyka, żeby sobie pogrzebać w garażu. jak ktoś nie ma ochoty i umiejętności to kupuję renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknijcie proszę na foty. Jak myślicie po zdjęciach auto przejechało 3 razy tyle co licznik pokazuje, czy może przebieg realny po zużyciu samochodu ?

http://www.gieldaklasykow.pl/mercedes-260e-w124-1988-27900-pln-jaslo/

Zwroc uwage na dywanik przy pedale gazu, takie rzeczy dzieja sie po przejechaniu okreslonej liczby km. porownaj go ze zdjeciami znalezionymi z innych ogloszen np na mobile de osob prywatnych czy dobrych komisow sprzedajacych w Niemczech lub innym kraju oprocz Polski, tu masz pierwszy z brzega z przebiegiem 306 tys km

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=244453618&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelGroupId=11&maxFirstRegistrationDate=2000-12-31&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&minMileage=150000&pageNumber=2&scopeId=C

Mozesz znalezc lepsze zdjecia ja nie mam czasu, juz na tym widac co potrzeba. Sa jeszcze inne szczegoly techniczne, ale to ci powinno wystarczec jak dla laika, latwo to dostrzec i nikt dywanikow raczej nie zmienia, ewentualnie tylko czysci.

 

ku*wa niemiec z duzej litery napisalem

 

A swoja droga po ci taki pazdzierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300D to właściwy motor.

 

W ogloszeniu mialem wrazenie, ze tam jest 260 E - ten ma 160 KM.

 

300 D ma co Prawda jedynie 109 KM ale Moment obrotowy robi swoje.

 

Jest wiec tym wlasciwym motorem !

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga po ci taki pazdzierz :)

Do codziennej eksploatacji przez kilka lat. Trochę umęczony jestem współczesnymi budżetowymi autami zrobionymi z butelek PET po odzysku.

 

Zwroc uwage na dywanik przy pedale gazu, takie rzeczy dzieja sie po przejechaniu okreslonej liczby km.

 

ku*wa niemiec z duzej litery napisalem

 

A swoja droga po ci taki pazdzierz :)

No właśnie widzę, że w tym co podlinkowałem dywanik jest jakby wymieniony

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks 260E bije na łeb 300D pod każdym względem oprócz spalania.

Wszystko kwestia priorytetu jaki soie stawiamy. JA bralbym 300 D a w razie czego 300-24

Jak nie bede wiedzial co z kasiora robic to E500 ale to juz inna bajka bo generalnie doopowoz z V8 bezdie w Kabrio.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam to samo, chyba nas za bardzo przyzwyczaiły te oldskulowe stare mesie, swoimi pięknymi liniami. :P

choć ten cl nie taki brzydki, ładne to...

 

ps. niezmiennie powtarzam, że moim emeryckim celem jest jakiś w124 w dizlu.

mój must have! :D

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...