Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedanie dużo części do Jawy Tski, głównie części ramy, nadwozia, dwa przody kompletne, koła elekryka itp. Rama z dokumentami, nowe linki sprzęgła, automat stopu. Ogólnie dużo rzeczy :icon_rolleyes: , z silnikowych- cylindry na 4 szlif, głowice, automaty sprzęgła, różne pierdółki...

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kompletna CZ 350 z papierami wszystko ok, jezdzi, pali, swieci papiery za 500,- rame od shl gazela za 50,- rame do wsk 175 kompletna tylko brak kół i silnika, za 100- lub wymianka na inne wynalazki najlepiej komar pedałowiec lub czesci do ruska:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostanę wędkarzem - dla takiego zaczepu warto.................... :)

 

Znalazłem dwa motocykle w doooość wysokiej cenie;

http://moto.allegro.pl/item281809125_k_750...ry_igielka.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M608172

 

Ten "czerwony" to mnie troszkę rozbroił :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "czerwony" to mnie troszkę rozbroił :banghead:

I słusznie , bo to jedna -okoliczna "szkoła" składania tych motocykli razem z chromowaną bordową emką ,która pokazała się już w tym wątku .

http://moto.allegro.pl/item280566728_m_72_...dnia_dyfra.html

"talerz ma zabierak koła w dobrym stanie "

W ogóle szczególnie lubię aukcje tego użytkownika ;}

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahhaha. Aukcja z wózkiem bocznym jest The Best....buhahaah

 

cyt: "....dodatkową zaletą jest to,ze posiada on hak do ciągnięcia przyczepy z amunicją.

REWELACYJNE ROZWIĄZANIE DLA WĘDKARZY!!!!!..."

 

Od kiedy strzela się do ryb? Przeciez z ołowiem nie będą juz takie dobre. A poza tym kto je wyłowi z dna oceanu? Beda dosc szybko opadały na dno....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktos ma zamiar złowić tyle ryb to pewnie musi zabrac też mobliny transformator elektryczności i stalowe sieci...wszytko połączyć razem, zarzucić ....i nacisnać czerowny przycisk...a ryby staną w dwuszeregu.... :lapad:

 

Tak czy inaczej- zwała straszna z tej aukcji. Mogł jeszcze dopisać cos o harpunie na wieloryby i butlę z gazem na rekiny.... :bigrazz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...